47
  • szekrény
    #47
    figyejjé má lágytojás, egy adott hardverre pc-n korán sincs optimalizálva egy játék grafikája , mert ők abból élnek , hogy a hozzád hasonló hardverb*zik évente több 100$-t költ gépre míg konzolon a hardver fix és egyre jobb "progik" jönnek rá ki ...
  • Zinaj
    #46
    bika lesz!Csak jöjjön;)
  • bakvarnyu
    #45
    Én is, Ámen.
  • Luthero
    #44
    Gyerekek a hogy lenne szebb a konzolos grafika, amikor a Xboxban egy (ATI 1950) modositás van, a PS 3 ban meg egy (NV 7900) módósitás. Tisztelt konzolosok ezeket a vezérlőket már régen tulhaladta a tecnologia. És most PC-sek, együtt nevessük ki szegény konzolosokat. ki játszik már ilyenekkel. A pc-re meg lehet csatlakoztatni egeret és konrolert is, és mindenki azzal játszik amivel akkar PC-n. A játékkal kapcsolatban nekem nagy elvárásim vannak és félek, hogy nem valosulnak meg. Én azt hittem BFBC2 a BF2 hagyományit viszi tovább, de nem mindenböl keveseb volt benne kasztból, jármüből, pályából, területböl. Inkább a COD-ot próbálták utánozni (CODMV klón) és nem az eredeti taktikus csapat sportót csinálni fejleszteni. Én még most is a BF2 vel játszom, jóbban mondva a Különféle jobb nál jobb MOD-okkal (POE2, Allied intent extended, Poject Reality..STB). Én ezekhez hasonlónak szertném látni az új BF3-at . Ámen.
  • Roró
    #43
    Közel sem tökéletes a bfbc2! De még mindig a legnagyobb játék élményt adó fps. A castok ballanc-át illetően nincs baj(meg 1ébként is squadban kell nyomulni). Inkább a játékosok moráljával van baj! A sok noob tk-zásával meg hogy 1 oldalon a fél csapat sniperol és campel(és igy mondja meg az ember hogy melyik csal). De ezek mind a server üzemeltetőnek és adminok dolga, hogy odafigyeljenek és kontrollálják a dolgokat. Pl. 1 squadban csak 1 sniper lehessen és maximalizálni a sniperek létszámát az un squadosok részéről mondjuk 0ára. Egér vs. banana kontroller szerintem teljesen evidens. Soha nem fog senki olyat csinálni kontrollerrel amit 1 faya egérrel és hozzá való epaddal lehet. 1et mondok wcg ott is egérrel játszák az fps-t nem kontrollerrel. De amíg nem eresztik össze a pc-t és a konzolt nem hiszik el. ( tudom hogy van hozzá egér meg bill. de az szar bluetooth-os) Ezt a fejlesztők is tudják és ezért soha nem lesznek össze eresztve a a2 tábor. Nemrég volt 1 kis erő felmérés bc2 vietnámnál ki ér el több pontot. Magasan a pc-sek nyertek és ők kapták meg a mapot előbb. Nem konzol ellenes vagyok csak van 10 év fps-tapasztalatom.
  • RoyalPredator
    #42
    A fejlesztők hibája, hogy az alacsonyabb értelmi szintel rendelkező és egyben fiatalabb korosztájnak készíti a játékot, és a brandel hypeol.

    MW2 multin én csakazért is taktikusan megyek, csakazért is ésszel játszok, még ha a statom nem is lesz annyival szebb - De minőséggel játszok.
    És az elcseszett ballance mellett ígyis alázom a dupla duplacsövő shotgunnal rohangáló lowokat.
  • koschwarz
    #41
    :D
    két pályát szerettem, atacamát és laguna presát. ezeken legalább lehetett mozgolódni.
  • bakvarnyu
    #40
    Én kb 10 óra játék után jöttem rá, hogy csak pocsékolom vele az időmet
    Utálom ezt a gyermekded COD-os hentelést,ez minden csak nem az a játékmenet amit én szeretek.
  • koschwarz
    #39
    én legalábbis szeretem ha van tér, ahol lehet mozogni, elsunnyogni, áttörni, és nem csak az őrül egymásra lövöldözés van, hanem lehet taktikázni, ahol tényleg van értelme a járműveknek, mert egyébként csak egy szimpla infantry lövölde lesz a bf sorozat is, amiből van éppen elég. az arma-án kívül nem is tudom, van-e még olyan multis fps, amiben vannak járművek.
  • koschwarz
    #38
    a rush tényleg jó, a conquestet ha nem baszták volna, jó lett volna, egyébként nekem meg az a bajom a bc2-vel, hogy a bf2-höz képest zsebkendőnyi, ráadásul sokszor kötött útvonalú pályákat tettek bele, a legjobb, amikor az egyik zászlótól átlátsz a másikhoz. én emiatt untam meg, pedig "csak" 100 órát toltam. klasszikus pillanat: az egyik pályán már x-edszerre indultunk meg a kör kezdetén pontosan ugyanúgy, és hirtelen rádöbbentem, hogy ezt mennyire unom. én már a bf2-ben is szinte csak 64-es pályákon játszottam. remélem a bf3 64-es pályái is legalább akkorák lesznek.
  • Hans von Luck
    #37
    Engem csak az érdekel hogy elfusson a jelenlegi vasamon normálisan, és kedvenc M4 karabélyom benne legyen...a BC2-ből nagyon hiányzik. Ugyan van M416-os, de az nem ugyanaz...
  • Laza
    #36
    Nem tudom mi bajotok van a BC2-vel. Ugyan a BF2-höz képest a Conquest játékmódot kicsit elszúrták, viszont játékmenetben meg minden másban csak jobb lett. A Rush módot kifejezetten szeretem, mert igazán pörgős, nem olyan állóvíz, mint a Cq.
  • Laza
    #35
    Pf, mitől lenne szebb? Nekem megvan PC-n, konzolon meg a bétát toltam ... egyáltalán nem szebb, sőt, láthatóan csúnyább. Elég csak megnézni a fákat meg azok árnyékait.

    "ha fél évig kontrolerrel tolnád, azt mondanád az egér egy szar"
    Pf, ez már komolytalan :) A GTA4-et ugyan megjelenés napján megvettem boxra, de mikor kijött PC-re, csak a multija miatt ott is megvettem, mert a több fős multi és az egeres célzás mindent üt ;)
  • bakvarnyu
    #34
    Ha olyan lesz mint ez a Bad company 2 inkább meg se jelenjen :(
  • grebber
    #33
    Na jó olvasni hogy lesz benne single palyer is!
    Eddig úgy néz ki megveszem!
  • IMYke2.0.0.0
    #32
    Hiányzott az "Egyik sem" válaszlehetőség. Ezért nem szavaztam.
  • Rotyoka
    #31
    feladom. Debil vagy.
  • Renátó1985
    #30
    Laza-nak akartam írni bocs Gyuszo
  • Renátó1985
    #29
    ja, de csak te bénázol szerintem simán lehet fps-t kontrollerrel játszani
    jó lehet egér kontroller párbajban alul maradna a kontroller, de akkor is lehet és jól
  • hurkaur
    #28
    Hello autoaim vagyok, árkádka a becenevem :)
  • astrobal
    #27
    inkább végre egyszer beletehetnének vmi "realistic mode"-ot is, hogy ne csak árkádrohangálás legyen benne. egyedül az ARMA 2 az, amelyikben figyelnek a realitásra, meg egy kicsit az Americas Armyban, de az is messze van a reálistól.
  • ffxi
    #26
    "- A PC a vezető platform" :O
  • Evoluti0N
    #25
  • Wlanseraf
    #24
    ahamm attól lesz nem arcade hogy egy banánnal akarod irányítani:D
  • Dzson
    #23
    - A fejlesztők szerint a játék már évek óta előkészületi fázisban van és mostanra ért el a technológiai fejlettség arra a szintre, hogy meg is tudják valósítani az ötleteiket
    - A PC a vezető platform

    Gépigény = AMD Phenom II X6 / Intel Core i7 + Radeon 5850 / GF X560

    De majd jönnek a kisgyerekek, hogy nem kell fejleszteni ám mert minden csúszkát 20%-ra véve megy nekik is.

    Egeres célzás = klikkverseny, 180fokos fordulás 0,5mp alatt = hülyegyerekeknek való arcade játék.

  • koschwarz
    #22
    ja, tényleg én vagyok a debil. bár a mondatot akár pont úgy is lehetne értelmezni, ahogy én értettem először.
  • Zolivok
    #21
    iraki Szulejmánija what the fuck? 1 j vel több van a szövegben skac
  • Zolivok
    #20
    hé arc arc, szerinted lanpartyn konzolall játszák az fpseket? meg wcg.n? segítek,:nem
  • Gyuszopapa
    #19
    Hát mert többet nem bírnak a konzolok.Gond lenne a framerátával lehet hogy diavetítés lenne.
  • jézusom
    #18
    Azt nem értem, konzolon miért csak 24en játszhatnak online...
  • Justil
    #17
    nem ránt, ráránt.
  • HöfEE
    #16
    Megnézem mikor rántasz 180at kontrollerrel.
  • bertino
    #15
    szebb ? ezt melyik meseben olvastad ? :DDDDDDD

    modnjuk elso mondatod utan mar meg se lepodom :DDDDDDD
  • Zoliz
    #14
    Húúú kemény hogy a Battelfieldre többen szavaztak mint a COD-ra, köztük én is
  • RoyalPredator
    #13
    Okosabb lenne, ha magunk választhatnánk arzenálunkat, bár ez nem teljesen valósághű megközelítés.
  • EnxTheOne
    #12
    4 kaszt. Szóval a medic megint kap egy LMG-t. Lesz egy kempelő sniper, egy baka m16al, meg egy engineer egy kibaszott rpgvel.
    Sokkalta jobban örülnék "normális" kasztoknak. (mint bf2ben) Asszem' killzone 3 is elkurvult kasztok terén.
  • RoyalPredator
    #11
    Azt bőven leszögezhetjük, hogy konzolon kevesebb a csaló, mert bonyolultabb, és nem 10 perc google után.
  • Gyuszopapa
    #10
    -ott is csalnak
    -nem szebb
    -nem pörgősebb
    -pc-én nem lehet járművet vezetni?
    -tanulj meg olvasni"Én azt nem értem, hogy ezt minek adják ki megint konzolra ... persze, a profit, de akkor is, aki kontrollerrel játszik FPS, főleg ilyen nagyszabású multit, az megérdemli a bénázást.
    Mondom ezt úgy, hogy mindenféle konzolom van :)"
  • Mcsiv
    #9
    a csalókkal egyetértek, ez csak azért van, mert a konzol szinte minden téren behatárolt. Az hogy szebb, azt meg nem jelenteném ki ilyen magabiztosan már:)
  • Rotyoka
    #8
    Ember... ha fél évig kontrolerrel tolnád, azt mondanád az egér egy szar.

    Meg kell szokni. És hidd el kibaszott nagy élmény, mivel szebb minden, pörgősebb és ugye nincsenek csalók nomeg kurva jó dolog járműveket vezetni