11
  • Szemjuel
    #11
    6-7 milliárdos költségvetéssel nem csóró! Mivel ennek a pénznek nagy része feleslegesen megy el, inkább azt mondanám: az alma nem esett messze a fájától ;)
    szóval érted... kőgazdag fasz vagyok, és minden szarságra elköltöm a pénzt, az egész utca belőlem él, attól még én nem vagyok csóró, csak irtózatosan buta :)
  • who am I 7
    #10
    amíg a legutolsó bemondó is 1.5 milliót kap havonta, nem csodálom...
  • Narxis
    #9
    Pont azért volt csóró mert mindig szétlopták. Haver, sógor, koma kapta a pénzeket, sose az volt az első, hogy gazdaságosan működjön mint pl. egy kereskedelmi adó. Ezért is egy feneketlen pénznyelő kút. A politikai harcok színtere, az aktuális kormány szócsöve. Kár érte valamennyire mert képvisel egy értéket, de amíg nem rendezik belül a struktúrát, amíg nem kerülnek oda olyan emberek akik igazán tenni akarnak érte addig nem szabad ennyi pénzt beleölni. Mióta is nem tudnak elnököt választani az MTV élére? Vicc..
  • SzoleTM
    #8
    Addig, amíg egy 1évet gyakornokként ott töltő még egyetemi tanulmányait folytató kezdőnek HATÁROZATLAN idejű szerződést és havi tiszta 180ezer forintot adnak, addig totál lszarom az MTV-t és meg is érdemli amibe került. Minenkit kirúgni onnan és teljes csere... 3x-os a túlfoglalkoztatottság az MTV-n belül, harmadannyi eber elég lenne a működéshez..akkor miről beszélünk???
  • Tetsuo
    #7
    Otletem az van, hidd el. De amig nem fejezik be a rendszervaltast es nem lovik Dunaba vagy legalabb sittelik le a sok exszoci hazaarulot, addig hiaba barmi otlet..
  • Szemjuel
    #6
    az MTV sose volt csóró, csak szép magyar szokás szerint szétlopták :|

    winnie
    te meg húzz a rákba már. okoskodj a pad alá a 3 centis faszodnak

    (ezt úgy egybevéve az összes eddigi tevékenységedre értem, nem csak az előző kommentre)
  • winnie
    #5
    "És az egészségügyi kiadásokkal ellentétben ez nem létfontosságú."

    sajnos, ez így csak demagógia. nem érv. ezt sok mindenre rá lehetne mondani, de nem lennénk előrébb.
  • nickwearby
    #4
    Hát ez az.

    És az egészségügyi kiadásokkal ellentétben ez nem létfontosságú.
  • Bounti
    #3
    Köszönjük a mélyenszántó, magasröptű gondolataidat. Sőt köszi az ötletet amivel hozzájárulsz, hogy ne ez legyen az országban... Hoppá.. ja... nem is mondtál semmilyen ötletet... Akkor minek jár a szád?
  • Narxis
    #2
    Az mtv mindig is csóró volt. Szerintem épp itt az ideje, hogy ne dobálják a pénzt ebbe a feneketlen kútba, olyan mint az egészségügy, mindegy pénzt adnak nekik, mindig kevés lesz.
  • Tetsuo
    #1
    Magyarorszagot eppen huzzak lefele a klotyon..