199
Red Faction Armageddon
  • grebber
    #199
    Játékokat cserélt a THQ Nordic és a Koch Media
  • JaSoN HuNTeR #198
    Red Faction Guerrilla 2 Euro steamen!!

    Multi miatt nagyon megéri, nagyon szórakoztató :)
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.03.14. 16:04:56
  • Maxtreme
    #197
    Ha valakit érdekel, az e-havi Gamestarhoz az egyik teljes játék a REF Armageddon.
    Rendes steamen aktválható változat.

    Amúgy valakinek nincsenek meg a Custom fov fileok?
    Sajna innen már nem elérhetők :(
  • sherlock1
    #196
  • DarkSl4yer
    #195
    Rendben, felveszlek.
  • wesker24
    #194
    Vegyél fel steamre ! Aztán nyomathatjuk majd !

    steam: wesker260
  • DarkJedi
    #193
    Csá!
    Vegyél fel steamen és játszhatunk majd:[HU] PWR
  • DarkSl4yer
    #192
    Üdv!
    Origiban megvan valakinek a játék? Jöhetne infestation-re, egyedül nem vmi cool...
  • sparrow35
    #191
    Ki lepődött meg...?
  • morzsi555
    #190
    Szarok voltak az eladások, a THQ nem kívánja folytatni a red factiont, semmilyen formában.
  • Gerisone
    #189
    Valaki tudja hogyan lehet megoldani azt hogy az egér müköggyön??? csak kontrollert akar használni a játék amit tuti nem fogok megvenni
  • Samballah
    #188
    PS3 játsza valaki? promo kodot nem fogadja el pedig tuti eredeti és az időkorlát sem járt le :S
  • barnasopiane
    #187
    segitsen valaki legyen szives elakarom inditani a játékot azt kiirja hogy a Red Faction Armageddon.exe müködése leállt ilyenkor mit kell csinálni?? valaki help!!
  • johny85
    #186
    kösz ,így már sikerült
  • The Protector
    #185
    Így nehéz megmondani.Javítani alapból a görgő nyomvatartásával tudsz,javító gömböket meg a görgő 2szeri nyomásával tudsz lőni.
  • johny85
    #184
    elakadtam a hídnál amit meg kéne javítani,valaki megtudná mondani itt mit kell csinálni?thx
  • Sgtfathi
    #183
    Végignyomtam a játékot, sztem nem volt gáz a végével, én egyszer sem haltam meg a játék utolsó 2-órájában...Ha gáz volt feldobtam a pajzsot és kész!
    én 10-ből adok neki egy 8.5-et, sztem jó kis game volt!
  • wesker24
    #182
    Pontosan az az egy müködö verzió ami tényleg jó !
  • bgabor
    #181
    A CloneDVD-s változattal toltátok végig?
  • Kopiati
    #180
    Épp most fejeztem be. Szerintem egy nagyon jól sikerült folytatás lett. Főleg, hogy én a Sandbox játékokat nem kedvelem, a guerilla, nekem emiatt, valahogy nem jött át hangulatilag, de itt, lényegében a történet halad előre, nincsen kóválygás. Szerintem marha szép a graf, optimalizáltabb is mint az előző, az néha jobban szaggatott. GfW livetól szerencsére megszabadultak, ahogy látom, hála istennek...

    Az utolsó 1 óra az "érdekes" lett, mondjuk nem is értem, miért kellett x évig várni a rohadt terraformáló megjavításával?! Eleje elég dead space-es, majd tényleg kicsit hent lesz, de szerintem sokkal átgondoltabb koncepció, mint a guerilla. 8/10
  • mike01010101
    #179
    Nekem nem nagyon jött be a kamerakezelése, de talaltám egy FOV módositó kis programot és így nagyon jó, élvezetes.
    Ha valakit érdekel:
    http://www.redfaction.com/forums/topic/14265
  • Gabe18
    #178
    Én előre sajnáltam hogy az előző rész sandbox világa után megint belekényszerülünk egy ilyen zárt dologba. Jó, az sem volt egy GTA, de nagyon jól működött abban a nyitottabb világban ez a rombolós játékmenet.
    De nagyon kellemesen csalódtam. Egészen remek játék lett. A Duke Nukem-es topikban megy a vita hogy hát nem a grafika a lényeg. Na erre sem lehet mondani hogy Crysis verő grafika lenne, csak mellette van egy olyan játékmenet hogy élveztem minden pillanatát. Valahogy így kell kinézni (nem csak grafikában, hanem minden tekintetben) egy jó kis pörgős akciójátéknak 2011-ben.
    Kicsit talán valóban kár az utolsó kb 1 óráért, ott már az élmény helyett csak a darálás maradt meg a rengeteg ellenfél miatt. De végülis ha a gócokat amikből termelődtek ki irtotta az ember aránylag gyorsan, akkor lehetett haladni.
    Legjobban a Singularity Cannon-t bírtam, az a hang amivel a töltete felrobbant miután magához vonzott mindent a környékről...imádtam.
  • wesker24
    #177
    Asszem a játék végére megfogod gondolni magad az fix ! xD

    Mert a fejlesztök gyógyszere elgurult rendesen ! xD

    2 megoldás van : a könnyebbik és a nehezebb :

    1. Elfutsz ez a könnyebik megoldás
    2. Harcolsz velük és kiirtasz minden egyes Alien-t ! xD
  • Sgtfathi
    #176
    Osztom a véleményt!!
    Amúgy nagyon bejövős game,az év meglepetése számomra is!
    Még nem nyomtam végig, de eddig 8.5/10-et simán adok neki, 9-et azért nem, még...
  • Shep
    #175
    Azt 2x végigjátszottam, megvan eredetiben ezt nem hiszem ,hogy még egyszer elkezdem.
  • wesker24
    #174
    Szerintem is a Red Faction Guerilla sokkal gyengébb volt az Armageddonhoz képest ! De hát izlések és pofonok !
  • strebacom
    #173
    Hát nekem nem állt fel rá..és neked tesó??
  • Shep
    #172
    Egyszeri lövölde a Guerillában szerintem kicsit több potenciál volt.
  • strebacom
    #171
    Megérdemelne egy faxa bannert, valaki lenne olyan rendes és gyártana egy coolt...
    Én nem értek hozzá csak pofázok!!
  • strebacom
    #170
    IIIsteni jó game, az elözö rész ehhez képest egy fooos volt.......
  • Tatyla
    #169
    én már amikor olyan sokan jöttek inkább elszaladtam ha nagyon nagy gáz volt felhúztam a shieldet :)
  • Maxtreme
    #168
    Kivégeztem.
    Jó kis pörgős, élvezetes játék volt.

    Mondjuk a vége ehh. Elgurult a fejlesztőknél a gyógyszer, annyi szent :) Vazze ha nem upgradeltem volna fel teljesen a bersek (aszem ez volt a neve) képességem, lett volna cumi az is szent. (így ugye örökélet pár másodpercig, + végtelen lőszer [esetemben rakéta] kombó
  • BoneDragon
    #167
    Szerintem is.
  • Tatyla
    #166
    na a végére értem jó kis játék volt sokféle járművet is használhatunk a történet folyamán,és mikor már a főboss után már azt hisszük vége még mindig nincs vége

    8/10
  • Shep
    #165
    Hát akkor kár volt rontani vele az arányodat :D
  • Tatyla
    #164
    hát nem sok esélyt adtál neki pedig a napokban megjelent játékok közül ez a legélvezetesebb...
  • Seth
    #163
    10 perc után pedig lehetett volna már talicskával téglát lopni, nem tudod mit hagysz ki
  • Smithwarden
    #162
    Kb a 6. percben jonnek az alienek es onnantol lesz izgi a jatek.
  • BoneDragon
    #161
    Mi ez a játék? Buldózeres? Kb 5percet tudtam azzal szórakozni, hogy romboltam az épületeket, utána töröltem...
  • Csokis
    #160
    Majd tudósítsatok már a fejleményekről, mert kíváncsi vagyok!