17
  • Indigo
    #17
    U3 engine meg valahol az aranyközépút :)
  • krajcsovszkig
    #16
    Attól függ, hogy milyen szempontból, pl. a Source jobban optimalizált és egyszerűbben használható, a Cryengine meg szebb.
  • Lobsterman
    #15
    Már nem azért, de technológia ide vagy oda, az U3 engine a piacon levő legjobb motor. És a szemetek ezt a "szart" adják ingyen? :P
  • Balumann
    #14
    Miért, van már dx10-es motor is? :|
  • Indigo
    #13
    Ja. Én sem tudom miért nem adják ki inkább a CryEngine 3-at, vagy az idTech5-öt. Persze ingyen. És akkor van esély rá, hogy a sanyiksz is boldog legyen...
  • Sanyix
    #12
    grat kiadnak egy elavult dx9-es motort 2009-ben :D bár lehet épp ezért, mert már úgysem kell senkinek.
  • Evin
    #11
    A játékokban tömkelegnyi hang meg nagy felbontású textúra és videó van. Ebben csak a szerkesztő, egy demó játék, pár mintával egyetemben.
  • krajcsovszkig
    #10
    Leszedtem.

    A source sdk jobban tetszik, ráadásul ez szaggat is mint a disznó és tök nem úgy néz ki egy pálya benne mint a játékban.
  • krajcsovszkig
    #9
    Az nem függ össze :)
    Ennyi erővel "hogy lehet egy fél kilós kalapáccsal egy egy tonnás faházat építeni?"
  • Nazir
    #8
    560 mega az egész? Mennyi telepítés után?
    Hogy a faxba lehet ezzel 4-6 gigás játékokat csinálni?
    Mint hozzáértő kérdem ;) (kamu).
  • Evin
    #7
    Meg biztos hiányzik pár dolog belőle a pénzeshez képest is, hiszen miért lenne BETA a telepítő nevében?
  • Skynet85
    #6
    Mondjuk ez így valóban felszines, sőt kicsit naív gondolkodásra is ad okot, ha azt hiszi az íro, hogy ha egy sutidó megvette akkor ők most eszik a kefét. Hisz ez csak úgy megy a mai világban, felgyújtanák az Epic főhadiszállást azony nyomban a perek tucatjairól meg ne is beszéljünk:)...
  • karajjj
    #5
    Értem én, csak leszarom. :)
  • KoS
    #4
    Koszi a kiegeszitest!! Fontos info.
  • Indigo
    #3
    Azért most pár fejlesztőcsapatot biztosan kiver a víz, hiszen ők még pár napja is ropogós dollárokat fizettek a motorért, most pedig teljesen ingyen elérhető.

    Ha a "kedvescikkíró" tisztességesen utánaolvasott volna a dolgoknak, akkor tudná, hogy az ingyenes SDK-val készült szoftverek kereskedelmi forgalomba nem hozhatók. Tehát ha egy stúdió/kiadó pénzt akar látni egy fejlesztéséből, akkor továbbra is ki kell fizetnie azokat a "ropogós dollárokat"...
  • Narxis
    #2
    butitájm butitájm ökrossz dö jueszéj!!!! butitájm butitájm héjhéjhéj
  • karajjj
    #1
    öjjj öjj öjjj
    ez jóhír