43
Batman és Joker követőinek 4v4 multiplayer harca a Monolith-tól
  • Jim Morrison
    #43
    Én tegnap kezdtem el, már nem azért de olyan jól megy mindig kickelnek 5percenként D: sniperezek és jórészt fejest lövök :D
    level 14 vagyok vagy mennyi, és nem hagynak játszani :'(
  • Optimus Prime
    #42
    Ritka beteg játék. Azaz a Monolith visszatért a gyökereihez - a FEAR számomra csalódás volt. Agyatlan lövölde, idióta és bizar gúnyákban meg kütyükkel. Ugye ezen imposztorok nincsenek olyan jól fizetve, mint Batman így kicsit egyszerűbb cuccaik vannak. Jól lehet haladni a szintekkel is, főleg ha valaki megtalálja a kedvenc loadout/játék típusát. Sok cucc elérhető fizetés nélkül. És ha még engem is kikapcsol jelen állapotomban rossz játék nem lehet.
  • tutituti
    #41
    :D
  • Optimus Prime
    #40
    Gyorsan kapcsolsz.
  • Maxtreme
    #39
    Inygenes lett!
  • tutituti
    #38
    nem.
    nincs nálam disconnet.
    most szedtem le és egyből sikerült lvl3-ra csúsznom.
  • Prince23
    #37
    Titeket nem diskonnetel a szerver? Engem mindig ledob 3-4 perc után
  • Optimus Prime
    #36
    Jah, és épp megcsekkoltam: még a GFWL-t is kiszedték belőle! Egy WBID kell, aki bétára anno jelentkezett van neki. Plusz 412 Steam achievement.
  • grebber
    #35
    Én 1200ft-os áron majdnem elcsábultam,de jól tettem hogy ellenálltam!
  • Optimus Prime
    #34
    Itt is van, az Gotham City: Impostors Free2Play! Mázli, hogy nem tudtam megvenni és nem is erőltettem.
  • Neurotic
    #33
    Hát nem nagyon van időm ilyen régi játékokra. Elég sok "játszani való" összegyűlt már :) Emellett meg ott a meló, még szerencse, hogy a magánéletem romokban és így azért van idő jásztani :D
  • Optimus Prime
    #32
    Hát akkor pótold. :) A NOLF2, TRON 2.0 zseniális, még grafikai téren ma is szépnek számít és eszelősen vicces! Az AVP2 nem annyira, de a zenéje ugye a stáb végett ugyanolyan volt néhol, mint a NOLF2-ben, ami kicsit poénos dallamú, szóval majdnem nevettem ott is. :D A Shogo régi és amolyan anime stílus, de szintén poénos és pergő akciókkal teli.

    Amúgy, amit leírtál úgy érzem a Monolith visszatért a gyökereihez és jól kidolgozott, rengeteg kütyüvel megáldott poénos játékot csinált. Nekem a FEAR-ek ugyan tetszenek, de nem az őt stílusok volt.
  • Neurotic
    #31
    Bevallom őszintén én nem nagyon játszottam ez előtt Monolith játékokkal, bár talán a Tron 2.0-val régen. Utána néztem nete és Lithtech-re épül, a grafikával nincs is gond. Baromi szép, különösen a karakterek néznek ki pofásan. CoD-ot szerintem simán veri grafikában, bár azt nem nehéz :)
    A gépigénye fent van a steam adatlapján: http://store.steampowered.com/app/21170/

    Maga a játékélmény meg nagyon jó. Baromi pörgős és vicces. Ami érdekes, hogy az A pontból B pontba jutás kütyükel egészen érdekesen működik. Lehet repülni, vagy kilőni kampót aztán drótkötélen odahúzni magad :) Persze sok dolog ismerős más lövöldözős játékokból, de vannak benne eredeti ötletek is.

    Szóval szerintem hozza a szintet :)
  • Optimus Prime
    #30
    A gépigény milyen? Úgy értem a hivatalos sysreq-en felül, hogy "érződik"? Lithtech-et használ? Mert az jól optimalizált volt és szép, az egyik ok amiért a Monolith játékait szeretem. A másik a végtelen agyamentségük, nekem még az AVP2 is néhol poénosnak hatott. De a NOLF, Shogo és TRON 2.0 játékok a legjobbak. Ezt a szintet hozza?
  • Neurotic
    #29
    Én már azóta játszom vele kb, hogy kijött és nekem nagyon bejön a játék. Vannak benne bugok, de ezek remélhetőleg javítva lesznek hamarosan. A játékélményt azért annyira befolyásolja.
    A játékban állítólag 1000(!?!) szintig lehet fejlődni. Rengeteg unlockolható cucc van a fegyverektől kezdve a rájug szerelhető kiegészítőkön át egészen a kosztümök testreszabásáig. Egyenlőre három játékmód van (remélem lesz később több is). Az egyik egy sima TDM. Egy Fumigation ahol pontokat kell elfoglalni és tartani őket amíg egy számláló el nem éri a 100%-ot (conquest típus). Plusz egy érdekes játékmód ami a CTF és a Counter Strike robantásos módjának a keresztezése (Psych warfare) ahol van egy agymanipuláló gépe mindkét csapatnak és egy akkumulátor ami a gép működtetéséhez kell. Szóval itt a feladat, hogy rákössétek az akut a saját gépetekre az ellenfélnek ugyanez a feladata. Ha rá van kötve akkor időbe telik amíg feltöltődik a gép, addig védeni kell.

    Én tudom ajánlani mindenkinek aki szereti a poénos lövöldözést, de azt meg kell mondjam, hogy bár komolytalannak látszik a játék azért nem agyatlan lövöldözés csupán. Figyelni kell sok mindenre, hisze a halál bárhonnan lecsaphat az emberre pocakos bőregér formájában, vagy túlmázol, anorexiás bóhóc képében :)
  • Rowlend
    #28
    Kint van steamen. Valaki játszott már vele? Milyenre sikerült?
  • Optimus Prime
    #27
    Bastards! Remélem olyan jól fog működni, mint a PC-s.
  • grebber
    #26
    Már tárt karokkal vár minket a konzolos nyílt béta
  • Optimus Prime
    #25
    Miért csak konzolra lesz nyílt béta? A múltkor hiába volt kódom a PC-shez, az istennek nem bírtam játszani.
  • grebber
    #24
    Képek!
  • grebber
    #23
    Decemberben open beta!
  • iOlcsy
    #22
    most itt is hasonló a helyzet
  • Optimus Prime
    #21
    Mert még korán volt. Én most be tudtam lépni, de hiába volt elég ember, nem indult el a match.
  • iOlcsy
    #20
    nem úgy volt, hogy mától lesz játszható a játék bétája? én kaptam meghívót, de nem enged fel a játékra.
  • Optimus Prime
    #19
    Én épp a minap kaptam újabb e-mailt, hogy elfogadtak a bétára és adtak is egy kulcsot. Amit paradox módon a Steam kell reggelni, pedig a játék GFWL-ot fog használni. A zárt béta október 5-9 között lesz.
    Én már alig várom! A Monolith végre visszatért a zsáneréhez. Így talán a fEAR-t is megbocsátom nekik. :P
  • grebber
    #18
    Jó neked és 2 email címmel regeltem egyikre sem jött :(
  • Fehercsoki
    #17
    Én már kaptam is béta meghívót,azt írták ha indul a béta küldik a letöltési linket.
  • sherlock1
    #16
  • grebber
    #15
    Csak PC-n lesz Gotham City Impostors béta.(?)
  • grebber
    #14
    Monolith talks Gotham City Impostors customisation
  • grebber
    #13
    Bétára jelentkezés!
  • grebber
    #12
    A nem éppen rendhagyó, elsősorban multiplayer orientált akciójáték jövő évben jelenik meg, Xbox 360-ra, PlayStation 3-ra és PC-re, jutányos áron, mondhatni. A Gotham City Impostors 15 dollárért vásárolhatjuk majd meg, vagy éppen le is tölthetjük 1200 Microsoft pontért.
  • lolSL
    #11
  • gregtom6
    #10
    Na, ez az a játék, ami eleve egy elfuserált ötleten alapszik, áprilisi tréfának se lenne vicces.
    De ezt a játékot szinte bűn játszani, mert megsérti az egész Batman univerzumot, és szégyent hoz rá.
  • grebber
    #9
    Mozgásban!
  • Gordon Gekko
    #8
    Maga az ötlet jópofának tűnik, de ez a csapatkép így együtt ... A Jokerek még hagyján, mert a Batman Beyond-ban voltak ilyesmik, meg Joker bandák, de a Batman csapat :o Bal oldalt az mi, skót Batman?
  • Kongy
    #7
    FPS MP játék Batmanékkel. Kíváncsi vok mit hoznak ki belőle, én bízom a Monolithben a FEAR után.
  • Gordon Gekko
    #6
    Ez mi ez? :)
  • Viktor99
    #5
    Nem tudod mit beszélsz...
  • pxxl
    #4
    team fortress klón -.-