92
FulhamFC
  • IXEMGabeo
    #92
    Fulham-Manchester UTD: 2-2 lett, ami jó eredmény, úgy, hogy vezettek a vörösök...
  • IXEMGabeo
    #91
    megnyerték a Matracosok:( szomorú vagyok...ááá hülye Forlan
  • IXEMGabeo
    #90
    1-1 Davies egyenlített
  • banok
    #89
    jaj de várom már. hajrá Zoli!!!
  • IXEMGabeo
    #88
    ijesztgetés csak...evvel az erővel minden csapat adósságba kerülhet, Al-fayednél pedig tutira van még pénz.

    egyébként Hajrá Fulham ma, megérdemelnék a kupát:)
  • Csacsi
    #87
    Daily Mail: "Nem versenyezhet többé a Fulham a Juventusszal"
    2010. május 12., szerda, 12:10



    Évtizedekre visszasüpped a középszerűségbe a Fulham - jelentette ki Martin Samuel, a Daily Mail szakírója. Az angol lap az ünnepi hangulatban Európa Liga-döntőre készülő csapat jelentős adósságára hívja fel a figyelmet, a végkövetkeztetése pedig, hogy ezzel a meccsel véget érnek az álmok.



    Már az Európa Liga negyeddöntőjétől kezdve a klub történetének legnagyobb sikerét emlegették a Fulham játékosai, akik végül a Juventust, a német bajnok Wolfsburgot és a Hamburgot is legyőzve beverekedték magukat a döntőbe. Érthető, hogy az Atlético Madrid elleni finálé már az eredménytől függetlenül is
    az ünneplés jegyében telik
    , a Daily Mail azonban a csapat fölötti sötét fellegekről ír.

    "Mindannyian szeretjük a Fulhamet, ugye? Kedves öreg Fulham, sok szerencsét a ma esti döntőben! És a pénzügyi szabályok. Mindannyian szeretnénk szigorúbb szabályokat, nem igaz? Ne költsenek többet a klubok, mint amennyit keresnek. Ne lássunk több olyan csődöt, amilyenbe a Portsmouth került" - kezdi Samuel.

    "Ó bocsánat, nem vették észre? A Fulham valójában abszolút szegény. Tavaly 6,8 millió font veszteséget könyvelhetett el, tavalyelőtt 7,5-öt, 2007-ben 15,2-t, összesen pedig 167,8 milló az adóssága. A Fulham tehát pontosan azon csapatok egyike, amelyeket Michel Platini, az UEFA elnöke
    kitiltana a nemzetközi kupákból
    , noha Mohamed al-Fajed klubtulajdonos inkább adakozik, mint befektet" - folytatja az angol szakíró.

    Bár idén valószínűleg nyereséges lesz a Fulham, azért minden évben nem számíthat arra, hogy eladja legnagyobb tehetségét a Manchester Unitednek tízmillió fontért (ahogy tette azt idén
    Chris Smallinggal
    ), vagy bejut egy európai kupadöntőbe - különösen, ha nem is engedik elindulni, állapítja meg a Daily Mail.

    "Nincs több álom. A Fulham soha többé nem versenyezhet a Juventusszal vagy a Hamburggal, mert az előbbi egy tradícionálisan nagy, ezért gazdag egyesület, míg az utóbbinak 55 240 az átlagnézőszáma, ami a Fulhaménál jóval nagyobb teret enged a költekezésben" - vonja le a végkövetkeztetést Samuel.

    Azért az esti döntőre jókívánságokat küld a lap honfitársainak: "A Fulhamre a középszerűség évtizedei várnak, ha elérkezik a pénzügyi fair play ideje. Használjátok ki jól a ma estét, fiúk, talán soha többé nem jártok be ilyen utat."

    Forrás : origo.hu
  • Kocka08
    #86
    Ma lesz az Európa liga döntő!
    A story tv adja,
    minden magyarnak és Fulham kedvelőnek kötelező..
    A Chelsea bajnok lett és ha a Fulham megnyeri a kupát akkor jó évnek mondható az idei..:)
    Persze FA kupa is kötelező a Chelsea nek!
  • WuFraZselic
    #85
    respekt a Fulhamnek, és Gerának elsősorban!
  • kaposi1
    #84
    Nem én írtam ,de igaz!

    "Itt volna az ideje, hogy a szövetségi kapitány elinduljon London felé, kibékülni a magyar zsenivel. Én a helyében akár gyalog is útnak indulnék... Persze, - jól tudom, - az csak a valóban "nagyoknak" adatik meg, hogy átértékeljék korábbi hibás döntésüket..."

  • bakkerman
    #83
    Aki megnyeri a BL-t/EL-t,de hazája bajnokságában elért helyezés miatt nem lenne jogosult indulni,akkor a következő sorozat legelejétől kezdve játszik,tehát akkor kapcsolódik be a sorozatba,amikor még csak montenegrói,ciprusi,luxemburgi csapatok érdekeltek! lásd Liverpool pár éve,már július legelején játszottak,címvédőként.
  • green6k
    #82
    Szerintem aki az EL döntőbe jut az már indulhat jövőre EL-ben.És aki megnyeri az EL döntőt az indulhat BL-ben.
  • IXEMGabeo
    #81
    gyerekek nagy grat Gerának és az egész csapatnak:) azért Davies parádés gólja is kellett:) nem mondom Petric messzi szabadgólja után nem gondoltam volna h talpra állnak:O mostmár télleg történelmet írhatnak, mert ez az Atletico verhető csapat:) remélem ezután fellendül a Fulham topik:) Hajrá Futball, hajrá meglepetések, hajrá fairplay:)
  • domez128
    #80
    Május 12 Hamburg EL döntő Fulham : Atletico Madrid =
    Az , hogy idáig eljutott ez a kis londoni csapat elévülhetetlen érdemeket
    szerzett Gera Zoli .
  • paly90
    #79
    UEFA kupában még így volt,ne mtudom h most így van e,de sztem igen
  • Kocka08
    #78
    1 Chelsea 74
    2 Manchester United 73
    3 Arsenal 71
    4 Manchester City 59
    5 Tottenham 58
    6 Liverpool 56
    7 Aston Villa 54
    8 Everton 50
    9 Birmingham 46
    10 Stoke 43
    11 Blackburn 43
    12 Fulham 42
    13 Sunderland 38
    14 Wolverhampton 33
    15 Bolton 32
    16 West Ham 31
    17 Wigan 31
    18 Burnley 27
    19 Hull 27
    20 Portsmouth 14

    Így áll a bajnokság most..
    Fulham szempontból ez nem a legjobb hiszen Európa liga nem lesz jövőre sajnos..:(
    Max 9 hely lesz meg de sztem az nem indul.
    Azt nem tudom még hogy ha esetleg megnyerik az Európa ligát akkor címvédőként indulhatnak-e?
    Pár éve volt ez a Liverpool-al hogy 5 lettek csak a bajnokságban de megnyerték a Bl-t és jövőre is elindultak..
  • Kocka08
    #77
    Pontszerzés a Liverpool otthonában!
    0-0 lett egyébként..
  • paly90
    #76
    Azér Gera milyen gólpasszt adott Zamoranak!!
  • IXEMGabeo
    #75
    srácok minden elismerésem a Fulhamnek 131 éves csend után végre valami eredmény:) ez a szép a fociban...ahogy a Hoffenheim feljutott tavaly egy vidéki csapatként 1899 óta először itt is megszületett az első nemzetközi kupa elődöntő...Gera pedig úgy hiszem, h nem kegyvesztett Hodgson számít rá és egyáltalán nem láttam h oly nagyon utálnák sztem igenis aktív részese volt a meccsnek...ja és sportszerű meccs volt Kassai pedig remekül vezette a találkozót...
  • domez128
    #74
    Továbbjutott a Fulham , kissebb csoda ! Következik a Hamburg !!!
  • Kocka08
    #73
    Hatalmas siker!
    Kettős győzelem!
    Elődöntő a Hamburg ellen...
    Jó éjt! szép este volt..:)
  • Kocka08
    #72
    Most nagy mák volt!
    de már csak 5 perc!
  • domez128
    #71
    köszi az infót , nem is tudtam , hogy ők közvetítik ... átkapcsoltam..!!!
  • Kocka08
    #70
    Én a Story tv-n nézem.
  • DopeBob
    #69
    vagy digisport.hu :)
  • domez128
    #68
    http://vexcast.com/watch-wm=FPZHRAKU itt egy link , ha akarjátok nézni..!!
  • Kocka08
    #67
    Baxus és Fábry-t is nézni kell..:(
  • Kocka08
    #66
    1-1 lenne de Kassai nem adta meg!..:DD
    Amúgy les volt..
  • DopeBob
    #65
    Nagyon nyom a Fulham! Remélem továbbmennek :)
  • Kocka08
    #64
    Vezet a Fulham!!!!!!!!
    Nem láttam a gólt..:(
  • DopeBob
    #63
    0-1 !!!
  • Kocka08
    #62
    Gera kezdő természetesen!
    Kassai Viktor vezeti a meccset!
  • Kocka08
    #61
    Kezdődik a meccs!
    Remélem ma Londoni továbbjutás lesz Gera főszereplésével!
  • domez128
    #60
    A srác 13 , de nem lesz futbalista .
    Na jó akkor mit vártok a holnapi Wolksburg:Fulham mecstől ? Elég lesz az
    az 1 gól előny..?????
  • IXEMGabeo
    #59
    én azért örülök h a kedvenc csapatom ment tovább többek között a Barca:):) Messi 4-et lőtt ez egy zseni:)

    kocka08: arról a meccsről Övrebő tehet...

    domez: hmm ez azért durva, itt van a kutya elásva ami miatt nincs manapság Magyar foci elvétve van 1-2 tehetséges fital játékosunk pl Dzsudzsák Balázs vagy az U20 eddig...érdekes dolog, de sztem a játékosmegfigyelőinkkel is baj van, de ez szintén csak egyéni vélemény...mindenesetre ? éves a fiad? ezután már nem offolok hiszen Fulham topik csak te mégiscsak jobban benne voltál testközelből ezekben a dolgokban...
  • domez128
    #58
    most tényleg meglehet nézni a labdakezelést . Sajnos az angol játékosoktól legalább 4-5 méterre elpattan , és így rendre elvesztik a labdát , míg a spamyol játékosoknál 2 méteren belül marad ladda,.
  • domez128
    #57
    Én is az Angol focit szeretem jobban , és így az Arsenálért szorítok, de ez a Messi fantasztikus játékos , képes egyedül eldönteni egy meccset.
    Most 1:1 nehéz lessz.
  • Kocka08
    #56
    Remélem az Arsenal..:)
    Chelsea szurkoló létemre nem a londoni rivális ellen szúrkolok ez a tavalyi Chelsea-Barca csalás miatt van..:(
    Gondolom sokan emlékeztek rá..
  • domez128
    #55
    Tippeljetek mi ki jut ma tovább Barca vs Arsenál ?
  • domez128
    #54
    Csak ritkán ittam sört , de mikor lejátszol 2, 6-os meccset 30-35 fokba
    , akkor az édes üdítők nem nagyon oltották a szomjadat , nem beszélve azokban nincs semmilyen tápanyag , ellentétben a sörrel . Ma már nincsenek grundok , ahol meglehetne tanulni a labdakezelését. Levittem a fiamat egy klubba , had tanulja meg a focit. Mit gondolsz tanították ? Nem
    . Meg sem mutatta neki az edző mi az a belső , külső, csűd , hogy tartsa alábát mikor belsővel kell rúgni, hol rúgja meg a labdát , mi az hogy csavarni , nyesni, , labdalevétel ..ááá szerintem ő sem tudta. Na ez a baj , nem tanítják meg a gyerekeknek az alapokat. Voltak nálam sokkal, de sokkal jobban focizó srácok , akikből nem lett senki . De igazad van , tényleg nagyon jó gyerekkorom volt ! Sajnálom is a fiamat , neki ez nem adatott meg , ma más világban élünk.
  • IXEMGabeo
    #53
    hát igen ha más nem akkor a grundon kell megtanulni:), de legalább volt egyfajta társasága az embernek ma meg mindenki magányos...irigyellek jó korban élhettél ennek ellenére egyébként 100x jobb volt a Magyar foci mint manapság egy vb részvétel nem volt probléma akkoriban ám nem igaz?:)

    pff hogy bírtad a sört meginni?:D

    és hogyhogy csak 1 szezont játszottál az NB1-ben? később nem figyeltek fel rád nem tartottak olyan tehetségesnek min múlott?