58
Hogyan lehet meg gyorsítani a hajnövekedést?
  • Looooser
    #58
    hát nekem csak annyi a problémám hogy 20 vagyok, és a képem olyan mintha 15 lenék, ebből mindig sok a gebasz, a szakáll legalább idősebb külsőt adna... tudom, tudom később majd vissza sírom a fiatalos pofám
  • qetuol
    #57
    más örülne ha minél ritkábban kellene borotválkoznia..pfff :D
  • Looooser
    #56
    Köszi
  • Willenbrock
    #55
    Szerintem csak várnod kell még pár évet.Nekem kb 23-24 éves koromban kezdett rendesen megerősödni,30 éves koromra meg már 2 naponta kéne borotválkozni-idővel erősödik.
  • Looooser
    #54
    nekem egy kérdésem lenne, mivel a haj is szőrzet csak más képp nevezzük, szakállat hogyan lehet növekedésre bírni, immáron 20 éves vagyok és alig nő :S
  • dark shinobi
    #53
    Kenj ricinus olajat fejbőrödre.Azt mondják használ.Egy fodrász ajánlotta nekem.
  • Balazs15
    #52
    kenj gépzsirt a fejedre..
  • Davidus
    #51
    sapka 10
  • Sadist
    #50
    Teljesen építő jellegű, sokan nem tudják, hogy a férfihormonok velejárója a kopaszodás.
  • dragon11
    #49
    jaja, a mellékhatásokkal vigyázni kell.:) -magán vélemény, de szerintem is idiótaság:)-
  • pelleri
    #48
    nem értem minek ez az offolás, ha nincs építő jellegű hozzászólásod akkor ez minek? mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, bár nyilván a topik nyitónak sem ezt tölti ki az életét.nekem a múltkor óvodás dologban segítettek, és jól jött, mert fogalmam sem volt a domain-név átirányításról.ez egy fórum,ezért van.
  • brandd
    #47
    Há' b+ a PARÓKA. Csak egy pillanat(pillantás) és megnőtt.
  • Sadist
    #46
    Ja tényleg, a kasztrálás is kimaradt.
  • pelleri
    #45
    én semmi értelmét nem látom, kb. mintha egy csigát dupla sebességre gyorsítasz, na és, attól qrva lassú marad továbbra is.de ha vki tényleg ezt keresi, hát működik, és nagyjából fél évig hasonló ütemben nő a kúra után is.
    de emlékeim szerint a mellékhatások nem tíz sorból álltak.
  • atomkrumpli
    #44
    érthetően ?
    reklám b+ ... na ugye jogos a takarodjage**be ugyeugye
  • Sadist
    #43
    Érdekes, hogy a WC papírral dörzsölést még senki nem javasolta.
  • dragon11
    #42
    de most nem a kopaszodásról, hanem a hajnövekedés meggyorsításáról volt szó.. és arra ez pont jó, havi +1cm.(bár kérdéses hogy ez-e a legjobb..)
  • Looooser
    #41
    ha már szörzetekről beszélünk, a szakáll növekedését hogy lehet gyorsítani? ne mondjátok hogy a folyamatos borotválástól nő gyorsabban, mert 14 éves korom óta borotválkozom, de a legcinkebb hogy alig van pár szál szőr az államon
    neeed help
  • pelleri
    #40
    revalid kapszulával az első hónap után 2x olyan gyorsan nő,a bnőmnek vettem pár éve karira 3 havi adagot,az egy kúra,de a fogamzásgátlójára rá volt írva hogy nem szedhet ilyeneket,ezért végül én vettem be mindet,mert most kinek adjak 20k-nyi tablettát,ennyire jó ismerősöm azért nincs.
    más kérdés hogy semmi,semmi,semmi értelme,mivel NEM lesz se szebb se jobb se erősebb,NEM nő ki újra ha kopaszodsz,semmi más nem történik csak havonta 1cm helyett 2 nő. gondolom enélkül el lehet élni.
  • Fbn Lx
    #39
    örülök is, de attól még lehúzós mocsokság.
  • Wolfsnack
    #38
    örülj neki hogy neked nincs ilyen gondod és nem kell rá költened
  • USAMEN POWER
    #37
    A reklám károsítja a fórumozók egészségét, és akkyy haját !
  • Fbn Lx
    #36
    Na az jó, mindig kellemesen dús fanszőrzetet szerettem volna.

    Amúgy a sörélesztő az jó erre. De sör formájában a legjobb.
  • Fbn Lx
    #35
    Mondjon búcsút
    a hajhullásnak
    a korpának
    a töredező és száraz hajnak

    Csak 14.990 Ft

    jaok
  • CzGobe
    #34
    Sörélesztő kapszula a gyógszertérban 1500Huf mind a 60, mind a 150 dbos :D, serkenti a haj és körömnövekedést (gondolom minden szaru növekedést, így a többi szőrét is)
  • Falcon87
    #33

    Először hajónövekedés gyorsítását olvastam
  • butuska66
    #32
    Bármit is használsz lényeg, hogy közben ne skalpold meg a saját fejed
  • Legend Killer
    #31
    azt hittem te nyitottad :D.
  • infracore
    #30
    Rossz hír: semmivel nem lehet gyorsítani..
  • totahun
    #29
    vegyél fel sapkát mikor kimész a hidegre... akkor legalább nem fog kihullani
  • Wolfsnack
    #28
    nem értelek, beszélj érthetően
  • atomkrumpli
    #27
    ja persze, ez a tápig is csak ezért jött létre mi, mennyit kapsz érte more ?
  • Csirke4
    #26
    Hogy mik nem történnek...
  • Sickness
    #25
    hú de fura ellentétek
  • Wolfsnack
    #24
    én ezt használom és tényleg hat, amúgy nyitottam én is ilyen topikot
  • SötétBarom
    #23
    Na arra viszont ideális az olló. :D
  • akyyy
    #22
    nekem eleve gyorsan nő a hajam, szal lassítani kéne.
  • SötétBarom
    #21
    Van olyan vitamin, ami erősíti a hajat és a körmöket. Gyorsabban is nőnek tőle, de csodát nem kell várni. A végét viszont illik vágatni, ellenkező esetben egy széttöredezett szarkupac lesz belőle.
  • Sickness
    #20
    miből gondolod hogy arra van szüksége? lehet hogy csak megakarja növeszteni mert raszta akar lenni.
    de akyyy még mindig az a legjobb ha mosod
  • Csirke4
    #19
    Egyébként van hajbeültetés csak k**vadrága!
    A takród körül lévő hajszálakat ültetik be előre. :o