11
A PSISHOCK, egy túlélő-horrorkaland az űrben - Kifejezetten PC-seknek
  • sublimaze
    #11
    Nálam a gamemaker abszolút zsákutca. De hogy valami jót is mondjak, a pálya design az elég jónak tűnik.
  • tutituti
    #10
    mondjuk én indiedb-t is szoktam nézni.És a legesélytelenebb játék betajára is jelentkezek:)
    talán emiatt tetszett meg ez is.
    majd kiderül,nem várok tőle dx11 grafikát(nem is vagyok grafgay,tehát ez nem probléma)se eget rengető játékélményt.csupán kíváncsiság,és ha pár száz forint és leköt kicsit is,mint a binding of Isaac akkor már megérte a pénzt.
  • sublimaze
    #9
    Persze akár még jó is kisülhet belőle, de game makeres engine-el jó játék még nem készült, és az eddigi képek alapján(főleg az a zombi) még nem túl biztató.
  • sublimaze
    #8
    Én ilyen béna játékot le se warezolnék, de az sem kizárt, hogy alapból ingyenes lesz. Én moddb-n láttam pár hete de lapoztam is rögtön, mer csak béna szárnypróbálgatásnak tűnt.
  • tutituti
    #7
    akkor nálam már most bestbuy!
  • sublimaze
    #6
    FPSC-vel kábé semmit... Doom/Dead Space budget adaptációja lesz kábé.
  • tutituti
    #5
    Jó lesz ez!
    +fav

    kíváncsi vagyok milyen újdonságokat hoz majd.
  • grebber
    #4
    Nem fog érdekelni a graf ha a hangulata frankó lesz!
  • Ironman2
    #3
    Tiszta Doom3
  • Zero 7th
    #2
    Noname motor noname fejlesztőktől, biztos fasza lesz... Képek alapján minősége a szokásos 2006-os békasegge konzolport szint, hiába nem az.
  • grebber
    #1
    Íme a PSISHOCK, egy túlélő-horrorkaland az űrben - Kifejezetten PC-seknek.

    Sajnálatos tény, hogy a PC tulajdonosoknak manapság nem szentelnek nagy figyelmet a játékfejlesztők, s ha mondjuk egy túlélő-horrorjáték meg is jelenik platformjukra, az többnyire nem egyéb, mint konzolport; érthető hát, ha nyomban felkapjátok a fejeteket, amint egy olyan alkotás kerül felszínre, mint mondjuk a Serygala fejlesztők garázsából kigördülő, belső nézetes PSISHOCK.

    Mint azt neve is mintegy előre bocsájtja, a PSISHOCK nem egy tinilányoknak legyártott divattervező szoftver, sokkal inkább egy túlélő horror-kaland FPS, amely a fejlesztő Serygala elmondása szerint elsősorban a túlélésre és a sztorira helyezi a hangsúlyt.
    A PSISHOCK alatt az FPSC motor döngicsél. A játék fejlesztése már tart egy ideje.

    Forrás a képekkel!