17
  • bakkerman
    #17
    PES14 bejelentő cikk alatt vajon lesznek olyan hozzászólások,hogy "elég volt már CR-ből"? Ő is évek óta a reklámarca a PES-nek. Na kiváncsi leszek.
  • Örült kutya
    #16
    Nekem van egy Messzi mezem. Kell?
  • Zenszkij
    #15
    A tököm tele van mér Messivel, a csapból is ő folyik. Menjen el egy Fiorentinába azt csináljon belőlük bajnokot, addig nekem nem a világ legjobbja. Igazán lerúghatnák már vagy fél évre ...
  • Sippie
    #14
    az övének legalább a játékhoz volt a köze, amíg #1-el kezdődően a játékkal kapcsolatban egy hozzászólás sem született, csak Messizés ment.
  • TomecK
    #13
    Ezt csak azért, hogy érezd hozzászólásod, rendkívüli relevanciáját.
  • TomecK
    #12
    A FIFA JOBB !
  • fergusonpapa
    #11
    PES JOBB!
  • Sippie
    #10
    És akkor beszéljünk arról hogy miért mindig a Dzsudzsák van borítón, amikor Szalai élete szezonját futja, Huszti a liga egyik legjobbja, no meg hát ott van Torghelle...
  • Sippie
    #9
    igen, a PSG ellen is megmutatkozott hogy a "gnóm" nélkül milyen ütőképes a csapat.
  • Ender Wiggin #8
    messi mögött ott van a világ legjobb középpályája VB és EB győztesekkel. a góljai jó részét az ő játékukból szerzi a gnóm. de nekik még sem jut semmilyen elismerés, semmilyen díj, még egy rohadt játékborító sem.
  • Etinger
    #7
    Said no blancofan ever.
  • lemongrass
    #6
    jaja, vannak azért páran, akik utálják messit. egy sima semleges borító kellene, mint a South Africa-é volt... és kész....
  • ADAMEX9
    #5
    Csak nekem tűnik furának a lövés 1:35-nél? A labda előtt csúszik a játékos meg megtorpan.
  • TBWarrior
    #4
    Messiből sosem elég ;)
  • Kahlest
    #3
    Ez tény de vannak rajta kívül értékes játékosok akik a csapatjukkal szintén sikereket érnek el. Kezdjük mindjárt a Bayernel aki idén brillírozik, Ribery? Sweinsteiger? Vagy a Dortmund? Reus Geotze?
  • Narxis
    #2
    De ő a legjobb játékos.
  • Ender Wiggin #1
    elég volt már messiből.