39
Amy - Az új túlélőhorror játék
  • Terawatt
    #39
    Fel a fejjel, megesik az ilyen. :)
  • grebber
    #38
    Hát ebből sajnos nem lett semmi
  • grebber
    #37
    Gamechannel 3.5/10
  • grebber
    #36
    PCre fél éven belül jön.
  • Prince23
    #35
    Sztem ebből csak nem lesz PC verzió. A fogadtatás nagyon rossz :S

    vagy lesz? Ti mit tudtok erről.
  • Digidroid
    #34
    Teszt magyarul
  • grebber
    #33
    WP alázás 2/10
  • Seth
    #32
    Valakinek azért tetszett :D
  • Evin
    #31
    Mivel letölthető, gondolom úgy 3óra. De sehol nem írták.
  • grebber
    #30
    Azt nem írták valahol mennyi a gameplay?
  • Evin
    #29
    Itt nincsenek igazi átvezetők, biztos arra értette, hanem csak rajzolt képek mozognak.
    A "nincs befejezve", nem a történetre értették, hanem gondolom a bug-okra, meg olyan zavaró dolgokra, amit akár egy patch is orvosolhat.

    Én ezek ellenére is várom, hogy játszhassak vele, aztán menet közben majd kiderül.
  • Loál János #28
    SH2-vel, és Insanityvel kapcsolatosan is egyetértek. Utóbbi tök kellemes meglepetés volt nekem, pedig elég sokan lehúzták.
    Ezt viszont _mindenki_ lehúzza, inkább hagyom. :-|
  • grebber
    #27
    Azt mondanám hogy tesztelője válogatja ,de itt ez nem áll fent mivel mindenki lehúzza.

    Hibáival kapcsolatban:

    -gyenge grafika, PS2-es szint: Egy horror játéknál ezt leszarom.Mai napig előveszem a Silent Hill 2-öt pedig az mikori is? És nem nézem a grafikát!
    -szörnyű átvezetők: Abban biztos vagyok láttunk már rosszabbat is.pl Afterfall Insanity ahol még a videókban sincs fizika nemhogy a játékban.
    -gyenge irányítás és harc : Majd meglátjuk.
    -rossz mentési rendszer, ha meghalsz 10-20perc játék odavan : Kicsit biztos idegesitő lehet de szokható nem az első ilyen game!
    -bénák a szinkronok : Úgysem értem magyarítás nélkül szóval nekem tökmindegy :D
    -nem érezhető igazi kapocs Amy-hez, ami arra ösztönözne minket, hogy mindenáron megmentsük : Másban sem érzek ilyet hogy bármihez is kötődnek végigviszem azt pipa jöhet a következő.
    -olyan, mintha nem lenne befejezve : Nyilván sikeresnek gondolták és kieggel vagy folytatással akarták befejezni.

    Videók alapján nekem bejön.PC-re fél éven belül érkezik még mindig szeretettem várom!
    Válasz 'grebber' üzenetére (#24) Fordítások: http://evin.neobase.hu
    Az élet csupán álom, útban a halál felé.
  • Loál János #26


    Fákk, a videók alapján tetszetősnek tűnt, hogy lehet, hogy ennyire szar lett?
  • Evin
    #25
    Leginkább ezekre hivatkoznak:
    -gyenge grafika, PS2-es szint
    -szörnyű átvezetők
    -gyenge irányítás és harc
    -rossz mentési rendszer, ha meghalsz 10-20perc játék odavan
    -bénák a szinkronok
    -nem érezhető igazi kapocs Amy-hez, ami arra ösztönözne minket, hogy mindenáron megmentsük
    -olyan, mintha nem lenne befejezve
  • grebber
    #24
    Aki raj angolból nézzen már bele 1-2 tesztbe mi az ami nem tetszik a tesztelőknek!!

    Értékelések:

    Official Xbox Magazine UK 1/10
    GameCritics 2,5/10
    Official Xbox Magazine 4/10
    Destructoid 1.5/10
    Game Chronicles 2.9/10
    Game Informer 3/10
    GameShark F
  • MR ME
    #23
    uhhhh
    meg se nézem :D
  • Seth
    #22
    Hát ez bukta
  • grebber
    #21
    IGN Teszt 2/10

  • Prince23
    #20
  • grebber
    #19
    Amy – a Flashback alkotójának új játéka (Ipon)
  • Evin
    #18
    Már ki is jön?! Király!

    Nem lesz világrengető, de egy próbát mindenképp meg fog érni.
  • grebber
    #17
    Facebook oldalán kérdezgettem ezeket írták:

    Comes with the game for pc? If so when?
    It'll come on PC in a few months!

    Amy use steamworks?
    We haven't finalized our negotiations yet and will announce it as fast as possible.
  • grebber
    #16
    Megfelelő méretben bannernak?

  • grebber
    #15
    AMY: Megjelenési dátum

    A Lexis Numerique bejelentette, hogy Paul Cuisset és a VectorCell csapat által mérnökölt, zombimacás túlélő horrorjáték január 11-én érkezik. 800MSP lesz az ára Xbox Live Arcade-on és 9.99€/£7.99-ért vesztegetik a PSN piacon.

    info: Hardwired
  • Bokafix2
    #14
    Ez a kiscsaj a Silent Hill 4-ből Eileen-re hasonlít, csak ez kicsit fiatalabb, de tök ugyanaz a külső.

    Jónak tűnik amúgy a játék, gépigénye se lehet durva sztem.
  • grebber
    #13
    Nekem meg ettől a trailertől elment a kedvem tőle!Eddig tetszet de ez pff.
    Élőbe adok neki majd lehetőséget hátha megfog!
  • Prince23
    #12
    Nagyon Alan Wakes cuccnak tűnik, de eddig nekem tetszik
  • grebber
    #11
    Coping with Enemies Trailer
  • grebber
    #10
    Új Trailer!
  • grebber
    #9
    "A nem túl népszerű Vector Cell saját különbejáratú Facebook oldalán tette közé nagyreményű üdvöskéje, az Amy árát és hosszát. Nos, a túlélős horror-akciójáték titulussal bíró alkotásért mintegy 10 eurót kell összekuporgatnunk - ez igen baráti összeg -, ami pedig az élmény időtartamát jelenti, nost azt a fejlesztők hozzávetőlegesen 10 órára teszik, ami rendkívül csábítóan hangzik, tekintettel, hogy nem egy puritán akciójátékról van szó, hanem egy idegpróbáló horrorjátékról. "

    info: Gamechannel
  • MR ME
    #8
    meglássuk mi lesz belőle, akár jó is lehet, de sokszor mondtam már ezt aztán...
  • grebber
    #7
    Karakter videók
  • Since
    #6
    Már megint egy zombis játék :-)
  • rooney8
    #5
    Xbox Live Arcade
    PlayStation Network
  • tenkenorman
    #4
    XBLA-ra és PSN-re?
  • SZilaJMaGGoT
    #3
    Nekem is nagyon tetszik, de tuti nagyon béna meg nagyon türelmetlen leszek hozzá... :D
  • Andr0
    #2
    Érdekes játéknak ígérkezik, biztos nem lesz könnyű Amyvel együtt működni.

    Tetszik.
  • grebber
    #1
    PC-re, XBLA-ra és PSN-re fog megjelenni az Amy című túlélőhorror játék, ami mögött a Flashback és a Fade to Black designere, Paul Cuisset áll.

    2034-ben egy becsapódó meteorittal érkező vírus zombivá változtatja az embereket. A játék főszerplője Lana, akit szintén megfertőzött a vírus, és a 8 éves, autista Amy, akinek a közelsége csökkenti a fertőzés hatását.

    Lanát fogjuk irányítani, akire ha nem figyelünk, akkor átalakul zombivá, és vége a játéknak. Ha viszont figyelünk, akkor épp annyira változunk csak át, hogy a zombik közé vegyülve tovább tudjunk jutni egy szakaszon. Utána vagy Amy segítségével, vagy a hulláktól gyűjtött egészségügyi csomaggal kell rendbehozni magunkat.

    Amy fél a zombiktól, ezért ha a közelben csoszognak, akkor eltakarja a szemét, és nem megy tovább. Ha túl sokáig hagyjuk magára, akkor elfut. A kezét fogva érezzük -- remeg a kontroller -- a szívverését, hogy mennyire fél.

    Bár a játékban van közelharc, de a hangsúly a lopakodáson lesz. Lanának és Amynek együtt kell működnie, hogy megoldják az előttük álló kihívásokat. A kislánynak utasításokat is adhatunk, hogy menjen előre -- őt egyék meg a zombik! --, nyisson ki ajtókat, vagy nézzen körül.

    GC Debut Teaser

    Gameplay

    info: Pár képpel karöltve Harwired