13
Gas Guzzlers
  • grebber
    #13
    Van benne!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.07.12. 23:26:29
  • lammaer
    #12
    Singleplayer van? Esetleg olyasmi mint az interstate 76?
  • grebber
    #11
    Gas Guzzlers Extreme DirectX 11 build and 1.8 patch RELEASED

    - Version 1.8.0.0
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    - New DirectX 11 rendering engine (DirectX 9 rendering is available as different branch)
    - 5-10 times faster map loading times
    - Lots of optimizations across the engine
    (new animation system, new math library, new binary mesh format, new texture loader)
    - Data optimizations. Game is 1 GB smaller for the same content
    - Rendering optimizations
    - Improved probe reflection quality and ambient light
    - Fixed frame drops regarding particles at start of the race
    - More stable FPS
    - Faster and higher quality SSAO
    - Fixed Bloom bug on AMD graphics cards
    - Fixed bug with human player applying too much damage and taking 0 damage
    - Engine switched to Visual Studio 2015
  • grebber
    #10
    Humble weeklybe most olcsón beszwrezhető,főleg ha a többi game-et el tudja adni az ember.Nekem így 0.7$-ra jött ki ennyit szerintem megért :)


  • fery02
    #9
    Ha vezeted a listát, akkor a választható 3 verseny mód mellett megjelenik egy 4. is (egyfajta bajnokság mód), amit megnyerve oldódnak fel a további elérhető dolgok.
  • Frigyes54
    #8
    hello mindenkinek jo a jatek. van negy autom vezetem a listat de mikor lehet uj kocsit venni valaszokat elorre is koszonom
  • Ironman2
    #7
    Jó a game! Nagyon hangulatos! Játékosprofilnál majdnem behaltam a részeg karakteren
  • tutituti
    #6
    Na kipróbáltam mindegyik mapot és az autókat is.Hát én 4. helyezésnél jobbat nem értem el,amit úgy sikerült hogy a többik leöltem/ék.És eléggé eszi a gépet is.De nem lesz rossz.
  • tutituti
    #5
  • grebber
    #4
    Nyílt béta
  • tutituti
    #3
    +fav!
    Interstate modern változata
  • Zsolek123
    #2
    utálom mikor vezetés közbe lődöznek rám
    no htx
  • grebber
    #1
    Bejelentve a Gas Guzzlers!

    A gamescom 2011 adta bemutatkozási lehetőséget nem csak a nagyobb fejlesztőcsapatok, hanem a kisebb, indie brigádok is igyekeznek kihasználni, így például a Gampires csapata, akik bejelentették legújabb alkotásukat, a Gas Guzzlers-t, ami egy nagyon addiktív, harcra kiélezett autóversenyes videojáték kíván lenni, belső nézettel, számtalan kocsival, fegyverekkel, fejlesztésekkel és egyebekkel. A program tehát leginkább egy modern Death Rally-ra hasonlít, annyi különbséggel, hogy itt a humor is nagy szerepet játszik.

    A Gas Guzzlers várhatóan nem csak egyjátékos, hanem többjátékos mókát is tartalmazni fog, előbbi esetében számtalan, fokozatosan nehezedő pálya és kihívás, míg utóbbinál igazi, vérre menő harcok és a kampányból megismert aszfaltcsíkok várják a zúzásra éhes fanatikusokat, akiket egyszemélyes játékmódban folyamatosan hajtani fog előre az újabb pályák, autók és fejlesztések feloldásának lehetősége is. A Gampires csapata a tervek szerint még idén ősszel szeretné a boltok polcaira küldeni alkotását, kizárólag PC platformokra, ám, hogy pontosan mikor, azt egyelőre még nem kötötték az orrunkra.

    info: Gamechannel