6938
VB 2014
  • Jim Morrison
    #6937
    Bezárni elég^^
    Hello
  • Lacee86
    #6936
    Sztem törölni kellene inkább.
  • karajjj
    #6935
    ez hogy van, hogy bezártad és az újban meg még nincs zárva?
  • karajjj
    #6934
    höh
  • Monoton
    #6933
    4 ev mulva talalkozunk
  • Sippie
    #6932
    *árja
  • Sippie
    #6931
    te meg talán ária vagy, hogy egyből idejöttél fröcsögni a dojcslandűberalles mellett? :)
  • LasDen #6930
    Voldemort?
  • Count Adyn
    #6929
    Bizonyítod magadról minden második hsz eddel itt, biztos megerőszakolt egy német katona előző életedben vagy nemtudom, talán a tudjukkid...
  • Lacee86
    #6928
    Sajnos ez a szlovák-román dolog más tészta. De én azon az elven vagyok, h a gyűlölet tovább szítja a gyűlöletet, így ha azt meg akarjuk szüntetni, akkor gyűlölködni sztem nem szabad. Nem mondom, h szimpatikusak sem a románok, sem a szlovákok, de nem fogom hangoztatni, h utálom őket, mert ez nem is igaz, mint mondtam.
  • Lacee86
    #6927
    Nekem semmi bajom velük. Nem szeretem kimondottam, nem is szoktam így népekre általánosítani, h kiket szeretek meg kiket nem, mert ez sztem hülyeség. Van több török (vagyis félig török) ismerősöm is, semmi bajom velük.
  • Sippie
    #6926
    mé, ki szereti a törököket? :O
  • Zenszkij
    #6925
    dehogyis, nem kell bántani senkit se természetesen, hisz a ma élő emberek nem tehetnek ezekről a dolgokról, azonban nemzeti büszkeségből nem kell ezeknek a csapatoknak hatalmas odaadással védeni a mundérbecsületét
  • Coral Springs
    #6924
    A törökökkel az a helyzet hogy az már történelem, kit érdekel hogy mi volt a középkorban. A nyugati nagyhatalmakat sem érdekelte hogy védtük a picsájukat több száz évig, aláírták Versaillesban a békét. Mellesleg a törökök fejet hajtva beszélnek a magyarok hősiességéről, és tisztelnek ezért bennünket ami a két ország kapcsolatában is meglátszik. Trianon viszont szinte még ma volt, nagyon sok emberben ott van, és az érzelmeket folyamatosan felerősíti ahogy a szlovákok és a románok provokálnak minket és gúnyolódnak.
  • Lacee86
    #6923
    Még egy példa: pl. üköregapámat megölte egy illető, akkor utáljam az ükunokáját, vagy mi?
  • LasDen #6922
    Ha nyalnék, akkor már lenne egy miniszteri tárcám. De így csak egy üres pénztárcám van (najó nem, mert vannak benne blokkok). Mit vársz tőle mit csináljak? Köpjem le az összes németet, akinek semmi köze nem volt és nem is lesz az ország problémáihoz? Hogy verjek meg minden törököt, akit látok? Vagy keressem meg az 500 évvel ezelőtti hódítók leszármazottait és őket verjem meg? Ha nincs élő, akkor gyalázzam meg a sírját? Vagy szúrjak le minden románt, szerbet, horvátot stb.-t akik az elcsatolt területen élnek? Akkor már méltó lennék, hogy magyarnak nevezhessem magam? Az nem elég, ha emlékezetemben élnek ezek a dolgok, de továbblépek és nem olyan miatt utálok valakiket, akiknek annyi közük van hozzá, hogy ugyanolyan a nemzetiségük?
  • Lacee86
    #6921
    Nekem aztán nem ártottak sem a németek, sem a törökök. Az akkori NSZK csapatot nyilván nem fogom szeretni (nem is ismerem mondjuk), a minket leigázó akkori pasát sem. De miért utáljam a törököket, vagy a németeket, úgy általában? Egyszerűen nem értem ezt a hozzáállást.
  • Zenszkij
    #6920
    zárhatnák már a topikot, mert lassan átmegy kontárok történelmi értekezésébe, Merkelék meg tehetnek egy szívességet, húzzák le magukat a klotyón
  • ManoNegra
    #6919
    Értem én a "viccet" de azóta is német gyarmat vagyunk. Persze ott a németek helyett Szapolyainak kellett volna megérkeznie..
  • Zenszkij
    #6918
    jóóvan, történelemből ülj le, egyes
  • Tyler1
    #6917
  • bakkerman
    #6916
    ééés felkerült arra a bizonyos í-re a pont :DDDDDDDD
  • LasDen #6915
    Azok a kurva németek. Undorítóak. Emlékszem még mikor 1526-ban nem küldtek elég német lovagot a csatához. Generációról generációra öröklődük nálunk ennek az árulásnak a története. Meglátok egy németet, csak úgy leköpöm őket. Majd jól megverem. És a végén egy 1526-ot rajzolok a homlokukra, alkoholos filccel. Rohadt undorító egy banda. Cserben hagytak minket, mikor kellett volna....
  • dave9004
    #6914
    hát utáld is őket, mert a fél országot kicsinálták, de most tényleg bárki aki keresztbe tesz neked, vagy bánt téged, azt pár év múlva jól megölelgetnéd?
  • Zenszkij
    #6913
    hát igen, mi magyarok könnyen felejtünk, nem úgy a románok, angolok és a többi nemzet, nem gond, majd elfelejtjük ezt a nyóc évet is és jöhet a következő nyóc év

    CountyAdyn fóbiás a jóédes tudjukkid
  • Lacee86
    #6912
    60 éve volt ember... Tudni kell tovább lépni. Ennél már csak az rosszabb, aki még mindig Trianonnal nagy Magyarország emblémát lobogtat. Ja, meg utáljuk a törököket is akkor már, mert 500 éve leigáztak minket... Istenem.
  • Mor3llo
    #6911
    más nem maradt nekik :D
  • Tyler1
    #6910
    Szerintem ezeket a média fújja fel. Ilyeneket akárkiről lehetne találni vb-k, eb-k alkalmával, valamiért ez a német győzelem nagyon szúrja a világ szemét. Pedig én nem vagyok német fan, nem akarom védeni őket, ismerem a mentalitásukat, de ezekben a dolgokban nem látok akkor problémát, amit kreálnak belőle.

    "A"gauchózás" egyesek szerint megbocsáthatatlan hiba volt"
    Mi ez az ökörség?

    Mi lett volna egy Braz -Arg döntő után? Egymás zászlajára sz*rtak volna és szaladgáltak volna vele a favelák között.
  • Count Adyn
    #6909
    Hogy megjelent az össze fóbiás zsinórban fröcsögni:D
  • Mor3llo
    #6908
    haha, szánalmas, hogy ebbe rasszizmust és nacionalizmust magyaráznak bele, undorító

    ez egy rosszul elsült tréfa, semmi más nincsen benne

    a parasztság itt kezdődik:
  • TomStorm
    #6907
    Tajparasztok

    Az Orosz VB-n majd visszavesznek az arcból:DD
  • ManoNegra
    #6906
    Semmi ilyesmi, egyszerűen csak bunkóság. Ha a brazil vagy az argentin csapat gúnyolódna, az ugyan ilyen gáz lenne, de az igazat megvallva nem rémlik most így hirtelen egyetlen győztestől sem, hogy a legyőzöttet figurázza ki/becsmérli le.

    Nem szurkoltam a németeknek, de elismerem, megérdemelten nyerték meg a VB-t, viszont ez nem az emberi nagyságukat bizonyítja.
  • bakkerman
    #6905
    nekem egyébként nincs bajom a német vb címmel,ahogy a válogatottjukkal se,a bundesligát gyerekkoromtól követem,2. kedvenc bajnokságom,de azért nem csípem az ilyen buta gyerekes dolgokat
  • bakkerman
    #6904
    skodrán musztáfiról ne feledkezz meg :D
  • Tyler1
    #6903
    Úristen, végzetes, megbocsáttathatatlan, a nemzetet is veszélyeztető hiba volt!

    Még mit találnak ki a németek ellen? Hurcolják meg őket jól a kutyafáját, ha megmerték nyerni a világbajnokságot.
    Bezzeg ha az argentin, brazil, spanyol nyert volna...
  • Zenszkij
    #6902
    én se értem ezt a nagy német imádatot, felőlem elmehet a nationalelf a búsba a német Özillel, meg a nagy német Khedirával
  • bakkerman
    #6901
    gyökér gecik tudni kéne méltósággal viselni a győzelmet is,és tisztelni az ellenfelet
  • Sippie
    #6900
    és magyarként csomóan szurkolnak ezeknek... főleg '54 fényében ... pfejj...
  • ManoNegra
    #6899
    így gúnyolták az argentinokat az ünneplő Götzéék

    Bugrisok.
  • Krisztiam #6898
    micsoda bunkók ezek a németek..