592
  • DarkSector
    #592
    Bocs ha már volt, nemrég nekiálltam a játéknak és kb ezt tudnám elmondani én is....

  • Prof William
    #591
    Magát az egész játékot nem érdemes használni. Legalábbis én nem vettem észre túl sok változást. Mindig ugyanannyi lövéstől feküdt meg a zombi akkor is ha a lábába kapott 3-at meg akkor is ha a fejébe.
  • Fpocok
    #590
    Mintha lenne valami sniper class, nem? Én nem tudom, 3szor próbálkoztam de 10 percnél tovább nem tudtam menni :D
  • SewerRat
    #589
    Távcsöves puskát mely karakterekkel érdemes használni? Érdemes használni egyáltalán?:)
  • Shep
    #588
    Hát az tényleg vicces volt, mikor 4-5 fejlövés után is állt a katona.
  • Fpocok
    #587
    Hát igen. A gyenge elvárásoknál is szarabb lett. Én mai napig nem tettem túl rajta magam, hogy nincsenek hitboxok, fejhitbox...
  • DarkSector
    #586
    Ez minden mostani nagy cimhez mérten gyenge, nemhogy mint resident evil...de még L4D-ezni is szégyen, mert ettől még az is jobb.
  • Shep
    #585
    Hát egy Binary Domainhez, vagy akár csak a Spec Ops The Line demohoz képest nagyon gyenge. (csak hogy 2 frissebb címet említsek)
  • IMYke2.0.0.0
    #584
    Nálam is az volt szempont, hogy Resident Evil-szerű [sajna, az "igazi" RE-kre nem került sor], azaz valami Resident Evil 4-5-szerű élményre számítottam.
    A RE:ORC lövöldében voltak jó részek azért.
  • Shep
    #583
    Hát helyszín nekem is volt ami tetszett. Az igazat megvallva csak a RE világ miatt néztem meg, mert amúgy nem érdekel az ilyen L4D lövölde.
  • IMYke2.0.0.0
    #582
    Én végigjátszottam - voltak részek, amik még tetszettek is -, de tényleg nem nagy eresztés. Sőt!
  • Shep
    #581
    Na csak kipróbáltam ezt a "csodát" Hát tényleg elég gyenge valami, nekem win7-en el sem indult xp-n viszont gond nélkül futott, irányítás is rendben volt. Maga a lövölde egy 0, animációk szintén, pedig akár jó is lehetett volna. 3 pályát azért leküzdöttem benne. Bár egy csomó helyen csak simán elszaladtam nem is lőttem. :)
  • Rayden02
    #580
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Resident Evil Operation Raccoon City v1.2 Update-SKIDROW
  • DarkSector
    #579
    A lézer a képen lévő faszi homlokára egy 3.szemet rajzol...:D
  • Fpocok
    #578
    Milyen harmadik szem? miről beszélsz? :D
  • DarkSector
    #577
    3. szem? :P
  • Fpocok
    #576
    Kastély alsószint... a golden gunos szoba melletti szoba :D
    ? :D
  • Fpocok
    #575
    RE:CV ? :D
  • Rayden02
    #574
    Ez a kép vajon honnan ismerős nekem?
  • DarkSector
    #573
    Ezt arra értettem hogy a skineket amiket nemrég mutatták ők is megjátszák. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #572
    Jól hangzik. Nekem ilyenem van:


    Resident Evil: Operation Raccoon City - DLC Pack

    The composition of the pack

     Weapons Pack
     Classic Weapons Pack
     Power Weapons Pack
     Renegade Weapons Pack
     USS Wolfpack Uniforms
     FREE Echo Six Prologue Mission
  • DarkSector
    #571
    "DLC PACK


    Gear up as a member of the Umbrella Security Service and battle against all of the forces at play in Raccoon City. You’ll come face-to-face with horrifying Resident Evil enemies like hunters and lickers as you navigate the Raccoon City Streets in search of your targets which include series icons like Claire Redfield and Leon S. Kennedy. "
  • Maxtreme
    #570
    Helyes. Azt legalább játéknak lehet nevezni evvel a bithalmazzal ellentétben.
  • IMYke2.0.0.0
    #569
    Csak a menü van kész :)
    Ujjgyakorlatnak szántam.

    Lehet, később be is fejezem azért a honosítását - de most a Prototype előnyt élvez :)
  • Maxtreme
    #568
    No offense, de sztem ne pocsékold a drága időd erre a fosadékra.
  • IMYke2.0.0.0
    #567
    Magyarítások Portál - keressétek a 2012.05.22 (azaz mai) hozzászólásomat 18:13-as időponttal...

    Ízelítő:

  • Kino
    #566
    Az odáig ok is mert csináltam csak nem tudom hol találom a produkt key-t ami szükségeltetik a továbblépéshez!
  • johny85
    #565
    csinálni kell offline proflit win liven-on.
  • Kino
    #564
    Tudja valaki hogy lehet játékállást menteni single playerben?Már ha egyáltalán lehet!
  • johny85
    #563
    Binary Domain ehhez képest isten.Jó játékmenet pörgős látványos effektekel,jó átvezető animációkkal.
    Én se néztem ki a BD -ből semmit de csak az 1. ep a gyenge utánna beindul a game.2012-be megálja a helyét sőt ilyen részletes grafikát és ilyen mozgást ritkán látni(bár nem jönnek be az ilyen robotos gamek).
  • haxoror
    #562
    Mivel én már eleve úgy álltam hozzá hogy ez nem egy "igazi" resi hanem egy resi mod a left4dead-hez így nem csalódtam :)

    Számomra ez a játék is olyan mint amilyen a STALKER volt, rakás szar egészen addig amíg végre egy normális fegyverhez nem jut benne az ember és onnantól határozottan élvezhetővé válik, sőt!

    Első küldetés assault rifle - headshot, a második pályán rögtön az elején egy oldalszobában a földön lehet már találni egy light machine gunt <- szerintem az egyik legjobb fegyver az egész játékban, erős, relatív pontos, RENGETEG lőszer van hozzá, katonák ellen is jó (headshot) és zombi rush ellen is (full auto csípőből) szóval második pályától már hawaii, a harmadik elejére meg lesz már bőven elég xp egy riot gun megvételére <- kedvenc fegyver, jobb mint a juggernaut, később még ehhez egy samurai edge és kész.

    Azért vannak hibák amik könnyen elvehetik az ember kedvét:

    Birkin, ott NEM lehet megfordulni hanem hátrálva kell lőni kb 10 méteren át és csak azután engedi a játék a megfordulást, szerintem baromira nem egyértelmű, na mindegy.

    A legtöbb fegyver kvázi használhatatlan, vagy túl gyenge vagy alig van hozzá lőszer, a két kivétel a machine gunok és a shotgunok, ezek nagyon ütnek! (Hunterek ellen szinte kötelezőek is ezek az utóbbiak)

    Ja meg a pisztolyok, a samurai edge jobb mint a legtöbb elsődleges fegyver, megéri spórolni rá.

    A karakterek, eleinte kiegyensúlyozottnak tűnnek de a későbbi pályák lényegesen könnyebbek Four Eyes-al és a program infecteddel, Beltway pl kinézetre a kedvencem de a szkilljei a közelébe sem érnek a többiekének :/

    Az elmaradozó fegyverhangok, a játék indítása után az elsőként választott pályán még jól működnek a fegyverhangok viszont a következőn már garantáltan szarok lesznek, erre csak azt a megoldást találtam hogy minden pálya végén teljesen kilépek a játékból és újraindítom (nem csak a főmenübe, hanem teljesen), ez a pálya elején választott fegyvereket javítja de a később menet közben a földről felvettek még így is néha hanghibásak lesznek, ez van :/

    Ennek ellenére engem megfogott a játék atmoszférája pl a rendőrség, egy az egyben olyan a hall mint amilyen a resi 2-ben volt, anno még mondtam is magamban hogy bárcsak lenne egy géppuskám, hát most van :)
  • Maxtreme
    #561
    A BD első kb 1 órája nekem sem tetszett, aztán megszerettem. Ezzel a szeméttel viszont foglalkozni sem érdemes. Kb 1.5 órát nyomtam vele, bőven elég is volt.
    Amit el lehet rontani egy játékban, az elrontották.

    Tényleg. Akinek tetszik, írja már le hogy mi fogta meg ebben az izében.
  • DarkSector
    #560
    Pótold majd be!
  • Seth
    #559
    De azért állítod, hogy 10 dodót sem ér, érted ugye ,hogy hol a gond?
  • wesker24
    #558
    Jah ez igy van nekem nem jött be neked meg igen nem vagyunk egyformák ! :D
  • Fpocok
    #557
    Nekem tetszett a Syndicate.
    BD-t nem próbáltam.
  • Seth
    #556
    BD ezerszer jobb mint ez a szemét. A sztori meg baromi jó,persze te valószínűleg már negyed óra után kiléptél és törölted
  • wesker24
    #555
    Ott van a Binary Domain hiába jó a grafika olyan egyszerű mint a faék az irányitás szintén borzalmas meg ez a story hogy robotokat kell öldökölni az kész vicc nem hiába árulják 10 dolcsiért mert még annyit se ér !

    Na ami meg még ennél is rosszabb az a Syndicate ennél rosszabb és pocsékabb játékot még életemben nem láttam az nálam minden tekintetben rossz hozzá képest a Resi ORC mérföldkövekkel jobb a hibái ellenére is !

    De izlések is pofonok nem mindekinek tetszhet egy játék van akinek bejön van akinek nem !
  • Fpocok
    #554
    "játékmenet meg egyáltalán nem rossz láttam ennél rosszabbat"
    például?
  • wesker24
    #553
    Én meg LESZAROM ki mit mond nekem simán megy szaggatás nélkül akadás nélkül azt jó van !

    Én eleve ugy állok hozzá hogy ez nem Resi játék hanem egy sima taktikai zombis lövölde annak meg pont jó !

    Az igaz hogy a Botokat eléggé elcseszték ezért is kell majd társakkal játszani !

    Az meg igaz hogy a Pc irányítás katasztrofális erre csak azt tudom mondani hogy x360CE emu én gamepaddal nyomom és semmi baj nincs az irányítással pont kézre áll minden !

    Ott vannak a fegyver hangok az igaz hogy nálam se volt hang de erre csak jön valami fix majd !

    Amikor Prof William elöl kellett menekülni ott én is sokat bénáztam billen ekkor gamepad bedug x360ce emu beállit és elsöre átvittem !

    Egy részt semmi köze a Resihez ezt már hónapokkal a megjelenés elött tudtuk. Horror ? A Resident Evil már a 4-dik rész óta nem horror már a Resi 4-5 se volt az akkor miért várják azt egyesek hogy a Resi ORC az legyen ?

    Hangra tuti lesz valami fix Grafika lehetne jobb de ez nálam másodlagos
    Ai Ok az pocsék játékmenet meg egyáltalán nem rossz láttam ennél rosszabbat is, Halál 2 perecenként ehhez csak annyit tudok mondani hogy NOOB vagy én csak ritkán haltam meg akkor is csak Williamnél !

    És mi köze ennek a Dead Islandhez az egy nagyon jól összerakott játék teljesen más kategória a 2 játék !