494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • piamania
    #494
    Ajánlom ezt az oldalt, lehet olvasgatni Tesseract ügyben is.
    Marvel Magyarország
  • Malakai
    #491
    Honnan jön az, hogy a csettintés után van az a jelenet? Nem sokkal a film (Captain Marvel) eseményei után lehet.
  • piamania
    #489
    Szia!Eleve a Marvel kapitány a 90-es években játszódik,még egy bő 10 van Vasember megjelenéséig. Stáblistás jelenetet nem láttad?Az választ ad,hogy a macskában maradt-e a Tesseract
  • Shep
    #487
    Hát az utolsó rész elég furára sikeredett. Jó sokára lesz a folytatás, bár azt hiszem sejthető, hogy mi lesz a megoldás.
  • Shiwo
    #486
    köv évad berendelve, de csak 13 részre, illetve állítólag csak 2019 nyarán folytatódik az Avengers Infinity War eseményei miatt..

    mozi-spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ügyebár az univerzum élőlényeinek a felét Thanos egy csettintéssel eltüntette, és a sorozat készítői sincsenek beavatva abba, hogy mi módon lesz a folytatás, hogy mi lesz a világgal, a benne élő karakterekkel, így egyelőre kivárnak..

    ugyanezen probléma a Netflix-et is érinti a Daredevil és a többi sorozata kapcsán, még nem tudni, hogy ők hogy oldják meg..

    bár tippre simán megoldják úgy, h náluk az események még a végtelen háború előtt játszódnak és kész..


    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2018.05.18. 08:50:01
  • ToCsEk
    #485
    úúú már megy az 5. évad
    lemaradtam kicsit :D
  • ToCsEk
    #484


  • ToCsEk
    #483
    köszi
  • Malakai
    #482
    Dec 1-én duplával kezd és utána is péntekenként fog menni (usa idő szerint).
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2017.10.08. 22:56:47
  • ToCsEk
    #481
    5.évad indulásáról valami hír?
  • Shiwo
    #480
    4. évad bakiparádé
  • Shiwo
    #479
    "Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo) állandó szereplőnek lett kiemelve az Agents of SHIELD 5. évadjára."

    by Sorozatjunkie
  • Monoton
    #478
    Ahogy lemegy az Inhumans 8 része, utána mindjárt kezdeni fog az AoS (22 rész, elvileg nagyobb megszakítás nélkül).
  • Malakai
    #477
    Be van, de sajnos csak midseason-re, januárban várható.
  • skinnyman
    #476
    Jah, ez az LMD-s tema az egyik legjobb volt eddig. Asszem mar be van rendelve az 5. evad amugy :)
  • ToCsEk
    #475
    évad végignézve, hát elmondhatattlanul űber epic király volt
  • ToCsEk
    #474


    hidranéni büntess
  • skinnyman
    #473
    Kicsit en is idosebbnek gondoltam, komoly bula az biztos :)
  • ToCsEk
    #472
    haladok 15. rész letudva zseniális :O volt
    Aidat játszó színésznő Mallory Jansen 89es simán néztem 35+nak
  • ToCsEk
    #471
    én 4.évadot fullra kihagytam most hogy vége kezdem darálni, jön majd az 5. rész
    Aida
  • Shep
    #470
    Nem is baj, mert szerintem a legjobb képregény sorozat.
  • Shiwo
    #469
    "Az ABC berendelte az Agents Of SHIELD 5. évadját."

    by Sorozatjunkie
  • skinnyman
    #468
    Nem most jott mar ki, de csak most neztem meg a legutobbi reszt (S04E15 Self Control), a sorozat eddigi egyik legjobb resze volt
  • Shep
    #467
    Első 2 rész után számomra csalódás az új évad, valahogy olyan semmilyen eddig az egész, mindenki üldöz valamit, páran csak úgy vannak. Ha ez így marad akkor nem sok jót jósolok a sorozatnak.
  • skinnyman
    #466
    Melyik sorozatra gondolsz?
    Amugy a masodik resz nekem mar jobban fekudt, szerintem rendben lesz ez. :)
  • papi08
    #465
    Az ügyeletes kreatív/író kezét az első gondolatmorzsánál törtem volna el. Nagyon csúnya kopy, nem szép dolog a sorozattól. Mellesleg nekem az évadnyitóban túl sok a geg', kis poén. Komolyabb sorozat ez, az előző évadok /filmet miatt még inkább annak kellene lennie :/

    SZVSZ!
  • skinnyman
    #464
    Nem volt a legjobb resz, de nem remlik h olyan kulonosen rossz lett volna. Mivel volt a gondod? Nem tetszik Ghost Rider? :)
  • papi08
    #463
    Csak én nem tudtam végignézni az évadnyitót? Rettenetes. Borzasztó. Minden... :/
  • MerlinW
    #462
  • Shep
    #461
    Ja, törvényen kívüli lett és bankokat rabolva segít az elesettek családjának. Coulsonék, meg szeretnék ha visszatérne a csapatba. Igazgató, hát majd kiderül. Vélhetően a Life Model Decoy-ról van szó, hogy aztán ki lesz a megtestesítője, na az inkább a kérdés de nekem úgy tűnt a körvonalaiból, lehet rosszul, hogy nő lesz.
  • DantesHUN
    #460
    Oké. Érdekes volt.
    Na de Kérdés:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi van Dasy-vel? Most átment törvényen kívüli emo-ba aki...mit csinál? Mit szórakozik? Miért kergetik? Ki az új igazgató?


    És a záró jelenet...mit hozott létre az orvos amire örömködött és ivott?
  • ToCsEk
    #459
    robbanás jó gagyi volt ahogy nézték műhold nézetben, igazán csinálhattak volna valam b*szó robbanást az űrbe :D
    vége meg meh
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    emos Daisy wtf :D
  • Shep
    #458
    Hát a legvége jó sok kérdést felvet az új évadot illetően, kíváncsi leszek az új irányra.
  • papi08
    #457
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez egy elég fura lezárás volt.. a végén Redcliff, "Quake", Culsonék.. Remélem nem jut a Mentalista sorsára a sorozat, most hogy elkapták a Hive-ot..
  • skinnyman
    #456
    Egyszerunek sem neveznem amikor 10+ szereplo motivacioit akarod megerteni.
  • DantesHUN
    #455
    Nem volt ez egy bonyolult film hogy ne lehessen követni...
  • skinnyman
    #454
    Szerintem rendben volt. Nem inkabb csak te nem tudtad (elsore) kovetni a sok karakter miatt?
    A masik filmet mondjuk nem lattam, de sokan szidjak, mint a bokrot..
  • DantesHUN
    #453
    A többség szerint szar. Szerintem jó volt
  • Shep
    #452
    Azt én még nem láttam, de kíváncsi vagyok rá.
  • DantesHUN
    #451
    Lehet ezzel sokan nem értenek egyet, de szerintem ez a része, a karakterek motivációi, hogy miért milyen okból cselekdnek. a Batman vs Superman-ban sokkal jobban ki volt dolgozva. Igaz, ott sokkal kevesebb szereplő volt, jobban jutott idő.