425
  • grebber
    #425
    Nagyon sok mindenből nem jön az amit szeretnénk ,ez van.
    Jelen pillanatban pl torkonszarták a pc-seket mert nem kaptuk meg a millenniumi verziót.
  • XeroX
    #424
    Szerintetek miért nem készítenek a filmből egy GTA -hoz hasonló játékot ?
    Több emberrel beszéltem, akik szintén az arcukról tépték a bőrt mikor ez megjelent, várunk de lehet, hogy hiába ?


  • Muttley
    #423
    vow :)
    6.83 GB
    aki tolja már vele
    hány részt foglal ez magába a PC-s epizódok közül?



  • grebber
    #422
    £6.25
  • kjhun
    #421
    OFF


  • kjhun
    #420
    Magyarítás
  • TSL16b
    #419
    Van a lemezen egy HFS fájlrendszer is, abban van egy 2 gigás Install.pkg.

    Az első részbe is bekerült a nyelvválasztó, ezért át kell alakítani a magyarítást egy kicsit.
  • kjhun
    #418
    Lehet MAC alá is rajta van a DVD-n, nem csak PC-re. A 7.33GB-osnak írja a lemezt a Windows Intéző, de csak 5.21GB-ot foglalnak csak a fájlok. Hol a többi adat?? MAC-es DMG vagy PKG fájlt nem található rajta. Vagy csak akkor, ha egészben van az ISO? Vagy XP alatt nem látni a MAC-es fájlrendszerre való DVD tartalmát? UDF fájlrendszerű amúgy a lemez.

    Ha furdal a kiváncsiság mit tartalmaz (fájlböngészde):

    6MB-os Mini-Image a telepítőlemezről, ha netán kiváncsi vagy rá mi van rajta. Ennek a tartalmát csak nézegetni tudod, telepíteni nem tudsz róla!!
  • kjhun
    #417
    PC, ha minden igaz, Mac-et nem említ az nfo.
  • Muttley
    #416
    only PC
    vagy
    multiplatform?
  • kjhun
    #415
    Kijött a játék DVD-s verziója. 7GB!! aki netán leszedné a tört verziót.

    Részlet a tört verzió nfo-jából.

    Features:
    ~~~~~~~~~

    * Play as Marty in a cinematic adventure true to the films
    * Collaboration with Bob Gale Film Trilogy Co-Creator/Co-Writer
    * Collector's DVD with bonus content
    * New Back to the Future story in 5 episodes :
    Episode 1 - It's About Time
    Episode 2 - Get Tannen!
    Episode 3 - Citizen Brown
    Episode 4 - Double Visions
    Episode 5 - Outatime

    Gondolom ehhez is lesz magyarítás.
  • IXEMGabeo
    #414
    abban volt valóságtartalom, illetve a képzelőerőhöz mérten, amit az utolsó sorban állítottál. Ez pedig, ha 4D-ban gondolkodunk nem fér össze:S a készítők hibája, máshogy is meg lehetett volna oldani...Bob Gale is már túl szeretett volna lenni ezen a limonádé játékon:) ennek ellenére mi rajongók élveztük és ez a lényeg azt hiszem...
  • Quantumleap
    #413
    Felesleges is. Most mennyivel lett volna jobb, ha látjuk Marty-t/játszunk vele, ahogy fél évig hiába vár a dokira, és keresi őt, mert jó elbújt, majd pedig ez a sík semmivé válik, mert a doki visszautazott? Ez tényleg felesleges szőrszálhasogatás. Most ez olyan dolog, nem láttuk a dokit második film végén, ahogy hónapok alatt kiügyeskedte, hogy Marty megkapja a levelet, és rátalálhasson a Deloreanre...
  • IXEMGabeo
    #412
    semmi, nincs kedvem vitatkozni
  • Quantumleap
    #411
    Nem igazán értelek. A 4.rész elején a doki megkereste az időgépet, elbújt vele valahol távol, fél év alatt megjavította, majd visszautazott vele arra az időpontra, amikor megkereste, és Marty vár ott rá. Ebben mi a bukfenc?
  • IXEMGabeo
    #410
    az, hogy a doki eltűnik, a Marty szemszögéből semmi nem történt holott 1 időben volt a dokival erre a doki szemszögéből telik csak el 6 hónap és máris megérkezik a Deloriannal, átöltözve...ez itt nem normális eleve. Te neked is voltak furcsaságaid a dokit illetően a 2. rész végén, azzal h a doki előélete megváltozott 1955 ben történtek se jöhettek volna létre így az időgépnek el kellett volna tűnnie abszolút, mikor Marty landolt...
  • Quantumleap
    #409
    Már egész pontosan milyen baromságra gondolsz az elején?

    Amúgy ha lehetséges is az időutazás, abban a formában biztos nem, mint a BTTF-ben, hogy visszamegyünk, változtatunk, visszatérünk, és minden jobb lett.
  • IXEMGabeo
    #408
    még nem létezik, de a jövőben biztos vagyok benne, hogy lesz olyan tudós, aki felfedezi a titkát, ez csak egyelőre mese:)

    pontosan ezért baromság a 4. rész eleje, ami vitatéma volt
  • IXEMGabeo
    #407
    szívás:D ezekszerint letetted a telefonfülkébe és otthagytad...
  • Burdi
    #406
    az meg hogy? :O
  • szapor
    #405
    Sziasztok, kéne egy kis segitség az 5.résznél.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott tartok amikor Edna elment a múltba és Hill Valey eltünk és emlékeztetni kell őt hogy mitörtént de nincs nálam az a virág amivel felvettem hogy mit beszélt a nyomozóval. Most újra kell akk kezdenem? :S
  • grebber
    #404
    A filmmel is ez volt a gáz ők sem gondolták át hogy is van a hogy is van.
    Látszik hogy nem létezik időutazás ,ha létezne akkor normálisan megtudták volna csinálni nem úgy ahogy!
  • IXEMGabeo
    #403
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most tartok a 3. résznél magyarban eddig minden tiszta... Még egyelőre én is keresem a magyarázatot Hill Valley eltűnésére, ott az nekem nem volt tiszta, hogy Edna felgyújtott egy kocsmát 1876-ban és aztán hirtelen emiatt nincs Hill Valley...ezért játszom újra majd azt a részt, sőt a 4. rész elejét várom, hogy most megvárjam azt a bizonyos magyarázatot arra, amikor a Doki hirtelen előugrik Deloriannal miközben már Marty összetörte:S tudom h ezt megdumáltuk, de most így könnyebben képet kapok róla


    ja ezt a paradoxonost a végén, szerintem csak poénból tették bele a készítők, na meg William Mcfly-t is Michael J Fox kedvéért...jó volt hallani az eredeti Marty hangot...
  • Quantumleap
    #402
    A játék végéről:

    [spoiler] Most akkor mi volt ez a dolog a dokival meg a város kulcsával? Meg hogy nem tudta, hogy Marty visszament a harmincas évekbe? Valaki segítsen már ki, belezavarodtam az időparadoxonokba.
    A vége lehetett volna jó, nem értem miért vágták tönkre ilyen parodisztikus marhasággal./spoiler]
  • balee4
    #401
    Király, akkor hétvégén, ha lesz időm végigtolom. :)
  • Quantumleap
    #400
    Kint van a magyarítás!
  • Quantumleap
    #399
    De komolyan, mikor kezdik fordítani az 5.részt?
  • IXEMGabeo
    #398
    végigvittem:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    állatira ütött ez a befejező rész. Nagy respect, amiért J Fox vállalta William Mcfly hangját.

    Edna és az öreg Biff a végén:D a legkomikusabb és ironikusabb jelenet volt:D azért az se volt semmi, amikor Hill Valley eltűnt, az a rész szintén állati volt, a végén, sőt én már a 2. részben sejtettem, hogy Trixie tulajdonképpen Sylvia, csak az a művészneve...:) Az egészet nagyon jól összehozták, és a végén csak eltűnt a Delorian... lehet majd még érdemes lesz ezt elővenni teljes egészében, majd Magyarul is érdemes lesz végigjátszani, hogy totálisan tiszta legyen
  • TSL16b
    #397
    Tegnap.
  • Quantumleap
    #396
    Mikor kezdik fordítani az ötödik részt?
  • kjhun
    #395
    A 4.-dik epizódnál is hibás volt először a TE release a különféle fájlmegosztókon.
  • IXEMGabeo
    #394
    majd megpróbálom köszi...
  • IXEMGabeo
    #393
    csak az 5. epizódnál volt ez, sehol máshol...
  • kjhun
    #392
    Ha a 4.-dik epizódra gondolsz, az legelőször a különböző fájlmegosztókon, a megjelenés első óráiban hibásan lehetett letölteni, valamelyik fáj hiányzott, meg duplán volt benne, később már javítva került fel, ha torin szedted le, akkor már jónak kell lennie, ha az előbbi áll fent, akkor leszeded külön a hiányzó fájlt. Az 5.-dik epizódja már jól jött ki. (Bár nem vagyok ebben teljesen biztos)

    A kibontás meg így a legegyszerűbb:

    Megnyitod azt a mappát ahol a letöltött fájlok vannak (tbtf14xx.zip [EP4] vagy tbtf15xx.zip [EP5] fájlok), kijelölöd az összeset, aztán jobbklikk Kibontás ide... vagy Kibontás ide <mappanév> parancs, majd rákérdez ezeket a te.nfo és file_id.diz fájlokat felülírjam-e, katt az Igen, mindet (minden zip kötetben benne vannak még külön is a rar-ok mellett) parancsra, ha végzett megnyitod az első tbtf14.rar vagy tbtf15.rar fájlt és kibontod a telepítőt és a cracket egy tetszőleges helyre. Utána meg eléggé egyértelmű mit kell csinálni. Ha nyavalyog kötet miatt, akkor nézd meg, meg van-e mind (és fájlok méretének ellenőrzése, az utolsónak kissebbnek kell lennie, a többinek meg ugyanakkorának, kivéve az nfo-t és a file_id.diz fájlokat), ha nincs meg leszeded külön a hiányzót. pl: tbtf15.r42, akkor ennek a fájlnak a tbtf1544.zip-ben kell lennie.
  • IXEMGabeo
    #391
    üdv:

    Winrar valami volume gondot ír ki, nem engedi kibontani a gammát valamiért, akármelyik könyvtárat adom neki meg.

    ez a TE változat, úgy láttam sokan küszködtek ezzel a problémával. Ti, hogy oldottátok meg a problémát?
  • Malakai
    #390
    Egy helyszínnel volt több, viszont egyik rész megint...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...autó körül deszkázós volt, ami még a BttF-en belül is kimondottan korlátozott. Amikor Edna után visszamentünk, akkor felspanolt, hogy na mindjárt jön az 1800-as évekbei Hill Valley főtér (ismerős környezet új köntösben húzás), sajnos csak a kocsma lett.
    De tudom, ez nem csak a Vissza a jövőbe játék sajátja, az epizódikus játékok mind ilyenek, itt amiatt tűnik rövidebbnek, mert könnyebb az átlag kalandjátéknál.
  • MerlinW
    #389
    Pedig hosszabb volt valamivel. Mindig rövidnek érezzük azt, ami jó:)
  • Malakai
    #388
    A végét mintha...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...csak Michael J. Fox kedvéért rakták volna bele, na meg lényegében a dédpapát is...
    ...de jó volt ez így. :)

    Sajnos én sokkal hosszabbnak nem éreztem ezt a részt se.
  • kjhun
    #387
    Egy másik megoldása, ha nem akarsz másolgatni összevissza, csak kibontod, katt az exe-re és kész.

    Link

    Ugyanazt kapod meg, mint az előzőleg linkelttel (az EXE feleslegesen van benne), az EXE-t nem módosítja. Elvileg az üvegházas bug-ot javították vele. 5 db dll-t frissít és a 0_6.patch.ttarch fájl teszi fel a Pack mappába. Ha netán nem akarod a telepítőt újra leszedni ( ~500MB). Ez(ek) csak akkor kell(enek) ha az első kiadású telepítőd van meg.
  • kjhun
    #386
    Javított fájlok (elvileg nem kell mentés) Nem Crackelt!!

    Link

    Felülírod az eredeti fájlokat, (ha még az első kiadású telepítőd van)

    Első kiadású Ep5 telepítő:

    Méret: 522703976 bájt
    MD5: ad80f001cf29f79dd6ab8d882605f97c

    Második kiadású Ep5 telepítő:

    Méret: 522927616 bájt
    MD5: de35ac0fe9ca0798f49df159fcc06b96