11
  • AgentKis
    #11
    "Egyáltalán nem biztonságos az online bankolás sem." 10 éve csinálom, nem volt bajom vele. Nem kell eszetlennek lenni. Valódi pénzt, csekket már hagytam el, a netbankon még sosem volt semmilyen károm...
  • bakagaijin
    #10
    Naja, de ez nem eBay volt, saját webboltokat csináltak eltérő design-al, külön domain-eket reggeltek hozzájuk, tehát nem néztek ki full amatőrnek.
  • Basic
    #9
    Én is rengeteget vásárolok neten, főleg ebay-ről de néha más egyéb helyekről is. Ebayen akinek már 10k+,100k+ visszajelzése van, és abból 99% pozitív, az biztos h nem akar átvágni senkit sem. Az ilyenekben még sosem csalódtam. Több mint 200 ebayes vásárláson vagyok túl, és csak 2 dolog nem érkezett meg, az egyikért a pénzt vissza is kaptam, a másikkal sajnos így jártam.
    Akárki kérdezi, én mindig támogatom és javaslom mindenkinek az interneten való vásárlást, és aki körültekintő az nem fog ilyenek csapdájába sétálni.
  • AxxE
    #8
    Ez mostkomoly? Én nem tudtam megszámolni..
  • mad mind
    #7
    Sajnállak. Én szinte mindent interneten veszek és még sose vertek át. Csak minimális körültekintés szükséges.
    Az online bankolással me mi bajod? Mitől félsz, hogy a te megtakarított 2000 euródra vetik rá magukat a bűnözők? Talán ne internetkávézóból netbaknolj.
  • Zoliz
    #6
    Ezért nem vásárolok az interneten pláne nagy összegben. Egyáltalán nem biztonságos az online bankolás sem.
  • fergusonpapa
    #5
    ebayen vagy amazonon megnézném h vásárolsz utánvétellel.ez nem szutykos vatera meg társai.meg am is atolh átveszed a csomagot telefon helyettlehet benne büdös zokni is trollface képpel.

    am ezért kel csak nagyoknál vásárolni.átverés eséllye itt 0.01 kb.

    én tudom nagyon sokat vásárlok ebayen és sose vágtak még át pedig sok kinából jött.Egyszer volt h más szinü cucot kaptam,irtam nekik és vissza adták a pénzt.
    Ismerösnek meg ujat küldtek (3000ftos Mp3 lejátszot)
  • nlght
    #4
    Annyi eszük sem volt, hogy banki átutalással előre fizettek? 100k ember? Ennyire hülyék? Az a minimum, hogy utánvéttel veszek mindent. A szervezők is tök hülyék ha nem egy olyan országból irányították az egészet, amivel a németeknek nincs kiadatási egyezménye.
  • BladeW
    #3
    Ők is belesétáltak a mohóság csapdájába. Ha időben abbahagyták volna, lehet megúszták volna. Egyébként remélem szép kis börtön vár rájuk.
  • Justil
    #2
    "sőt, megveréssel fenyegették a fórumok üzemeltetőit."

  • llaszlo
    #1
    Na most az jó nagy hülye volt akinek a számlájára pénz jött és azt csak úgy tovább küldte. És ne akarják már bemesélni senkinek, hogy eszükbe sem jutott, hogy az illegális pénz.