26
\\
  • grebber
    #26
    13 perces videóval tért vissza a Reset

    Megjelenés idén nyáron kizárólag PC-n.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.04.14. 12:48:20
  • Loál János #25
    Aszittemmá ebből nem lesz semmi.
  • grebber
    #24
    December 20-án érkezik a játék
  • grebber
    #23
    Zöld utat kapott a Reset
  • grebber
    #22
    Sikeres Indiegogo gyűjtés
  • grebber
    #21
    "A játék egyetlen hatalmas térképből áll, ami
    körülbelül 16 négyzetkilóméter nagyságú.
    Tudatosan döntöttünk úgy, hogy nem lesz
    rombolható a környezet, ennek amúgy sem lenne
    sok értelme. A fizikai szimulációhoz az NVIDIA
    PhysX technológiáját használunk - árulta el
    Kallinen."
  • grebber
    #20
    Reset: atmoszférikus indie puzzle játék
  • grebber
    #19
    Ipon előzetes
  • Loál János #18
    Hagyni kell előtte a http://-t, és akkor nem kúrja el.
  • grebber
    #17
    Direkt ellenörzöm a mehet nyomása előtt.Nem értem miért kerül mégis oda az sg.hu
    Ugytünik nem szereti a telomat.
  • Fpocok
    #16
    Hallod grebber.
    Már sokadjára veszem észre, hogy elbaszod a linkeléseidet... :D
  • grebber
    #15
    Nem csak a grafika a lényeg.
  • tutituti
    #14
    most néztem meg a debut trailert igen igen hangulatosra sikerült!
  • grebber
    #13
    Debut Trailer!
  • ZilogR
    #12
    Elmeséltem a kollégáknak és nekik egy maszto-pedobear változat jött le abból a mondatból, h "visszamész az időben és saját magaddal játszol" - és ilyen helyen kell melóznom...

    Amúgy nekem tetszik...
  • Zomil
    #11
    meg egy rakat másik flash játékban is ugyanez van, meg sztem van ilyen rendes nem flash játékban is :)

    szoval az 5let nem uj :)
  • EnxTheOne
    #10
    Kigugliztam
  • grebber
    #9
    Ez így leírva is bonyolultan hangzik hát még játékon belül.Nem csoda ,hogy nem ismerem.
  • EnxTheOne
    #8
    Már játszottam egy hasonló flash játékkal. Azt hiszem paradox volt a neve.

    Az volt a játék lényege hogy egy robottal voltunk és volt egy időgépünk. Pl először elmentünk egy robottal egy kapcsolóhoz ami kinyitott egy ajtót, de csak addig maradt nyitva amíg a kapcsoló mellett voltunk. Utána vissza kellett menni az időgéphez. Majd amit az előbb csináltunk a kapcsolóval azt egy "klón robot" pontosan lemásolja. Ugye a "Klón robot" kinyitja az ajtót, és mi betudunk menni az ajtón a kincsért. A trükk az hogy ugye a robot pontosan lemásolja amit az előbb csináltunk, szóval ha sokáig időzünk a szobában, akkor a klón vissza megy az időgéphez és bent ragadunk a szobában. Minden klónnak vissza kell tudni jutni az időgéphez. Ez csak akkor probléma ha a pályán már 8-10 klón mászkál. :D
  • Büdös Bohóc
    #7
  • Zsolek123
    #6
    _:A?SD_:AS?D
  • LeWyTy
    #5
    Ez egy tükrös verzióban jobban illene ide
  • Fpocok
    #4
  • grebber
    #3
    Nem lesz vészes szerintem.
    Semmiféle info nincs mikor jelenik majd meg!

    Offical website
  • Ironman2
    #2
    Micsoda grafika.Ez milyen vason fog menni?
  • grebber
    #1
    Reset: Az új \"egyjátékos co-op\" élmény PC-re!

    A finn indie fejlesztőcsapat, a Theory Interactive egy nem éppen szokványos játékmenetet ígérő alkotást jelentett be az imént.

    A \"single-player\", valamint a \"co-op\" fogalmak könnyedén megférnek egymással egy főmenüben - azonban könnyedén zavarba jöhetünk, ha teszem azt egy játékmódon belül találkoznak. Márpedig a legújabb finn agymenés, a PC-re tervezett Reset bizony éppen ilyen, látszólag paradox vonásokkal bír.

    És hogy mégis hogy lehetséges ez, azt mindjárt maga a kétszemélyes fejlesztőcsapat, a Theory Interactvie igyekszik elmagyarázni nekünk:

    Single-player co-op? - kérdezhetitek. A Reset egyedi játékmechanikája abban a lehetőségben rejlik, hogy visszamehetünk az időben és önmagunkkal összedolgozva oldhatjuk meg a fejtörőket.

    Ha a sajátos játékmenet nem győzött volna meg benneteket, a bejelentéssel egyetemben a vállalat néhány képet is megosztott a nagyérdeművel, a Reset képi világát és hangulatát szemléltetendő:

    A forrás a képekkel:Gamechannel

    Hát elég érdekesnek hangzik. Kíváncsian várom!