19
  • winnie
    #19
    jó, de hol érdekli a többi embert az, hogy neked mennyi elég egy filmből? ez valójában magánügy, nem akar senki a privt szférádba mászni.
  • Csakezmaradt
    #18
    Ez az a fajta film, amiből még az 1 is bőven elég.
  • Kommunista
    #17
    Szerintem nem egy nagy Horror film a Fűrész. Én pl a Hannibal filmű címet tartom jó horror filmnek.
  • Fresh Duke
    #15
    Szerintem az első is szar volt.
  • Reg5
    #14
    Másképp hogyan tudna véleményt mondani róluk?
  • Mat666
    #13
    "A fűrészt a 3. résznél le kellett volna zárni! Az utolsó pár rész annyira erőltetett baromság,hiába van csavar..Egyszerűen agyonerőltetés az egész. Felesleges,de amíg van hülye aki kíváncsi erre a szarra moziban addig nyomják..."


    Szóval úgy nézted meg 4-5-6. részt hogy felesleges szarnak tartottad hát ez saját igénytelenségedet tükrözi.
  • NiGhTM4R3
    #12
    Szerintem egyértelmű, hogy ha pénz van benne nem fogják abbahagyni - márpedig ebben van még potenciál.
    Nálam csak az első rész ütött igazán, akkor tényleg alkottak valami egyedit. Utána még 2 részt megnéztem s elment a kedvem az egésztől, átestek a ló túloldalára.
  • Skynet
    #11
    Semmilyen formában nem vagyok már kíváncsi rá, agyonerőltetett szar lett az egész.
  • Loverman
    #10
    én egy részt sem láttam, és látod nem is idegelem magam. az amúgyis egészségtelen
  • Pesta76
    #9
    Nem hiszem hogy le kellene hülyézni azt a pár millió embert aki szereti és nézi a sorozatot. Szerintem nagyon jó a storyja és kár lett volna a 3. rész után abbahagyni a történetet. Kíváncsian várom mi fog történni a 7. részben. peace
  • winnie
    #8
    "Felesleges,de amíg van hülye aki kíváncsi erre a szarra""

    akkor most kvázi lehülyézted magad? vagy te nem vagy hülye, mert letöltve vagy kíváncsi?
  • Skynet
    #7
    Jigsaw átvágott nyakmirigydnsmintájából leklónozzák Jigsaw-t,így akarják majd kihallgatni,kikkel állt kapcsolatban ki lehet még gyilkos,de a terv rosszul sül el Klónjigsaw meglép és minden kezdődik előlről,a Saw9-ben szépen sorbaszopatja majd azokat akik a klónozásban résztvettek,a 10-ben majd azokat akik a klónozásról tudtak de hallgattak, a 11-ben pedig azokat a rendőröket akik nem tudtak a klónozásról de valami rettenetes hülye indokkal mégis valamelyik klónkészítővel kapcsolatban álltak. A 12. részben nagynehezen elfogják jigsaw-t és lelövik rögtön a film elején de a gyilkosságok mégis folytatódnak,mert az addig halottnak hitt exfelesége immár kisnyugdíjasként gyilkolássza a tanult módszerrel a nyudíját sarcolókat. A 13-ban egy nyugdíjkézbesítő postás lesz szivatva, mert 1 havi nyugdíjat nem vitt ki,a postás túléli, jigsaw exnyugdíjas felesége meghal. A gyilkosságok folytatódnak,mert kiderül hogy Amanda bár le lett lőve,mégsem halt meg mert kioperálta magából a közelben lévő sebészeti cucokkal a skulót,majd hullának tetette magát,és ezalatt begyógyultak sebei...Folytatja Jigsaw tanítását még 3 részen át amikor is kiderül hogy az első részben látott feka exrendőr is életben van és mérhetetlen bosszúból átveszi a Jigsaw tanonc amanda helyét. És ezt így végig végig végig lehet folytatni akár 122877896 részen át,azon se lepődnék meg ha a szétlapított nyomozóról kiderülne hogy csak színlelte a szétlapulást...:D
    ...Szánalmas!

    A fűrészt a 3. résznél le kellett volna zárni! Az utolsó pár rész annyira erőltetett baromság,hiába van csavar..Egyszerűen agyonerőltetés az egész. Felesleges,de amíg van hülye aki kíváncsi erre a szarra moziban addig nyomják...
  • Reg5
    #6
    Az utóbbi 3 rész is "zseniális" volt...
  • NEOreg3
    #5
    rebootolják! az úgyis olyan trendi manapság
  • Sliderx
    #4
    Fűrész 18
  • Atkamon
    #3
    Heh, a csúcson akarják abbahagyni?:D Akkor a 3. rész után nem is kellett volna többet csinálni:)
  • winnie
    #2
    azért ne feledd, hogy hiába 10 millió a költségvetés, ha elmegy még 30-40 millió dollár marketingre is.
  • scagnetti
    #1
    Eddig is sikeres volt az alacsony költségvetés és a hatalmas rajongótábor miatt, szerintem eztán sem lesz másképp, úgyhogy szerintem jöhet.