8
  • zola2000
    #8
    Érdekes, hogy manapság nem csak ez, hanem a legtöbb játék bukdácsol, ami mem filmszerű, és gondolkodni is kell (az rts is, talán a stratégiai/taktikai rpgkből van sok ps3ra tehát az a műfaj még megy)

    Úgy gondolnám, hogy pl tabletre tökéletes lenne egy ilyen point and click kalandjáték, aztán nos eléggé csak közepes sikert ért el a broken sword androidon ha jól látom.
  • nessboth
    #7
    Teljesen igazad van, a kilencvenes évek óta szinte semmit nem váltoik a műfaj, anno monkey-al kezdtem, indiana jones-al, és toltam a kalandjátékokat orrvérzésig, utolsó ami emlékezetes volt a gabriel knight 3 és a back to the future (csak a sztori miatt). Ha meglátok egy point n click játékot kerülöm és inkább tolom az assát. Walking dead is nagyon jó volt...interaktív animációnak.
  • halaszlo
    #6
    Ezt mutatja, hogy a Kickstarteren elindított projectek rekordmennyiségű zsét hoztak össze.
    Csak elkészülne már valamelyik alkotás...
  • halaszlo
    #5
    Szerintem van igény, csak nem ilyenre.
    A műfaj megreformálására lenne igény, mint mondjuk a Myst volt a kalandjátékok tömkelege után.
    Talán egy online megoldás, vagy egy új nézet, irányitás, ki tudja... valaki kitalál valami új műfajt és lehet, hogy megint fellendül a piac. Mondjuk a Second Life, meg a Myst Uru megpróbált ilyesmit, de nem igazán jött össze. Pedig célközönség szerintem van, akik csak arra várnak, hogy valami pezsdítő, új kalandjáték napvilágot lásson.
  • ugh
    #4
    No igen.
    Csak call of duty-ra meg assassins creed-re van igeny.
    Legalabbis a kiadok szerint ahol csupa "szakember" ul.
  • Molnibalage
    #3
    Szerintem meg örüljenek a műfaj kedvelői, hogy egyáltalán még létezik ilyen.
  • god25
    #2
    Sajnos nincs elég pénzük. Erre is úgy kaparták össze.
  • Skyline
    #1
    Epizodikus???? A jóó kurva anyjukat!