8
  • Jakuza1
    #8
    Ne zavarjon, hogy a te altalad csodalt nem kinai keszulekek is kinaban keszulnek tulnyomoreszt. Raadasul nem egy olyan kinai csoda van, ami siman kenterbe ver nem egy top kategorias nem kinai keszuleket, raadasul nem egy a felearon teszi mindezt.
  • johnfly
    #7
    Nekünk "ingyé" adták netelőfizetéshez az előző táblájukat, a semmitől sokkal több, sokszor valóban istencsapása (de azért lássuk, be, hogy amin android van, attól csodát ne várjunk), viszont egyáltalán nem az a szétesős fajta. E-book olvasó helyett (nagyjából egy árban van) ez sokkal jobban megéri. A funkcióját betölti. Bárhol, bármilyen információt beszerzel vele.
  • ProgServ
    #6
    Nem ország és népfüggő a dolog. Olcsón ők is szart gyártanak, legfejjebb mi hisszük azt, hogy jó áron kiváló terméket kapunk. Vagy szeretnénk hinni.
  • Fhenrir
    #5
    Ez a kínai kategorizálás azért is hülyeség, mert a fejlesztő mérnökök jó részét európából meg japánból szipkázták el, a többi melót meg a többi cég is kínában/indiában végezteti. Egyébként én már 1 éve elvagyok egy Huawei telóval, pont annyit ér amennyit fizettem érte, és ez nekem bőven elég. (A reakcióidő tényleg ratyi, de egy custom rom csodákra képes.)
  • Gabesz84
    #4
    Én tapasztalatból mondom. Jó, szét éppen nem esett még, de hagy kívánnivalót maga után. Szoftverfrissítést pedig el lehet felejteni.
  • Blackrav3n
    #3
    Azért a huawei már egy ideje kinőtte a kínai technikai csoda kategóriát. Az érintésre alig reagál és széthullikot pedig biztosan tapasztalatok / utánaolvasás alapján mondtad.
  • NEXUS6
    #2
    Reszkesssssss Apppple!
    :D
  • god25
    #1
    Ezekről az érintőképernyős, kínai technikai csodákról csak azt nem írják, h érintésre alig reagál, illetve fél év alatt elemeire hullik.