25
Egy újabb Rajongói mód.
  • Rayden02
    #25
    Sajnos nem tudok róla,hogy lehet!:/
  • marksman22
    #24
    Vagy lehet ?
  • marksman22
    #23
    De sajnos a képarányt nem lehet változtatni.
    4:3 -as az alap , nekem 16:9 a monitorom úgyhogy jól elnyújtja a képet .
    Így nagyon s**r.
  • fery02
    #22
    Köszi!
  • Rayden02
    #21
    Ezt csináljátok:

    To have Video options, put this file:
    http://www.mediafire.com/?lryenflyv8p27wo

    in folder:

    C:\Program Files (x86)\Nordic Games\Painkiller Recurring Evil\Data\Lscripts\Hud\Menu\Options
  • mester1987
    #20
    STEAM-en meg fizetős....

    WTF?
  • fery02
    #19
    Na jó ez így nevetséges tényleg, megyek nyomni Zdoom-ot DooM2.wad fájllal fullHD-ben. :D
  • fery02
    #18
    Ugyan már, 2012-ben nem gáz kicsit sem...
  • mester1987
    #17
    De ne várjatok grafikai beállításokat, mert azt kihagyták; se felbontás, se semmi.
  • mester1987
    #16
    SKIDROW-os már van ;)
  • Rayden02
    #15
    Nem,még is csak rajongói:http://www.med-art.info/gamedev/
  • Rayden02
    #14
    mmmhhh
    Publisher: Nordic Games Publishing
    Developer: Med-Art

    Úgy tűnik ez nem rajongói mód,vagy tévedek?
  • Rayden02
    #13
    köhöm,látom:D
  • fery02
    #12
    khm, jött ki "demó"!
  • fery02
    #11
    Erre meg modern kori háborús részek folytatódnak millió részen keresztül Call of Duty esetében. :)
    Painkiller esetében pedig jobban el lehetne nézni, hogy grafikán kívül ne nagyon változzon semmi egyéb sem, mert nem évente jön ki új rész (ezeket a gagyi mod-okat nem vesszük bele).
    Szerintem továbbra sem kell ebbe semmi extra sem, csak eszeveszett, folyamatos akció.
    Ha bármi más eltérne, már nagyon más játék lenne, mint amilyen az alap játék.

    A cél közönsége meg meg lenne bőven még mindig. Akinek nem elég a hétköznapi stresszes életmódból, munkahelyi dilemmás helyzetekből, az továbbra is Mass Effektezhet, ahol szintén döntések elé kényszerít a játék, aki pedig ki akarja engedni a fáradt gőzt és szimplán csak szórakozni akar, az pedig szétrúg egy pár segget és kajánul vigyorog miközben Demon módban a legdurvább ellenfeleket is egyből kifekteti.
  • Bokafix2
    #10
    Call of Duty-nál pl. hogy nézett volna ki ha mind a 8 rész ami eddig kijött, a 2. világháborúban játszódna? Muszáj volt a modern korba átemelni a történetet, mert nem folytatódhat millió részen keresztül mindig ugyanaz. A játékosok jó részének is elege volt már a 2. világháborús sztorikból. Azért is lett siker az első Modern Warfare. De nemcsak az Infinity, később a Treyarc, a másik fejlesztőcsapat is belátta, hogy nem hozhat ki minden 2. évben II. vh-s játékot. Ezért a Black Ops már a hidegháború idején játszódik és nem a 40-es években.
    A Painkillert alapul véve, ezek a modgyárosok azt hiszik hogy 20-szor el lehet adni ugyanazt a játékot amihez dobnak pár új pályát meg ellenfelet. Sztem nem nagyon.
  • vérpocok
    #9
    Igen... lehetne szakítani a hagyományokkal, mert egy ilyen játékmenet már senkit sem érdekel, hiába a szebb grafika, unalmas...
    Az első rész még szórakoztatott, mert akkor újdonságnak számított ez a fantasy akcióhorror FPS, meg az újszerű fizika, ragdoll effektek stake gun stb.
    De ez is olyan mint mikor egy viccet másodszorra hallassz, már nem üt akkorát. Ez a sok ugyanolyan rész már erőltetett.
  • fery02
    #8
    "történetközpontúság, taktikázás, logikus játékmenet, okos MI, stb."

    Painkiller folytatásra gondolsz te biztos? :D
  • vérpocok
    #7
    A nagy múltra való tekintettel?

    A Painkiller az Painkiller, ez meg egy minden eredetiséget nélkülöző überfos klón.
    Már a második Painkiller az Overdose sem sikerült úgy ahogy kellett volna erről meg beszélni sem érdemes.
    Ez a játék már csak akkor lenne jó ha kapna egy vérfrissítést, pl. megváltoztatnának mindent... új játékstílus, nem agyatlan hent - ami már unalmas - történetközpontúság, taktikázás, logikus játékmenet, okos MI, stb.
  • Holland Kemence
    #6
    pff remek, 5 éves szint
  • Rash87
    #5
    1 modnak minek új topik?
    Nem fogom megérteni egyesek gondolkodását,az biztos...
  • Fpocok
    #4
    Ezt akartam írni én is.
  • hiper KOCKA
    #3
    Ez a mod semmi újat nem tud mutatni. Ugyanaz a graf/fizika, és ugyanaz a lebutított szimpla játékmenet. Csak a pályák mások.
  • Rayden02
    #2
    Tudom,tudom,egy újabb rókabőr!!
    Csak gondoltam a nagy múltra való tekintettel csinálok ennek is egy totyikot!
  • Rayden02
    #1
    Trailer,megjelenési dátum,és gépigény!!

    Painkiller Recurring Evil Trailer – release 29th February

    Just a few days after the first informations where popping up a trailer has been published, showcasing the new maps Angkor, Highway to hell and Graveyard. The game will be available to purchase on 29th February 2012 for £8.95 at gamersgate and for sure other download portals.

    System Requirements:

    OS: Windows XP/Vista/7
    Processor: Pentium IV 3.2Ghz
    RAM: 512MB
    Graphics Card: AMD Radeon/Nvidia GeForce with 256MB RAM, and Shader Model 3.0
    HDD: 3GB
    DirectX: 9.0c
    Sound Card: Required

    Forrás:pkzone.org