25
  • Tetsuo
    #25
    Tuti hogy szar film lesz.. because: Stallone rendezi, tul sok a (ex)sztár, atomgagyi minden. De azert varjatok.. :)
  • Risu Führer
    #24
    azér Stallone a Rambo 1ben és a 4ben is odatette magát.a sok kultmovie-vá vált mozijairól pedig ne is beszéljünk.
  • CaptainRumi
    #23
    Hát abban egyet érthetünk, hogy vannak jó filmjeik. Meg nyilván ehhez a filmhez nem Shakespear-i színészek kellenek :)

  • CaptainRumi
    #22
    Kössz szépen. Hamarosan remélem az is elérhető lesz.
  • Daza500
    #21
    Ők hárman, meg még hozzájuk csatolni Van Damme-et, azt ez a csapat lenne igazán ütős. :)
  • scagnetti
    #20
    Na ez jó lesz!
    De hol van Csak Norisz, Steven Seagal vagy mondok jobbat, Michael Dudikoff?
    Na még ezeket is elnézném egy hasonló kaliberü filmben.
  • Daza500
    #19
    Amúgy Eric Roberts-et is érdemes megemlíteni a szereplők között. ;)
  • Daza500
    #18
    Arnie mi a francért lépett politikai pályára, tudna ő még játszani bőven...
  • solikka11
    #17
    Leginkább arra gondoltam, hogy szeretem a filmjeiket.

    Azon, hogy ki jobb-rosszabb színész szerintem felesleges vitázni, mert szerintem a nagyobb nevek közül mindenki hozza amit kell.
  • kringo
    #16
    Shinedown-tól v a Diamond Eyes, v Expendable. De ahogy nézem egyik sem jött még ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #15
    Cameo ide vagy oda, B. Willis, de legfőképp S. Stallone és A. Schwarzenegger 1 jelenetben: maga a Kánaán azoknak, akik a filmjeiken nőttek fel [közéjük tartozom].
  • Loverman
    #14
    Sajnos már nem követem annyira figyelemmel a rock/metál "szcénát". De az biztos hogy nem már létező Metallica szám és nem is Hetfield énekli. E két halmazt ugyanis rögtön megismerném :)
  • CaptainRumi
    #13
    Passz. De engem is érdekelne.

    Szóval Lover ha már tudod, hogy melyik banda nem, akkor esetleg azt is tudod, hogy melyik igen?
  • Loverman
    #12
    nem Metallica
  • magyarszurke
    #11
    Valaki biztosítson,hogy a Metallica játszik az előzetes végén:S:D
  • sandor8206
    #10
    Stallone is teljesen rendben van színészileg, most az hogy nem játszott sose bu*it vagy fogyatékost? ez van
    De ha olyan volt a szerepe, akkor odatette magát, Rocky 1 vagy a 6., Copland, Assasins
    most annyi, hogy nekik ilyen szerepek jutottak, ilyen a karakterük
    Robert de Niro-ra is simán azt mondjuk, hogy jó színész pedig "faarcú", talán az Ébredésekben villantot valamit, de amúgy egész életében ugyanazt a figurát hozta, csak jó szerepeket kapott
    vagy Jack Nicholson, sztem egész életében saját magát "játszotta" a vásznon
    DE persze igazad van olyan szinten a legtöbbet nem a színészi játéka miatt :-) szerettük
  • winnie
    #9
    úgy érti, gondolom, hogy jó arcok:)

    ez megint azon 3 film közé fog kerülni az évben, amitől a népek már premier előtt elájulnak (én is, nagyon várós), hogy aztán, ha nem sikerül jól, akkor ne legyenek hajlandóak elfogadni, hogy nem lett jó.
  • CaptainRumi
    #8
    jó színész? kire gondolsz? xD

    egyedül Willis-t nevezném annak de hát ő csak cameozik, akkor legyen talán Statham, de ő is csak a "jobb mint a többi" kategória szerintem.

    ha arra gondolsz,hogy jó akciószínész akkor ok.
  • Szefmester
    #7
    bocs.. nem néztem meg a trailert.. ez a semmitmondó bizbasz trailer még nem volt :P
  • Szefmester
    #6
    nah ez most egy új trailer, vagy ezt lehet már látni hónapok óta?
  • solikka11
    #5
    Van egy pár jó színész benne, az biztos :)
  • csuszi
    #4
    jaj de jó lenne ha nem csak cameozna bruce meg arnie. na az odabaszna. így is jó, de úgy...:):)
  • Chocho
    #3
    Ez odab@asz.
  • sandor8206
    #2
    :-D moziban tuti ott leszek ezen, nagyon de nagyon várós! Végre egy kis tökös akció-film, szinte érezni a tesztoszteron szagot :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Az első olyan DVD-m lesz, amit nem a film története, hanem a szereplői miatt vettem meg.