12
Cirque du Soleil előadások Magyarországon
  • Hay
    #12
    Ööö, most majdnem leírtam, hogy be' szerencséd vagy NY-al kapcsolatban... de beugrott, hogy bármilyen prosztó is vok valszeg Hozzád képest, baxki, ám... de'jszen én is voltam ott... bár előadóként (in NY), igaz, nem cirkusz műfajban.
    Szal irigyellek marhára :-D
  • OptimusPrime
    #11
    Nem Yorkban láttam őket 3 éve, elképesztőek.
    Ha minden jól megy ezt a budapesti előadást sem hagyom ki!
    Élmény minden perce.
  • takibalint
    #10
    En Londonban lattam az Allegriat, 2012 janurban pedig a Totem-et fogom megnezni. Mindenkepp ajanlom eloben. Nagyon jo
  • tutituti
    #9
    na mutert asszem meglepem vele.Úgyis nagy álma hogy láthassa.Az előzőt sajna lekéstük.

    A produkció meg hát eszméletlen lehet.Mindenképp érdemes elmenni rá,ha szereti az ember ezt a világot.

    Az algeria téma nem lehet rossz.Bár nekem amikor a földet vizet szelet tüzet mutatták be ott mondtam azt hogy "na igen,Ez kérem a cirkusz!"
  • Hay
    #8
    Élőben sajna nem volt szerencsém még látni őket, de DVD-n megvan 8 műsoruk, meg az egyik tv-sorozatuk (Solstrom).
    Javaslatom :-D
    Remek előadások :-D
  • Xing
    #7
    Én is csak videót láttam de szerintem nem fogjátok megbánni.
  • Inquisitor
    #6
    Amennyire tudom minden mozzanat a zenéhez kötődik, annak üteméhez, ezért ha meg is van vágva, azt kétlem másik zenét illesztenének a produkciók alá ...
  • jackoneill90
    #5
    Én csak videón láttam 1-2 előadásukat, pontosabban egyik az alegria volt. Azt kell mondjam nagyon jók. Szerintem megéri. Ha budapesten laknék én vennék egy jegyet.

    De! Egy videót sokszor megvágnak, zenét tesznek alá stb. Lehet, hogy élőben rosszabbak vagy fordítva.
  • Inquisitor
    #4
    Ha meg tudnám fizetni én is mennék. Ha lenne valaki akivel érdemes lenne, őt is befizetném. Nekem ez kissé borsós. De az tuti, hogy unalmas vagy felejthető nem lesz ...
  • Pretorian
    #3
    Nekem egy barátom artista volt, bejárta a világot, és a Soleil-el is fellépett rengetegszer. Élőben nem láttam őket, de sok videót néztem róluk régebben. Biztosan megérik a pénzüket, mivel ők "A" cirkusz, onnan nincs feljebb.
  • Bandi66
    #2
    Csak nem karácsonyi ajándék lesz? :) Én pár évvel ezelőtt voltam az egyik előadásukon, nem egy szokványos cirkuszi show az biztos, de minden percét élveztem. Nem is tudtam, hogy most is jönnek, lehet hogy el megyek megnézni megint :P
  • WeiserD
    #1
    A páromat szeretném meglepni egy jeggyel a májusi előadásra, de az árakat figyelembe véve előbb tájékozódnék egy kissé. Ha van itt olyan aki volt már magyarországi előadásukon szívesen meghallgatnám milyen volt, mi a véleménye, tényleg megéri e? Illetve melyik előadást látta?