15
  • Aldo Moro
    #15
    Gyerünk dógozni!
  • bermuda3
    #14
    tényleg üt az előzetes. szépen a mozgások alá vágták a surranós hangokat :D
  • Chocho
    #13
    :D:D:D:D:D

    Én meg azért járok ide, mert itt olvasni a legdurvább oltásokat a magyar neten. :D
  • bounty88
    #12
    wez egy szépen összerakott trailer, viszont aki figyelt láthatta za orrát...vmi eszméletlenül látszik, hogy az ott egy műorr...de a végén még kiderül, hogy elég jó fizikai állapotban volt a srác, ami megintcsak azok ellen bizonyíték, akik összeesküvést szőttek ellene, mint a doki, és a koncert állítólagos szervezője..aki szintén benne volt a buliban....
  • clx457
    #11
    Na és koncert után járhatott volna tolószékkel ,addig meg ugyis belötték volna sok injekcióval
  • winnie
    #10
    a bulvárt inkább kihagyom, mert az egyik leírja, hogy tolószék, a másik meg azt, hogy nem tolószék.
  • mihály
    #9
    én nem nagyon láttam tolószékben, úgyhogy szerintem te be vagy állva hülye gyerek, persze méghogy dublőr, akkor már nem az utolsó felvételeit vágták volna össze hanem igazi mozi filmet csináltak volna, és aztán meg lehetne folytatás is utánaúgyhogy ennyi, még a leges leges legprofibb dublőr sem tudná így eljátszani Michael Jackson-t, hihetsz amit akarsz mások leszarják, hogy te mit hiszel, ez itt Michael Jackson!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lőr!!!!!!!!! nem más!!!!! nem egy senkiházi dublőr!!!!!!!! még viccnek is szőrnyű!!!
  • nessboth
    #8
    ...Vagy a hülyegyerek olvas újságot, és barátkozik a google-val:

    Michael JAckson tolószék---a dream cum true!



  • kissssss
    #7
    jjjjjjeeeeeeeeeee ezaz csináljunk még több zsetont(pénz) Michael Jackson halálából undorító gusztustalan banda.
  • winnie
    #6
    ", ugyanis a valódi már járni alig bírt, illetve tolószékben közlekedett..."

    én ezért járok sg-fórumra, mert itt vannak a legjobban értesült arcok az exkluzív infókkal. (azok, akik "olvasták valahol" vagy akiknek "az anyukájának a munkatásnőjének a szobatársának a nagyapja MJ fodrászának a fiának a nagy barátja")
  • TeDDyRuSh
    #5
    Akkor a dublőrrel lenyomhatták volna az 50 állomásos koncertet, majd bejelentik, hogy meghallt MJ. Addig beadagolták volna a családnak, hogy mi a helyzet és a végén senki sem háborgatta volna a körülményeket. Egy kamu halotti bizonyítvánnyal, meg békében és nyugalomban eltemették volna.
  • Chocho
    #4
    Mondod te.
  • nessboth
    #3
    Igazéból erős a gyanúm, hogy egy jó MJ dublőrt láthatunk a filmben, ugyanis a valódi már járni alig bírt, illetve tolószékben közlekedett...
  • Chocho
    #2
    Itt is! ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Várjuk, szívesen!