17
Thelomeris
  • edios
    #17
    az az imdb-s plakát nagyon üt :AS:DAS:D:ASDAFAFD

    de az új(#15) az már korrekt.
  • Ariakus
    #16
    Nagyon örülnék, ha Lance Henriksen szerepelne a filmben, egyik kedvenc színészem de sajnos a keveset foglalkoztatott színészek közé tartozik.
  • Krinyo
    #15
    Az új plakát jobb
  • Guren
    #14
    szar lesz

    /topik
  • Loál János #13
    Kb. 2 éve volt már egy bemutatója, akkor még Sorsvonalak címmel, azóta nem találkoztam vele.
    Ehune.

    Remélem, hogy legalább egy középszínvonalat megüt majd, nem úgy, ahogy azt a plakátja sugallja.
  • Krinyo
    #12
  • tutituti
    #11
    +fav.magyar is,sci-fi is és kicsit blade runner világát idézi nekem.
  • Krinyo
    #10
    Egy kicsit rágyúrhatnának a kommunikáció részére, mert kb alig lehet valamit róla olvasni. A honlap is csak egy képből és egy facebook linkből áll.
  • Zomil
    #9
    Kb. fél éve hallottam elöször rola, azota várom :)
  • Krinyo
    #8
    Hát igen, a hangulata eddig tetszik.
  • LasDen #7
    +fav....érdekesnek ígérkezik...ha lesz olyan vagy jobb mint az 1, akkor nagyon fogok örülni.....:D
    Hamill nagyon jokeres volt a teaserben....
  • Krinyo
    #6
  • Krinyo
    #5
    Hát én is meglepődtem, de az eddigi videók alapján egész ígéretes.
  • Krinyo
    #4
  • Boconadi
    #3
    magyar 3D fiction? hmmmm
  • Krinyo
    #2
  • Krinyo
    #1
    A Thelomeris a Trickorn Productions gyártásában készülő magyar 3D science fiction / fantasy film, amely Philip K. Dick világát idézi meg egy sötét, fogaskerekekkel átszőtt városon (Thelomeris) belül, ahol a sorsot és az időt kutatják.

    A történet:

    \"Sötét felhők gyülekeznek a hatalmas, zakatoló metropolisz, Thelomeris felett, amelynek senki nem ismeri a múltját, vagy a jövőjét. Fellegekbe vesző tornyai, épületeket átívelő, zsúfolt hidai mellett eltörpülnek a polgárok, akik itt élik szürke mindennapjaikat. Azért dolgoznak, hogy a város zakatoló mozgatórugója, az óragyár zavartalanul működhessen, és növekedjen. A központban egy hatalmas, fekete épület magasodik, az Óratorony ahonnan a több ezer időmérő szerkezet gyártását és termelését irányítják. A főhős (Dörner György) a város legbefolyásosabb embere, aki a gigászi óratorony tulajdonosaként a hatalom legfőbb birtokosa. Mindent megtesz annak érdekében, hogy a vállalat minél nagyobbra növekedjen, nem törődve a városlakók vágyaival, akiknek élete szinte már összeforrt az újabb és újabb órák gyártásával. Azonban úgy tűnik, adódhatnak olyan események, amelyeket még ő maga sem vonhat az irányítása alá. Felesége (Bárd Noémi), az egyetlen, akit valaha közel engedett magához, hirtelen halálos beteg lesz. Egyetlen esélye van, ha szembeszáll az Idővel, és megpróbálja megállítani. Ebben csak egyetlen titokzatos személy, Stranger (Mark Hamill) lehet a segítségére, aki lehetőséget kínál a végzet megmásítására, így a haldokló feleség megmentésére, összekötve a múltat és a jövőt. A sors azonban rosszul tűri, ha szembeszállnak vele...\"

    A Thelomeris egy magyar science fiction műfajban készülő nagyjátékfilm, amely független filmgyártócég saját gyártásában készül. A film célja, hogy jövőbe mutatóan összefogja a szórakoztatni vágyó magyar alkotókat, lehetőségeket biztosítson nekik, hogy nemzetközi és hazai színészekkel együtt készíthessenek világszínvonalú produkciókat. A film készítésében részt vett Mark Hamill is, mint kreatív konzultáns.