8
  • Zolthen
    #8
    Én a Tűzvonalban című sorozatot is csak a részeg autoSTOHL tudtam meg hogy van, a többiről nem is hallottam :D
  • Jack Bauer ahős
    #7
    A 2 milliárdot nem a sorozatra kapta a tévé, hanem összesen ennyit kapott, ebből készül az összes sorozat, meg a többi műsor. Mondjuk lehet, hogy még így is sok, eleve elég lenne 1 közszolgálati tévé...
  • pixx
    #6
    Nem dehogy, nem rég a Fidesz 3 milliárdot adott egy filmrendezőnek, most adtak 2 milliárdot...
    Csak azt nem értem ha az MSZP két kézzel szórta a pénzt hülyeségekre, akkor ezt minnek nevezzem?
    A MSZP kiárulta az ország nagy részét, a Fidesz meg elosztogatja a maradékot, ja nem vagyok jobbikos és lmp-se mielőtt valaki betalál :)
  • m minnifield
    #5
    3d lesz az
  • chronos75
    #4
    kell a pénz a cgi-re meg a speciális effektekre mert csak egy stúdió van az egészet greenbox-ban veszik fel
  • NaNeMár
    #3
    Több mint kétmilliárd forintos állami támogatásból 11 részes középiskolában játszódó sorozat?
    Csak nekem tűnik soknak?
  • Szaby59
    #2
    "valóságshow-sztár is fel fog tűnni, többek között Király Viktor, Csifó Dorina, Gonda Kata. "

    Még jó, hogy nem énekesnek nevezték őket...
    A "Gézengúzok" meg biztos "siker" lesz, csakúgy mint a többi magyar sorozat és film is (tisztelet a néhány kivételnek).
  • InterFoxSOFT
    #1
    Ez hiányzik az ungárise pípűlnek!:D