12
War of the Immortals - http://woi.perfectworld.com/
  • Keeta
    #12
    Sziasztok!
    Látom már régen volt hozzászólás a témában de érdekelne hogy még játszotok e a játékkal. Én most kezdtem el. :)
  • Shirisald
    #11
    Hello, OreaL, Endaz néven vagyok fent egy Slyz-al, be tudnál invelni, ha még van esetleg hely mert sajna nagyon rossz így idegenekkel játszani, és elég hosszu a játék :)
  • Szilinnyo
    #10
    *grind*
  • Szilinnyo
    #9
    Ja és az auto grinf szuper.sokkal kényelmesebb így őlni :D
  • Szilinnyo
    #8
    Hali.
    Én és a haverom is toljuk és elég zsír :).
    Mindketten per pill 57lvl esek vagyunk.
    Remélem beférünk a guildba :)
    Aktívak vagyunk nyugi :D
    nevem: Szilinnyo
    haver:DarkWarrior
    de kezdéskor berakott valami guildba minket vagy nemtudom de ha megnyomom a G betüt kiirja a gamereket. Na szóval ennyi :D
    OreaL téged meg felveszlek!
    üdv
  • B52Yami
    #7
    Ahogy csinálod a questeket, eljutsz egy részre, ahol elmagyarázza. De lényegében 3 kattintás az egész. Jobb sarokban a "radar" mellett található AD(asszem) gomb. Annyi, hogy beállítod hány %-nál használja a potikat, kajákat és start. (beállíthatod azt is, hogy csak 1típusú mobot támadjon)
  • pandemonium
    #6
    Sziasztok,hogy működik ez az auto grind?:-)
    Ha van valakinek türelme,egy newbie guide-t is írhatna,EU szerveren játszok,ma kezdtem.
  • oreal
    #5
    Szamomra a legtobb jatek a jo tarsasag miatt lett kesobb jo jatek.
    Ha mondasz egy ingame nevet kuldunk invitet a guildbe,igy te is aktivan reszt vehetsz majd a guild epiteseben + ha segitseg kell ott leszunk.
  • Jana32
    #4
    Jah valószínű, mert most beengedett.. Végülis csak annyira voltam már ideg, hogy át akartam ütni a monitort. Egyébként nem rossz, el lehet vele szórakozni, bár nem életem játéka az is biztos. :D
  • oreal
    #3
    tegnap az EU szerver offline volt egy par orara,lehet eppen akkor probalkoztal :)
  • Jana32
    #2
    Ki szeretném próbálni, de ahogy bejelentkeznék, kiírja, hogy "Disconnected from the server (error code: -1). Próbáltam már a jelszavamat megváltoztatni, meg mindent, de semmi. :/
  • oreal
    #1
    War Of The Immortals - a mai naptol mar az Open beta keretein belul jatszhattok vele.( Mar nem lesz tobb wipe ) Ajanlom mindenkinek akinek kedve van mmorpg-zni de ideje mar kevesebb, bee\'pitett grind bot van,auto routing,szoval akar melo kozben is jatszhatjatok,mikozben a gepetek lefarmolja es kilootolja a mobokat nektek.Egybol 5-6 magyar jatekossal indulunk es szeretnenk sajat magyar guildet letrehozni a kesobbiekben.Akinek van ideje nezzen ra,mindenfelekeppen ajanlom.Akard irodai gepeken is elfut,ha kell melo kozben/helyett is jatszhattok ;) Aki jon jatszani irjon ram, OreaL ne\'ven leszek elerheto a Gaia EU szerveren.