27
  • vasziszdasz
    #27
    eeez de szar
  • birdo #26
    Nem tudom pontosan, hogy mire lesz igazán jó.....nem tudom pontosan, hogy melyik réteghez tartozom..... de tetszik...és talán tudnám is használni....ötletem már van rá ...egypár ))
  • Sir Quno Jedi
    #25
    De ez most tényleg mire jó ez?!?!?!? Agyaltam rajta egy ideig, de nem esett le, hogy mégis mire tudnám használni?! Ez kb. az ASUS P535 telefonom + egy USB-s külső billentűzet (bár az legalább tényleg hordozható)...
  • WiZZaRD
    #24
    "Az Eee Keyboard 500 eurós áron érkezik..."

    Ennyiért kapok egy teljes értékű notebookot is.
  • Hawaii
    #23
    "imac szeru pc"

    All-in-One PC
  • kvp
    #22
    "Van bárkinek is ötlete hogy mire lenne jó egy ilyen tuningklaviatúra?"

    Lerakod a titkarno asztalara, radugod a monitorra, bedugod a toltot a falba es ossze van rakva a pc. Osszesen 3 kabel kell: egy adat a monitor es a gep kozze es ket tapkabel a konnektorba. Esetleg meg kaphat egy usb-s egeret is, hogy legyen mit sajttal etetni. Egyebkent a touchscreen-es kijelzo teljesen felesleges, de a nelkul nagyon olcso lenne a hardver es nem tudnanak erte tul sok penzt kerni. Az imac es az asus monitorba epitett gepe is hasonlo otletre epul, csak ott a kijelzo hataban van a gep es csak billentyuzet+eger kell hozza. (ami egyebkent logikusabb, mert meg kevesebb kabel kell)

    ps: Lehetseges kombinaciok:
    -kijelzo-olcso gep-billentyuzet: netbook
    -kijelzo-olcso gep: imac szeru pc
    -olcso gep-billentyuzet: amiga500 szeru pc (pl. ez a gep)
    -olcso gep: mac mini szeru pc

    Mar leteztek ilyen megoldasok meg a 386-osok koraban is, de nem terjedtek el tulsagosan, mert valamiert mindig olcsobb volt hazilag barkacsolni, mint egy ilyet megvenni. Az aron kivul meg massal nem tudnak versenyezni. Ennek csak akkor lenne jovoje, ha 20 ezer forint korul kihoznak kis kijelzo nelkul, de mondjuk ajandek egerrel vagy beepitett touchpaddel.
  • Lowosan
    #21
    Mégis mire gondolsz? WS távirányító?

    Van bárkinek is ötlete hogy mire lenne jó egy ilyen tuningklaviatúra? Mármint azon kívül amit képes megcsinálni a normál verzio.
  • hdo
    #20
    Ezek szerint azóta került bele.
  • kukacS3K
    #19
    tvre mondjuk nem rossz ötlet
  • passatgt
    #18
    elhangzott benne, de utána meg ott nyomkodja úgy, hogy nincs rákötve áramra, mondja is, hogy nincs bedugva, meg van kis akksijelző az óra mellett:)
  • gkalcso
    #17
    Kell bele még egy GSM adapter és nagy kijelzős mobil telefon extra nagy billentyűvel :D
  • hdo
    #16
    "unfortunately only powered by dc, there's no battery in it"

    végig. Ha ez nincs benne, akkor a rossz videót linkeltem, de tuti hogy ez elhangzott valamelyik youtube videóban valamelyik tech kiállításon, mert korábban olvastam róla, és a fenti mondatot is egy korábbi kommentemből olvastam vissza, amibe kiírtam.
  • passatgt
    #15
    végignézted a videót?:)
  • KillerBee
    #14
    Megtudjuk majd, amint megjelenik. Bár engem ez a fölösleges kütyü csöppet sem hoz lázba, nem is érdekel.
  • hdo
    #13
    Érdekes, mert youtube riportban azt mondta a bemutató srác CeBit 2009-en, hogy nincs neki.

    http://www.youtube.com/watch?v=9r-y3HeNle0
  • hdo
    #12
    Ráadásul legutolsó mondat egy nagy vicc.

    "Nagy kérdés egyelőre, hogy a készüléket milyen célra használják majd leginkább, illetve hogy mely rétegek érdeklődnek majd iránta legerősebben."

    Az egyik _első_ teendő egy új termék létrehozásában a piackutatás, feltérképezni hogy volna-e igény a termékre. Ha nincs célcsoport mint fő vásárlói kör, mert halvány lila fingjuk nincs, hogy kinek kell majd, eleve bukott az ötlet!
  • KillerBee
    #11
    Van neki saját, max. 4 órára elegendő akkumulátora, az eredeti német cikkben ez benne is van:

    "zudem ist eine Batterie integriert, die bis zu vier Stunden halten soll."

    Csak hát ez a magyar fordításból már kimaradt, nem is tudom, miért...
  • KillerBee
    #10
    "Ennek maximális felbontása 800 x 480 pixel"

    Jó lesz az 480x800 pixelnek is, nem?

    Amúgy meg egy használhatatlan, semmire sem jó kaki az egész, ezt már most látni.
  • passatgt
    #9
    xp
  • BenceYCE
    #8
    Sunázzátok csak mi vigyorog a kijelzőn! Csak nem egy WinCE?
  • azirafael
    #7
    Kiberdekk :)
  • zeli
    #6
    csatlakozom....fasság.
  • hdo
    #5
    Egy újabb használhatatlan agymenés ... semmilyen jelenleg létező PC megoldáshoz nem jelent alternatívát, mivel nem hordozható, nincs saját akksija!
  • Temaruk
    #4
    Ú, Commodore 6400000000000000...
  • Hegi90
    #3
    és ez most miért jó nekem?
  • Dark Angel 666
    #2
    egy újabb cucc amivel le lehet húzni az embereket
  • passatgt
    #1
    egy letörött kijelzőjű notebook