6
  • OzI20
    #6
    Imádom azokat akik nem gondolkodnak !
  • Bren X
    #5
    A kiegekért, modokért, extra cuccokért ötször-tízszer annyit kell fizetni, mint egy dobozos játékért.
  • donatus13
    #4
    Asphalt 8-ban mindent maxolni akarsz pénzért 80 K HUF körül van, azt hiszem ez mindent elmond a modellről.
  • Zombee
    #3
    Egyébként meg azt, hogy lesz-e még valaha dobozos C&C, azt az EA dönti majd el, nem a Victory Games.
  • Zombee
    #2
    Minden bizonnyal. Bár nekem nincs túl sok tapasztalatom az ilyen játékokban, PC-n nem mertem még belenézni "ingyenes" címekbe, Android-on meg pl. a Real Racing 3-nál nem feltétlenül zavaró, mivel minden fejlesztést meg lehet venni a versenyekből összekalapozott pénzből, ami máshol is így van, max gyorsítani lehet 1-1 beszerzésen - vagyis a teljesen ingyenes rész van lassítva, amit gyorsíthatsz, ha fizetsz érte. Gyanítom, ez itt jobban zavaró lesz majd. Az a baj az ilyen játékokkal, hogy szerintem egy idő után többe vannak, mint egy dobozos, de emiatt nem hiszem, hogy több bevétel is lenne belőle. Lehet, hogy a fizikai, dobozos modell (legalábbis Nyugaton) már kevesebb eladást produkál, de a szoftveresen egyenértékű digitális értékesítés (Steam, Origin, stb) fénykorát éli.
  • donatus13
    #1
    És persze egy kiváló p2w modellel, ezt azért ne felejtsük ki.