5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Qkac77
    #5763
  • Qkac77
    #5762
    Witch Doctor Support
  • Qkac77
    #5761
    Sniper Mid

    Utoljára szerkesztette: Qkac77, 2020.11.21. 21:41:54
  • Qkac77
    #5760
    Riki
  • Alanw
    #5759
    Most majd újra beindul,itt az új game...
  • Darthmushroom
    #5758
    de kihalt a topic, pedig az auto chess miatt újra igen népszerű lett a dota 2
  • Reaper2104
    #5757
    Jól tettétek! (Én is csak mikor eszembe jut nézek ide be, aztán már általában nem is aktuális a dolog.)
  • Palinko
    #5756
    mi már voltunk azóta 1-2 meccsen egyébként :D
  • Reaper2104
    #5755
    Amint láthatod nem igen él ez a fórum inkább facebook csoportokban aktívak az emberek mint pl dota 2 hungary vagy dota 2 magyarország van külön csapatkereső fórum is facebookon meg vannak más honlapok is persze dotásokkal amit fejből nem tudok.
  • recska16
    #5754
    Sziasztok!
    Társaságot keresek ahol/akikkel lehet csapatni a dotát. 1-2 éves kihagyás után most ismét tolni kezdtem. Előtte a sima dotával 4-5 évet toltam. A 2-vel nem játszottam hatalmas óra számot. 1-2 hete ismét aktívan tolom d.u. és az esti órákban akár hajnalig.
    Steam név: terezanya
    További szép napot!
  • Palinko
    #5753
    ma fejeztem be, egy hónap alatt megcsinálható az összes hős kihívás tehát. nekem 214 meccsből lett meg. érdekes tapasztalat, de sokszor idegesítő és 2 szint érte a jutalom meg egy trófea szal megérni nem éri meg, ha csak nem a változatosság, kihívás öröméért :)
  • Palinko
    #5752
    hahaha 12. re meglett pedig, aztán 2-3 hőst sikerült egyből teljesíteni, most a meepo-val "szórakoztat" :D
  • Fbn Lx
    #5751
    lehet hogy egy ilyen nálam az utolsó csepp lenne
  • Palinko
    #5750
    elkezdtem az összes hős kihívást. csinálgattam is szépen max 2-3 meccs ment egy hősre de meglett jó pár egyből. 2 nap alatt 11 hős telesítve. ma a 12. a Phoenix, örülök, hogy nem valami amit nem szeretek (pl chen, az nehéz volt).

    erre 7 meccset elbukok zsinórba, 8. meccset megnyerem, persze megszakad a net a vége előtt, gyorsan visszamegyek, de nem érdekelte, elhagyás lett a statisztikába, hiába győztem, plusz lebaszott low priorba, kínzásnak jó ez...
  • Reaper2104
    #5749
    Banner alatti fórumok, akkor google-ön vagy facebookon rákeresel a facebookos magyar dota2 es fórumokra bár ott főleg a nagypofájú kretének uralkodnak, de mások is nézegetik szal biztos találhatsz játszótársakat, esetleg dotán belül megkeresed a magyar cseteket. (Én magam is szeretnék csapatban játszani öcsémmel szoktunk partizni de megmondom őszintén mi dota 1 dota 2 ővel több mint 10 éve toljuk és én már tényleg csak nagyon tapasztalt jó játékosokkal szeretnék 5-ös partit tolni, de ha gondoljátok játszhatunk párat és majd elválik. Dota 2 ben pl nekem 5600 gamem van és 4-5k mmr között vagyunk.)
  • gotchaaa
    #5748
  • fatsy
    #5747
    Sziasztok! Ismét egy kérdés. Haverral ketten szoktuk tolni a gamet, átlag heti 3-4 alkalommal 4-5 órát/alkalom. Tavaly március óta játszunk, sztem jó játékosnak számítunk. Elegünk lett abból, hogy az esetek 60%-ban 3 retardált kerül mellénk és hiába feszülünk meg,esélytelen. Nyilván nem kell taglalnom, mindenkinek ismerős az eset.
    Szóval keresünk olyan közösséget, klánt, stb ahol az esti órákban van fent néhány ember aki minimum átlagosan vágja a gamet és rendelkezésre álló játékidőt élvezetesen tudnánk eltölteni teamben.
    30+ évesek vagyunk szóval 20 év felettiekkel nyomnánk.
    Ha tudnátok adni vmi tippet h merre érdeklődjek azt megköszönném!
  • donatus13
    #5746
    AMD s vagy ugye ? cserélj drivert, sajnos az AMD driverrel én is megszívtam, régebbit kell felrakni.
  • SSaint
    #5745
    Hali! Nagy segítség kellene. Mióta reborn van és elindítom a játékot beöltés közben etünik az egér kurzor és már a hős kiválasztásánál sem látom :( csak gombokkal tudom irányítani a játékot is ha betölt, valamint saccolok hol lehet az egér és rámegyek akkor ugyan látom hogy kiír dolgokat mintha ott lenne de én mégsem látom. Remélem érthetően írtam le a gondom. Próbáltam utána nézni miért van ez és többekkel elő fordul de sajna nem láttam válaszokat . Aki tud segítsen. Előre is köszönöm.
  • fatsy
    #5744
    Köszi!!
  • RAZOR27
    #5743
    lion pl. mana drain és a hex is kilövi az illúziókat, plusz ha az earthspike-al mindet eltalálod (ami azért nem nehéz) akkor megtudod nézni egymáshoz képest mennyit sebződnek. Az lesz az igazi aki a kevesebb sebzést kapta és mehet is rá az ujjazás :D
  • Jaffa 2843
    #5742
    Counter picker :)

    Figyelj rá, hogy többet is ki lehet választani, fent mutatja, hogy miket választottál.
    Utoljára szerkesztette: Jaffa 2843, 2015.09.06. 20:52:38
  • fatsy
    #5741
    sziasztok! osztódós karik ellen tudtok vmi trükköt vagy ellen karit? pl lancer, chaos knight, meppo. a distruptorra gondoltam, mert annak az egyik skillje ugye azonnal megszünteti az illúziókat. de hogy szúrom ki az eredetit gyorsan?
  • Jaffa 2843
    #5740
    Nálam az új patch óta full fekete a kép. Steam overlay van, de menükép nincs. 64bites OpenGL klienssel van ez, a DX11 csak simán instabil és fagy, a sima DX9 működik rendesen.
  • Szewy
    #5739
    Sziasztok!
    Másnál nem jelentkezett ilyen hiba a rebornnál? amikor elindítom, a képernyő nagy részét eltakarja ez a fekete négyzet. Ha bemegyek a kép opciókba, az rendesen látszik, és ha simán nyomok egy alkalmazt, akkor eltűnik a fekete négyzet.
    dotabug
  • fatsy
    #5738
    Ez volt a kérdés,köszi!!
  • RAZOR27
    #5737
    Nem igazán értem a kérdést, de ez úgy működik, hogy a kiválasztott célpontra kapod csak meg a bónuszt. Régen úgy volt, hogy ha ellőtted valakire és utána mást támadtál akkor elveszett a bónusz. A 6.79 óta ha rányomod valakire és mondjuk 20másodpercig rajta van az ultid, akkor közben lőhetsz mást is, nem veszik el a bónusz az eredeti célponton, visszatudsz térni rá ha még tart az ultid.
  • fatsy
    #5736
    Sziasztok! Windrangerrel kapcsolatban volna egy kérdésem. Amikor elnyomom az ultit, de ellépek megszakad. Viszont van, hogy simán futok a célpont után és tolja bele az ultit. Ez mitől függ?
  • Irgum76
    #5735
    erre a hülye prohardwer-re meg nem lehet regisztrálni
    ehhhhhh
    nem küldi el a gmail-es címre a levelet
    most meg már azt írja ki, hogy túl sokszor regisztráltam
    de ha jelszó emlékeztetőt kérek azt írja ki, hogy nincs ilyen címmel felhasználó...
  • Irgum76
    #5734
    kösz a tippet
    a youtube videók használhatók rengeteget meg is néztem kipróbáltam (jó pár órát)
    de ahány videó annyiféle szoftver kombináció mert ráadásul általában nem csak egy szoftvert használnak
    gondoltam dota fórumon ilyennel is lehet foglalkozni nem érzem off topik-nak
    és nem igazán találtam olyan fórumot ahol a workshop-al foglalkoznának még angolul sem
    de kösz még egyszer
  • gotchaaa
    #5733
    nice
  • ToCsEk
    #5732
    youtuben van egy rakat videó azok nem használhatóak?
    esetleg kérdezz rá prohardveren dota2 fórumban az jobban pörög
  • Irgum76
    #5731
    Sziasztok
    van valakinek tapasztalata item készítésben?
    milyen szoftvert érdemes használni mert már a hajam tépem a sok szívástól
    fönt van a 3ds max vagy 5 verzióban de egyik sem importálja/exportálja rendesen a bone struktúrát a wall worm script meg agyba főbe fagyasztja a programokat
    a Blender meg a halálba kerget a hülye kezelésével és ha valamit bepozicionálok nagy nehezen a jó helyre és rákötöm a csontra elbassza a hipertér másik sarkába és utána nem is lehet normálisan visszahelyezni szóval ezt inkább hanyagolnám
    a Maya-t épp most töltöm az az utolsó reményem
    de ha valaki tud jó módszer annak örülnék mert már a tököm tele van azzal, hogy valamit nagy nehezen megszerkesztek (most tanulom) és feltöltöm ott lebeg körbe körbe a fej nélküli karakter körül...
  • setuh
    #5730
    Koszi,milyen logikus helyen van...
  • donatus13
    #5729
    Menj rá az Élő re, és rögtön alatta ott van a táblázat...
  • RAZOR27
    #5728
    Joindotán egyszerűbb követni az ilyet ^^
  • setuh
    #5727
    Azt miert nem tudom megnezni az istenverte dota2 honlapon,hogy-hogy all jelenleg a bajnoksag?
  • Jaffa 2843
    #5726
    Gay Newell
  • gotchaaa
    #5725
  • Jaffa 2843
    #5724
    Nem csak custom game-ben. :D Meg játék közben is le szoktak lépkedni szerencsére...