1506
train_fever_banners6z8g.jpg
Urban Games: Train Fever
  • Ironman2
    #41
    Wirágboltban
  • Austin Bailey
    #42
    jaj, hogy mindig belekotyogsz
  • KiruHoshino
    #43
    Már nagyon régóta vágyok egy ilyen játékra. Utoljára a Railroad Tycoon 3 tetszett csak ennyire. Én biztosan megveszem.
  • Nohab
    #44
    Ezzel most én is így vagyok. Nem árt a vásárlással jelezni az igényinket. Ha minden jól megy, akkor a multi sem elképzelhetetlen megfelelő eladási adatok mellett.
  • Austin Bailey
    #45
    A kérdésem még él. Kiadják ezt lemezen, vagy csak neten lehet majd megvenni?
  • Hecker007
    #46
    Szerintem utóbbi lesz, nem divat már a lemezes kiadás, inkább csak a nagy kiadóknál.
  • Austin Bailey
    #47
    akkor az megint nagyon fasza lesz. Egyáltalán nem szeretem a neten vásárolható játékokat.
  • Nohab
    #48
    Posted on October 21, 2013

    "Astragon is a German publisher focused on simulation games which will handle retail distribution of Train Fever in Germany, Austria, Luxembourg and Switzerland."

    "Retail sales in non-German speaking countries may be announced at a later point in time."
  • Nohab
    #49
    Jó előjel, hogy az EVM forgalmazza az Astragon termékeit.
  • Borg
    #50
    Viszont amit én eddig láttam a játékból, az kevés egy előrendeléshez... majd ha olyasmi játékmechanikákat bemutatnak, ami a TTD-t naggyá tette, akkor. Előbb nem.
    Komplex vágány rendszerek, menetrendek, kombinált áruszállítás, feldolgozás, ellátott városok fejlődése... és persze mindezt úgy, hogy nem kezd el lagolni 100 vonattól...
  • Nohab
    #51
    Én sem beszéltem az előrendelésről. :) Örülök, hogy nincs is itt pre-order dlc.
  • Ironman2
    #52
    Én se nagyon!
  • Austin Bailey
    #53
    nekem is kevésnek tűnik. Olyan mintha az egész annyi lenne, hogy tologatod a vonatokat, amik valamennyi pénzt hoznak, és abból újabb vonatokat veszel. Elméletileg vágányrendszert lehet csinálni, csak nem lesz értelme, mert maguk az állomások előregyártottak, máshova meg hova csinálj vágányrendszert illetve eléggé egy vonal-egy vonat léptékűnek tűnik a dolog, szóval nagyon elágazást sem kell tervezni. Nem értem miért nem lehet egyszer egy olyan játékot csinálni, amiben az állomás alapvetően egy telek, amit monjuk a város telkeiből kell felvásárolni, aztán nyitni neki bejáratokat, és egy álomásépítővel meg a vágányokkal berendezni. Építeni rá fűtőházat, peront, aluljárót, meg amit el lehet képzelni.
  • bruna #54
    új információkat adtak ki ma a készítők: www.train-fever.com/
  • Borg
    #55
    Pozitív. Szóval most akkor lássuk, hogy mindez tényleg működik-e, nagy léptékben is :)
  • Austin Bailey
    #56
    És akkor ezek szerint a szántóföldek csak díszek lesznek?
  • Nohab
    #57
    Q: Will vehicles drive in convoys?

    A: No. Vehicles automatically distribute in order to achieve equal distances in-between. They automatically wait at stations if the vehicle in front is too close.

    Q: Are there only four raw materials and one goods type at release?

    A: We understand that many of you would like to see more raw materials and goods. This why we try to keep the implementation as generic and open as possible. As a consequence, it should be possible to add more transport items to the game later (e.g. with a DLC, and it might also be possible with modding).
  • Faterx
    #58
    A modding biztató
  • Nohab
    #59
    Többször is hangoztatják, hogy modderek adjanak hozzá. Ők megcsinálják a játék magját, míg a közönség számára kedvezőre formálja meg. Minecraftnál végül is bejött ez a módszer.
  • bruna #60
    Csak a harmadik negyedévben adják ki a játékot a második helyett ,hogy "tökéletesebb" legyen. Train-Fever Release
  • Ironman2
    #61
  • Herold
    #62
    sziasztok

    Ennél pörgősebb train sim topikot nem találtam. Az lenne a kérésem, hogy tudnátok-e olyan vonat szimulátort javasolni, amiben van pályaszerkesztő, és tetszőleges külső kameraállással lehet nézni a szerelvényt menet közben.
  • Caliph
    #63
    nem vagyok nagy simulator fan,de talán a 2009es Trainz ban láttam én utoljára pályaszerkesztőt...persze lehet már van újabb is
  • Caliph
    #64
    na utánna néztem,train sim 2014ben is van editor

  • Nohab
    #65
    Train Simulator 2014:
    + Nagyon komplex az editor, megfelelő adatok birtokában nem nehéz lemodellezni egy valós pályát, vagy valós terepen futó pályát.
    + Részletes modellek, jó grafika, egész jó realitás.
    + Kedvező gépigény
    + Ívtúlemelés
    - Jóformán nincsen magyar jármű.

    A Trainz Simulator 2013
    + Nagyon egyszerű a pályaépítés, de a valós pálya építése nehezebb.
    + Tele van magyar járművel (még több a neten), valamint az alapjátékhoz hozzátartozik Nyíregyháza-Debrecen vasútvonal.
    + Realitásban jobb, mint a Train simulator 2014
    + Multiplayer (csak eredetivel megy)
    + A lerakott üzemek működnek.
    - Baromi nagy gépigény

    Illetve a Train simulátor, és a Zusi is tartalmaz valamilyen szinten pályaépítőt.
  • Herold
    #66
    Úgy látom a videókból, hogy a 2014 szerkesztője kissé hasonlít a Far Cry 3 map editorhoz, szóval nem tűnik olyan bonyolultnak.
  • Nohab
    #67
    A váltóknál néha azért agyfaszt lehet kapni :)
  • Austin Bailey
    #68
    Nem szeretem a mozdonyvezető szimulátorokat :(
  • bruna #69
    Új Videó ! : Train-Fever Vehicles in action
  • Borg
    #70
    Hát... engem nem annyira győzött meg egyelőre.
  • Caliph
    #71
    hát ha hozza a ttd színvonalát nekem már megérte:)
  • Borg
    #72
    Ha hozza... eddig egyetlen videón képen stb sem hozta...
  • Austin Bailey
    #73
    villamosból már megint csak 2 vágányost lehet építeni? a CiM2-n kívül eddig mindenhol így volt.
  • bruna #74
    Új képek és járművek az oldalon : Train-Fever
  • Austin Bailey
    #75
    svácban volt nohab?
  • akyyy
    #76
    este 7kor jön a városomba a nohab, megyek is majd ki fotózni
  • Austin Bailey
    #77
    miért, te svájcban laksz?
  • akyyy
    #78
    nem (bár unokatesom ott dolgozik), de jön ma visszafelé Kassáról valami különvonat amit nohab visz. De ez kicsit off :D
  • akyyy
    #79
    na bocsi :D
  • Nohab
    #80
    Új hír.

    Sok újdonságot nem lehet belőle megtudni. Ez inkább a modellezéshez valamelyest értőknek szól.