24
  • Bijesz
    #24
    Dehát ez már mekkora lehúzás ez nem tűnik fel senkinek?
    Úgy árluják a szoftvert, hogy havi díjat fizess utána (egy évre legalább)
    Arról nem is beszélve, hogy spanyolviaszt nem találták fel, mert a figyelmet ez is elvonja a vezetéstől.
  • narumon
    #23
    Teljesen egyetértek.
  • Szefmester
    #22
    Ma az országban sokan vesznek olyan lakást, autót, bármit részletre ami egy vagy több kategóriával az elérhetőségei felett van.

    Hiszen mint tudjuk presztizs dolog az hogy olyan mobilod legyen ami új, annak ellenére hogy a részletfizetése 2 évig havi 20ezer.. de akkor is... MOST épp az a menő... fél év múlva nem lesz az de most az. Ha csak egy trabantra lenne pénzed úgy hogy fen is tudod tartani akkor vesznek opelt, ha opelt tudnál kifizetni akkor vesznek audit,, ha azt tudnák akkor mercedest és így tovább.
  • narumon
    #21
    Hát az azt akart venni és a ki tudja fizetni között elég nagy a társadalmi különbség :)
    Amikor lesz olyan munkája, hogy meg tudja tenni, hogy kifizeti akkor majd tud normálisan fogalmazni SMS-t és a baráti köre is :)
  • Szefmester
    #20
    Öhm.. mindenáron BMW-t akart venni, nagy nehezen lebeszéltem róla...még egy olcsóbb VW golfot is alig bír fizetni részletekben.. csak hát az nem akkora márka... Ma már szerintem felfogta hogy miért is mondtam azt amit akkor mondtam neki.
  • narumon
    #19
    Valahogy azonban azt gyanítom, hogy ő nem is BMW-vel mászkál :)
    Max gördeszkával :)
  • Merces
    #18
    ..találkozót megbeszélni ideális, legalább nem felejti el a delikvens az időpontot.
  • Szefmester
    #17
    Sajnos egyre többen tömörítik a mondandójuk az sms-ekben. Persze ez leginkább egy-két kultúrkörre igaz. Szerencsére az én ismeretségi körömben nincs ilyen. :) De van olyan ismerősöm aki sok ilyet kap a (nem közös) ismerőseitől.
  • narumon
    #16
    Húha nem semmi baráti köröd lehet...
  • narumon
    #15
    Óóó akkor háromszor tovább tart mint egy másik tipusú autót.
  • narumon
    #14
    indexkart??
  • okosan gyerekek
    #13
    az az X5-ös volt. egyébként meg Angliában autót lopni a legnagyobb baromság, Schengen lényegében ott nem létezik...
  • Bannedusermail
    #12
    A mai sms-ek fele a következő mintát követi:

    tom h hanyzm nekd telcsizzel mik talcsizunk puszika

    Ezt hogyan olvassa fel?
  • NEXUS6
    #11
    Isten ments! Még elvonná a plazmanyúl, vagy vállalkozó kedvese figyelmét a vezetés élményétől. Viszont, ha a féket nyomja, akkor is a duda szól az ilyen kocsikban!
  • nextman
    #10
    Mindjart jobb.
  • macleod2005
    #9
    akkor legyen horvát
  • opeca
    #8
    Indexkart szereljenek inkább már bele...
  • nextman
    #7
    Mert pont olaszba?
  • macleod2005
    #6
    Mekkora feeling lehet, amikor utazol a családdal olaszba, és felolvassa neked a "kicsi a pénisze" kezdetű spamet
  • TokraFan
    #5
    Ez egy nagyszerű fejlesztés!
  • mad mind
    #4
    Ezek azok a BMW-k, amiket most 3 perc alatt lopnak Angliában?
  • Wharyoo
    #3
    Felhívja a rendszer és megkéri, hogy ugyan már olvassa fel amit írt, aztán azt játsza vissza a kocsiban felvételröl :D
  • Szefmester
    #2
    És azokkal a levelekkel mit kezd ahol a plázapicsa w=v, y=i írásmóddal rendelkezik, esetleg még rövidít is? Élmény lenne hallgatni egy pár soros e-mailt egy ilyentől. :)
  • NEXUS6
    #1
    Én olyan béemvét vennék, amiben van kávéfőző, mosógép, meg beépített műv@gina, az a modell mikor készül el? Ja és vezetésközben ikszbokszozni is akarok, lehetőleg trídíédzsdíben, hárompluszkettő hangrencerrel!