27663
  • totyak
    #27663
    De ennek mi volt az értelme, vagy az indoka, hogy gyakorlatilag duplán kiadták így a játékot? Sajnos sok információt nem találtam a POE kiadásról, eu verzióról szinte képet sem találni, de amennyire felmértem a helyzetet, a dobozok belseje telejesen ugyanaz. Lemezek nyomtatása is, nem kapott új szitálást, a kódkártya is ugyanazt adja tudtommal, 10 millát érő online cuccot, sőt, maga a kártya is ugyanaz a nyomtatás. Szóval nem értem.
  • Plata
    #27662
    Ugyanaz.
    Tudtommal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.30. 17:05:04
  • totyak
    #27661
    Sziasztok!
    PS4-re keresem a GTA V Premium Online Edition-t (ahol a három főszereplő van a borítón, nem a sima Premium Edition normál borítós kiadást). Létezik dobozos kiadás belőle, ezeket a köröket spóroljuk meg. Ha eladnád a saját példányod, keress meg!

    És még egy kérdés: a borítón kívül különbözik valamiben a Premium Edition és a Premium Online Edition kiadás? Látszólag nem. Ugyanaz a lemez, kézikönyv, térkép és Criminal Enterprise Starter Pack kódkártya van mindegyikben (szerintem). Így mi értelme volt a POE kiadásnak?

    Hátha valaki tudja, elég sok itt a GTA mágus :D
  • MerlinW
    #27660
  • Caliph
    #27659
    ok.köszi,sztem is csak külső...megvan a raiju is,most megint nincs mire gyűjteni...még talán a yacht...Mc gyárakat már nincs kedvem futtatni sem,az eladás szenvedés,ha postást vagy kukást ad már váltom is a sessiont,motorcsónakot helit meg a mocikat meg lehet csinálni egyedül,de az fél óra....ritka amikor egy kamiont ad be. marad a night club,a bunker,cayo perico,aztán amikor várok az ismétlésre,hangárt töltögetem
    scrapyard kocsilopóst sem csinálom,1 nap 80k,franklin payphone hit ha jó helyen indítod,ad 4 célpontos bérgyilkolást,opressorral vagy raijuval kb 5 perc és szintén 80k ad.
    lent a kikötőben kell inditani a konténereknél,és a közeli teló ezt adja be .
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.26. 20:54:42
  • Plata
    #27658
    Stash house és G cache egymás mellett.





  • Plata
    #27657
    Nem tudom,szerintem csak külső.
    Heist-et nem csinálom.
  • Caliph
    #27656
    pár kérdés: Scrapyard tow truckok között van különbség? megéri az a +1milla ? azon kívül h nem ütött kopott? alap is elég jól szedi a lábát :)
    nézegetem a scrapyard autós heistet is. ugye négy beálló van,és heti cooldown. azaz 1 hónap alatt összeszeded a négy legdrágább kocsit,arra van valami bonus eladáskor? vagy akkor is egyesével lehet eladni?
  • Plata
    #27655
    De nekem jó szórakozás. XD
    Néha poénból olyan csiricsáré verdát gyártok hogy a tulaj agyérgörcsöt kap a látványtól.
    Persze olyankor sessanta telefonál hogy nem vagyok normális.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.21. 12:14:24
  • Caliph
    #27654
    az a 60k nem tűnik olyan erősnek,többet hogy egy agencys assasination küldi,ami kb pár perc,az 80k asszem :P jó tudom,de én most a leggyorsabb pénzszerzés szemüvegén keresztül nézem a dolgokat :p
  • Plata
    #27653
    Auto shop.
    Itt van a két kocsi amit meg kell buherálni,mindig random ad autókat.

    Miután szépen helyre pofozzuk el kell vinni vevőhöz.Sajna már reggel volt így nem volt prosti az ajtóban,bár a hó miatt még sötét van.

    Mivel a pacák ízlését nem találtam el tökéletesen nem kaptam bónuszt,de nem is volt olyan rossz hogy levonjon.

  • Plata
    #27652
    Az én auto shop-om olyan helyen van hogy két prosti mindig áll előtte este.
    Ki jövök a verdával amit le kell szállítani,fel szedem prostit és elviszem a tulajnak. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.21. 10:23:26
  • Caliph
    #27651
    :D hát ez sem tűnik valami érdekesnek,bár a prostis részét meg kell néznem :D
    most egyelőre masszív pénz farmban vagyok :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.21. 10:22:13
  • Plata
    #27650
    Aréna pénzt nem nagyon fog termelni,onnan csak az aréna versenyeket éred el és az aréna reput tudod húzni,ami új járgányokhoz ad hozzáfárást.
    Aréna repu nélkül ezeket a verdákat nem is látod a boltban.
    Viszont az aréna reput arénázással kell húzni,érdekes és vicces,de unalmas.
    Plusz az aréna garázsa többszintes,itt is tárolhatsz pár kocsit.
    Az auto shop garázsa asszem 10 autós,de van benne heist szerűség.
    Kicsit nehéz.
    De vehetsz bele két javító helyet,ahova időnként kliensek raknak be autót amit neked kell fel javítani és aztán le szállítani a tulajnak,elküldheted az autót munkással is,de ő valószínűleg összetöri.
    Aztán ha a kocsi megfelel a tulajnak akkor örül és kapsz bónusz lóvét,ha nem tetszik neki mert túl csicsás akkor elküld a bánatosba és minuszt kapsz. XD
    Én poénból szoktam prostit adni a kocsihoz,de valahogy nem szoktam kapni rá bónuszt. :D
  • Caliph
    #27649
    hangár - land source : elküld hogy szedj össze egy ládát(ha ketten csináljátok két ládát ad,tegnap keresztfiammal ezt is teszteltük :p ). eddig 3 féle küldivel taliztam:
    1: lezuhan egy repülő és a roncsok között lesz egy láda,amit meg kell keresni,sima ügy,ha figyelsz már a roncs felé menet grafikai bug miatt felvillan a láda egy pillanatra,simán átmész rajta opresszorral felveszi és irány haza. más repcsiből sajna ki kell szállni,nem kell lövöldözni mert jönnek bandák meg a zsaruk is
    2: 2 banda bizniszel,odamész ,szétlősz mindenkit,aztán keresel egy kamion pótkocsit. alapból kéne szerezni egy kamiont , és felcsatolva hazahúzni a hangárba a pótot. na most ha ezt a pótot szétlövöd,kipottyan belőle egy láda amit szintén felveszel a karaktereddel,és lehet hazavinni,nem kell szórakozni a kamionnal
    3: egy darus hajón van a konténer,amit a daruval le kell dobni a vizbe,aztán a hajó melletti minitengóval felszeded,ki kell vinni a partra. itt a játék átrakja egy kisteherautóba és ezzel kéne hazavinni. de itt is szétlövöd a teherautót,akkor szintén kiesik a láda és viheted vissza úgy ahogy akarod,opresszorral,gyalog lovaskocsin ahogy tetszik :p

    ha megvan az 50 láda,akkor is land sell opció,és garantáltan 1 autót vagy kamiont ad,10 lerakási ponttal,tök könnyű


    na autoshop akkor kipróbálós,az aréna garázzsal nem győztél meg,az kimarad egyelőre
    most előbb a raiju a cél,a gyorsasága miatt a legjobb a hangár töltős küldikre. na meg a robbanós gépágyú sokkal gyorsabban szétszedi a trailert/teherautot mint az opressorral rakétázgatni
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.21. 10:07:06
  • Plata
    #27648
    Na várjunk,elmész lopni a hangárba ládát,amikor jön a teherautó szétlövöd és a láda nem semmisül meg?
    Az auto shop vicces,imádok szórakozni vele,szoktam autó eladásnál prostit is adni az új kocsihoz. XD
    Az aréna meg azért jó mert új egyedi cuccokat tehetsz az autóra rá.
    Csak az aréna műhelyében vannak egyedi lámpák és cuccok.
  • Caliph
    #27647
    szóval működik,ha szétlövöd a trailert vagy a teherautót,akkor kiesik a láda amit felvéve már bármivel leszállítható , raiju a legjobb még mindig,a robbanó lőszeres ágyú+leggyorsabb gép és le lehet vele szállni.én savaget használok jelenleg,de cél a raiju behúzása :D hétvégén meg is lesz :p

    autoshop megéri? az még nincs. meg sztem aréna garázs sem
  • Caliph
    #27646
    yepp,behúzol két kocsit,elküldöd lupéékat cargot hozni,felsupplyzod a gyárakat az arcade supergéppel,megcsinálod az acid boostot+supply rendelés,irány a diszkó 10kért djt cserélsz az jól megnyomja a popularitit vagy ha épp egy kidobós küldit kapsz,az is jó,aztán lehet cayo prepezni vagy hangárt tölteni,smsben meg úgy is szólnak ha üres valahol a supply vagy visszajöttek lupéék :D arcade ott van az acid mellett,meg a közelben két big warehouse,scrapyardot is a közelbe vettem,egy helyen van minden...még gondolkodom hogy mc gyárakat be kéne hozni a városba meg a bunkert is át kéne rakni a farmhousehoz,de rohadt sok lóvé hogy bukod a fejlesztéseket :p
  • Plata
    #27645
    Panthert ne keresd,csak eventkor van bent meg a gyémánt is.
    Azt hiszem.
    Scrapyardnál szerintem is csak az autobontó jó,a rablás hülyeség,keveset ad és rohadt sokáig tart,addig ellopok húsz kocsit.
  • Caliph
    #27644
    az elmúlt pár napban farmoltam egy keveset,vettem weed gyárat,full tuninggal,még egy nagy cargo raktárat,tegnap meglett a scrapyard is de csak az autóbontós részét használom,meglett az acid is,hétvégén meglesz a equipment upgrade is
    kövi cél a raiju,aztán egy yacht és egyelőre megvagyok :p
    cayo perico is könnyű,kár hogy panthert még nem láttam,pedig sokszor csináltam már :p

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.20. 12:51:42
  • Caliph
    #27643
    hangár elég jól hoz...
    lett valamikor land source és eladás...kb 3-4 perc alatt begyűjthető egy láda,és az eladás is mindig 1 járműves :D

    a taktika: akkor kapod a legnagyobb bonust,ha 1 féle anyagból adsz el 50 ládát,azonban van 3 ? perces cd a láda beszerző küldiken. Narco,medical és chemicals hoz a legtöbbet. ebből a háromból válassz kettőt,és folyamtosan lehet gyújteni őket. én narcot és chemicalst szoktam .ha megvan a 25/25,akkor az chemicalst eladod a 25 öt a másikat megtartod.

    második lépés,10 narco 10 animal product szintén felváltva,majd eladod az animal productot. miért épp animal product? mert 10 ládánál kapsz rá 12 százalék bonust,.

    3. lépés: van ugye már 35 darab narcod,szal a beszerzés így alakul: 5 narco,5 conterfeit.
    conterfeitet eladod,5 ládára kapsz 5 százalék bonust

    4 lépés : a harmadik lépés ismétlése

    5 létés: 5 narco,és meg is van az 50 narco láda. narco medical és chemicals ha 50 láda egyben eladása +70 százalék bonus pénz. land sell,egy járműves,gyerekjáték,2.5 milla

    az új raiju jet a legjobb,vagy opressor. opressornál le sem kell szállni róla,úgy felvehető a láda. csak néha el kell rakni mert kifogy a rakéta. ha kamion pótkocsis küldit kapsz,lődd szét a pótot és kiesik belőle a láda,ha tengeralattjáróst,az lassabb,de ha kiveitted a teherautóhoz a partra,szintén szétlőhető a teherautó és a láda szintén kiesik. ezeket a tippeket tegnap kaptam ingame,tesztelni fogom,de ezzel lényegesen gyorsabb lesz minden,nem kell a lassú teherrel hazavánszorogni :p
  • Caliph
    #27642
    cayo perico,simán végig sétálható a compound egy lövés nélkül. csak csináld úgy ahogy a vidiben

  • Caliph
    #27641
    oké,keresztfiammal csináltam végig mind a hatot,aztán ő kilépett én meg csinálhatom újra előről...
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.17. 17:42:47
  • Caliph
    #27640
    mit rontottam el? megcsináltam a first dose 6 küldijét az acid labhoz,kisikloitt a vonat,loptam a brickadet mégsincs a garázsban ... :p
  • Plata
    #27639
    És ott vannak még a G's Cache nevü dolgok.
    Mikor járod a várost valamleiyk parkban random megjelenik egy lila csomag ikon.
    Ha oda mész akkor elindul a feladat hoyg keresd meg a csomagot.
    Valahol egy padon vagy egyéb helyen el lesz helyezve egy csomag,ami bene van a tied.
    Nekem most pont itt volt.

    Az egyik fél cső tetején.
  • Plata
    #27638
    Deee.
    Én csak invite onlyban játszom és találok.
    Na persze mindig azt a gyáramat tölti fel a köcsög amit én nem töltök fel hogy ne kelljen eladni.
    Szerintem egy tahó és direkt szívat azzal hogy mariskát tölti fel és az irathamisítót.
    Legegyszerűbben úgy találod meg hogy felugrasz opressorra és a város felett átrepülsz.
    Általában valamelyik külvárosi negyedben van,ahol bandák is vannak.Sokszor Lester gyára közelében.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.17. 10:12:28
  • Caliph
    #27637
    stash houset még nem láttam gondolom invite onlyban nem jelenik meg,csak ha van x ember a lobbyban
  • Plata
    #27636
    Még mindig gép,vagy stash house.
  • Caliph
    #27635
    a bizniszek újrasupplyzása még mindig az arcade supercomputer a leggyorsabb? venni szoktam,leülök,szépen végigkattintgatom,legalább nem kell elmenni a helyszínre :D
    tehát véletlen sincs olyan h felhívom mondjuk LJT és telón berendelem a supplyt ? :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.16. 20:13:32
  • Caliph
    #27634
    ikrek vagy átöltözik :D utánna néztem látom vannak szerencsére már itt is raidek,de 75 százalékos feltöltöttség esetén jönnek csak,szal el kell adni amint megvan :)
  • Plata
    #27633
    Neem,minden raktárban külön NPc,
    Ha öt raktárad van akkor ötöt tölhetsz.
    Csak mindegyikhez el kell menni és ugyanazzal az NPC-vel beszélni.
    Vicces de minden raktárban ugyanaz a nevű NPC van,de minden raktárban másképp néz ki. XD
  • Caliph
    #27632
    na köszi,pont az ilyen tippekért kérdeztelek ...nekem már az npc warehouse töltés se volt meg :p köszi
    ha több raktáram van gondolom egyszerre csak egyet tölt? van egy kicsi meg egy legnagyobb
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.14. 22:43:18
  • Plata
    #27631
    A CEO raktárakat nem kell már neked tölteni,minden warehouse-ban van egy NPc aki tölti neked 7500 dolcsiért.
    Random hoz bele 1-3 ládát és néha pluszban spéci cuccot.
    A Nightclub jól termel,nem kell népszerűsítő küldit tolnod,elég ha csinálod a nightclub vicces küldetéseit.
    Ha bemész a nifghtclubba a hátsó ajtón ahol a kamionokkal szoktál be állni,akkor mindig kapsz egy random küldit,dobj ki egy részeget,vagy egy tolvajt,vagy egy randalírozó vendéget,esetleg részeg VIP vendéget vigyél haza.
    Ha gyökér NPC kidobás van akkor a kidobás után menj ki a főbejáraton majd menj vissza a hátsón,így valószínűleg újra kapsz küldetést.
  • Caliph
    #27630
    áh sztem nem variálok,marad a jól bevált passzív bizniszek,meth ,hamis lóvé kokó,bunker,amig termel csinálok diszkó népszerűsítést meg behúzom az acid labot ,az is passzívan termel.lehet behúzom a füvet is,az nincs meg még,passzívban jó az a kevés is amit ad :p
    be kéne húzni 200 agency security contract küldit is,hogy hozzon passzívan 20k per játékbeli nap
    van mit csinálni akkor :)
    meg ott van a cargo warehouse is amit lehet töltögetni a fennmaradó időben

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.14. 21:53:19
  • Plata
    #27629
    Igen ismételhető.De nem csak az a sztori van.
    Van egy kétfős folytatás.
    Csak ketten lehet tolni,Franklinnel és a hülye haverjával elmentek füvezni és úgy be füveztek hogy átkerültök a testükbe és velük kell tolni a sztorit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.14. 21:23:14
  • Caliph
    #27628
    agency dr dree story elvileg ismételhető,nem nehéz,1 óra alatt megvan és milliót hoz nem?
    de akkor maradtak a bizniszek :D
  • Plata
    #27627
    Acid lab állítólag megéri,de csak akkor ha megcsinálod az egész acid labos sztorit.
    Én nem szeretem.
    Cayo perico nerfelve lett és a falon is átlátnak őrök,plusz ha megölsz valakit akár észre veszik akár nem a riasztó bekapcsol.
    Na és már nem lehet egymás után tolni,kell várni kb 3 játékbeli napot.
    Az Agency sztorija nagyon jó,de két fős.Franklinékkel küldizni bulis.
    Stash house az random esemény,térképen megjelenik egy lila ház jel oda mész kirabolod és elmenekülsz,valamelyik gyáradat feltölti nyersanyaggal.
  • Caliph
    #27626
    Plata te benne vagy a játékban,én pár hónap kihagyás után jönnék vissza. látom van valami acid lab biznisz ami jónak tűnik és könnyű eladni is youtube szerint
    ez a roncstelepesdi megéri?
    Cayo mennyire van nerfelve már,azt látom hogy a pénzeket levették,de solozható még? van 5 millám,de most elhatároztam hogy jó lenne még egy kis lóvé :D
    a bizniszek amik acidig vannak mind megvannak
    mi most a meta pénz szerzésre? még mindig supply vétel aztán ha van anyag bent,eladni? vagy cayo még mindig ?
    van valami ügynökségem is,széffel a belvárosban de azzal sem sokat foglalkoztam,asszem franklinnel lehet bandázni ott
    meg látom van valami stash house is,fingom nincs mi az,majd nézek róla youtubot :D
    invite onlyban tolom főleg
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.14. 13:14:44
  • Plata
    #27625
    Új dlc.

    Lehet saját rendőr verdánk is,amit teljesen átlehet alakítani,van legalább 20 féle rendőr autó külső plusz rengeteg kiegészítő.
    Az enyém modern rendőr verda külsőt kapott.

    De akár rabszállító,vagy sheriff,kutyás zsaru,nyomozó,autópálya rendőr,vadőr vagy a rosseb tudja mi lehet még belőle.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.14. 07:09:56
  • Plata
    #27624