1540
Darksiders 2
  • grebber
    #1540
    A THQ Nordic pedig kiadta a játék minimum és ajánlott rendszerkövetelményeit, hogy a Genesis megjelenéséig legyen ideje gépet fejlesztenie azoknak, akik nem rendelkeznek a megfelelő vassal. A következőképpen néz ki a helyzet:

    Darksiders Genesis minimum gépigény

    Op. rendszer: Windows 7, 8, 10 (64 bit)
    Processzor: AMD FX-8320 (3.5 GHz) / Intel i5-4690K (3.5 GHz)
    Memória: 4 GB
    Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 960
    Szabad hely: 15 GB
    Darksiders Genesis ajánlott gépigény

    Op. rendszer: Windows 7, 8, 10 (64 bit)
    Processzor: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz)/AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz)
    Memória: 8 GB
    Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 1060
    Szabad hely: 15 GB

    A Darksiders Genesis december 5-én jelenik meg PC-re és Google Stadiára, 2020. februárban 14-én pedig PS4-re, Xbox One-ra, Nintendo Switchre. Nálatok nem lesz gond a futtatással?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.11.24. 20:27:48
  • grebber
    #1539
    Most látom,hogy elkészült a Darksiders III magyarítása Most már nem ártana akár 1 részt végigjátszani....
  • grebber
    #1538
    GC 2019: Darksiders Genesis - rettegj Diablo!
  • grebber
    #1537
    Darksiders Genesis Full E3 Demo
  • Dreadshade
    #1536
    Nem tudok egyet érteni, egyáltalán nem lett kaki, főleg ha azt nézem miket adnak ki, had ne kelljen megneveznem azokat a 60 euros szemeteket. Ez ahhoz képest egy kész korrekt játék. Igen nem akkora nagy mint a második része, de itt ez kisebb csapattal kevesebb pénzből készült és ahhoz képest egy nagyon fun játékot tudtak összehozni. Nyilván ez személyes vélemény is :D kinek mi tetszik, de szerintem sokan igazságtalanul húzták le, de hálistennek a nagy lehúzás óta csak nőtt az értékelése is steamen is. A legtöbb szidást amúgy elkerülhette volna igazából ha 60 helyett olyan 35 - 40 ért adják, de mondom személy szerint a sok félkész gané mellett ez egy üdítő igazi videó játék.
  • jarlaxxe
    #1535
    Jó nagy kaki lett...
  • wedge31
    #1534
    Darksiders III teszt.

  • grebber
    #1533
    Darksiders III - ilyen volt a gamescomos demó
  • grebber
    #1532
    GC 2018: Friss látnivalókon a Darksiders III
  • TBTPumpa
    #1531
  • TBTPumpa
    #1530
  • TBTPumpa
    #1529
    GMG-n van 25%-os kupon, melynek segítségével a Deluxe Edition ára az alábbira csökken:


    A kupon július 15-ig érvényes.
  • TBTPumpa
    #1528
    400 dolláros kiadás:

    Darksiders III - Apocalypse Edition
  • wedge31
    #1527
    Most már hivatalos.
  • grebber
    #1526
    Még nem hivatalos, de MS Store-ba kikerült a dátum:

    Darksiders III - November 27.
  • grebber
    #1525
    Újra mozog a Darksiders III
  • gibson9
    #1524
    Az ostorcsapás egysíkú, dd a kedvenced war? Pedig az is csak egysíkú csapkolódás volt. Death legalább már tudott idézni lényeket.
  • Dreadshade
    #1523
    Hát azt is nézzük, hogy ez még Pre Alpha, és úgytudom azt mondták többféle fegyver is lesz meg gondolom képességek/varázslatok is. Szóval még sokat változhat, legalábbis merem remélni, hogy nem végig ilyen lesz a combat.
  • wedge31
    #1522
    Jövö évig még változhat a ruhája, bár az apokalipszis egyik lovasához sem illik igazán a seggrázás...
  • jarlaxxe
    #1521
    Nem rossz, de hosszú távon egysikúnak tünik ez a ostorcsattogtatás, nálam még mindig War karaktere a kedvenc.

    Azt mindenesetre csodálom, hogy nem a csaj nem villant segget mert azzal sok kis recska bajnok kedvét meghoznák a vásárláshoz...
  • wedge31
    #1520
    Már van a játékmenetröl is videó, jó lesz ez.


  • Dreadshade
    #1519
    Végre! Már lemondtam róla, hogy valaha is lesz folytatás. Nagyon szeretem ezt a szériát, sajnáltam volna, ha nincs több rész. Szóval ez most nagyon várós! :D
  • wedge31
    #1518
  • Dreadshade
    #1517
    Hála az égnek! Már féltem, hogy nem lesz több rész, és az nagy kár lett volna. Izgatottan várom, hogy milyen infókat kapunk majd a következő részről :D
  • wedge31
    #1516
    Nem halt meg a Darksiders.
  • gibson9
    #1515
    Nekem is első napos vétel volt :) És azon kevés játékok egyike számomra, ami teljesen megérte az árát. Csak az a fránya mentés bug ne lenne benne..
  • DarkSector
    #1514
    Oks de nem is inygen. :D
  • DarkSector
    #1513
    Ez igaz, de eddig még nem volt erre példa, nem lenne para ha a warezba lehetne nyomni a dlc-ket. :)
  • wesker24
    #1512
    Nekem a Darkisders II Preorder volt szóval NO Warez volt nálam én már alapból az eredetivel nyomtam már az első napon ! :D
  • wesker24
    #1511
    Igy jár az aki warez játékkal játszik és kimaxolja azt :D

    Mert ha is veszi később eredetiben akkor kell rájönnie hogy hoppá a mentések nem kompatibilisek az eredeti verzióval mert Corrupted Save file-ként ismeri fel a játék öket !
  • DarkSector
    #1510
    Aha, egyszerűen szavakba nem tudom önteni hogy van egy kimaxolt mentésem százorával warezban és megvéve ajátékot nem tudom használni, mert ugye abból a 2 dlc-t vinném pl végig, ami nekem warezban bugos volt.

    Hihetetlen mikro erre gondolok, az atomcsapás nem tudna bennem nagyobb fájdalmat okozni mint ez.
    Kb mikor a ps1-es 100-200 orás mentésem eltünt a FF7-8 kapcsán. (jó azért nem ugyanaz, mert a DS2 mentésem nem ilyen tragédia azért)
  • wesker24
    #1509
    Sajnos nem próbáltam már mert bekrepált a régi mentésem de azt írta hogy Save File Corrupted !
  • DarkSector
    #1508
    Srácok a warez mentését át lehet már valami módon emelni a steam-esbe?????

  • gibson9
    #1507
    Én játszom/játszanám, de nem túl motiváló, hogy tudom amint elérem a limitet fagyni fog a box és bukom a karaktert.
  • Dreadshade
    #1506
    Bocsi, hogy későn írom, de úgy tudom konzolon nem lehet ezzel mit kezdeni, de lehet nincs igazam. :S THQ sajnos becsődölt és nemtudták patchelni. PC-re viszont van Fanok által készített patch ami megoldja a problémát. Amúgy szokta még valaki tolni a gammát? :D Én nemrég kezdtem újra az első résszel együtt, egyszerűen még mindig zseniálisnak tartom a képi világát meg mindent :D
  • gibson9
    #1505
    Szóval, akkor senki nem tud semmit? :D
  • gibson9
    #1504
    (Véletlen rányomtam a mehetre, mobilról vagyok, szóval a helyesírási bakikat is nézzétek el nekem) Na szóval nekikezdtem egy új végigjátszásnak és az első végigvitel után egyből a dlc-kkel folytattam. Simán meg is volt mind a három probléma mentesen. Elkezdtem ezek után a newgame+-t és kb az ötödik dungeon után újra lefagy a játék egy ajtón átlépve. Innentől akármerre megyek megint ugyan úgy lefagy a játék. Gondolom a mentés megint elérte a határt.. nem lett erre valami megoldás azóta? Eredetivel játszok. A box HDD-jére mentem mindig a játékot.
  • gibson9
    #1503
    Na megint előjött xboxon a fagyás. Az első végigjátszásom során végigvittem a játékot, aztán newgame+ és az első két dlc. Addig nem is volt gond, de a harmadik dlc-nél már az első ajtón nem tudtam bemenni mert lefagyott a játék. Onnantól mind1 volt merre mentem lefagyott a játék mindig. Valaki írta itt utánna, hogy elvileg ha a mentésed eléri a 300kb-ot akkor történik ez. Nekikezdtem egy új játéknak és az első végigjátszás után
  • Dreadshade
    #1502
    Hali! Valaki próbálta már ezt a SweetFX nevü modot vagy minek is nevezzem ezt a játékhoz? Szerintem sokkal szebb lesz tőle a játék :D Érdemes kirpóbálni Link
  • wesker24
    #1501
    Igy Van !