7
  • thrawnguru
    #7
    Egyetértek!


    Én már tudom is a bombájuk típusát. --> Trágyagránát
  • Atisz #6
    Hogy mivel lehetne legyőzni az egyébként valóban egy hagyományos csatorna (értsd: latrina) szintjén ténykedő másik országos kereskedelmi csatornát?
    Először is a fő csapásirányt kéne meghatározni: a középosztály vagy a mindenevő prolik körében akarunk-e sikert elérni?
    Amennyiben a cél az első, úgy jó filmekkel, nem beszédhibás bulvárceleb műsorvezetőkkel kitömött showműsorokkal és korrekt tájékoztató jellegű tartalommal.
    Ha a második fő célcsoport igényeit óhajtják kiszolgálni, akkor jó irányban haladnak, bár a másik csatorna jórészt már begyűjtötte (mondhatni magához láncolta) ezt a csoportot.
    Én tehát inkább az 1. megoldásra szavaznék, vagyis nem konkurenciát, hanem valódi alternatívát kellene nyújtania a TV2-nek.

    Aztán persze finomhangolásként jöhet a kor és nem szerinti megoszlás, de ahhoz már közvéleménykutatás is kell (arra meg nem is merek gondolni, hogy nem készítettek :))
  • 37lz55
    #4
    hogy ehhez miért kellett új programigazgató?... ugyanaz a színvonal kb
    + valami elképesztő képességük van kereskedelmi tévéknek a legszarabb sorozatok berendeléséhez, ez valami fétis lehet már náluk
    ha nagy ritkán tv akkor M1
  • fapapi
    #3
    Na, ismét jönnek a népbutító hányinger műsorok.
    Sztárok Magyarországon?
    Valakit benyomnak a médiába mert akkora idióta és máris szár?
    Sok jót kívánok a TV2-nek, de lassan már csak a mokka lesz nézhető ezen a csatornán.

  • Tinman #2
    Egy bombaerős ősz tényleg rájuk férne ;-)
  • Laza
    #1
    Lenne itt pénz a média adóra ... jobb helyen lenne az állambácsinál, mint hogy ezekre a szarokra költik :D