10
  • Yany
    #10
    A Narnia, Csillagpor és Aranyiránytű trióból magasan az Aranyiránytű vitte el a pálmát nálam. Minden szempontból. Nem értem se azt, hogy a Narnia pl. mitől lett sikeresebb (mert a gyerekek jobban megértik?), se azt, hogy miért nem folytatják. Nem csak a könyv 5letei jók, de a film is nagyszerűen volt kivitelezve.
  • Inquisitor
    #9
    Ennek speciel azért illene folytatás, mert simán elvágta a történet vonalát, ugye könyvben is van még két része legalább ... de most olvasom a könyvet, jobb ha nem lesz folytatása, annyi köze van a filmnek a könyvhöz, mint a Forest Gump-nak a könyv verzióhoz. Csak ott a film volt 100x jobb, itt meg ...
  • Wittgen
    #8
    Az arany iránytű is egy egész kellemes kis film. Nekem bejött. Nem ám a fos HP, meg egyéb hülyeségek...muhahaha...
  • tyuklepes
    #7
    Tudom, azért is tettem múlt időbe, hogy 'vártam' ...
  • Zombee
    #6
    A kapitány és katona egy többrészes regény alapján készült, annak a sorozatnak egy másik részét dolgozzák fel. Amúgy tényleg jó film.
  • torcipepe
    #5
    de ez a két film szerintem jobb is, hogy nem kapott folytatást. és szerintem felesleges is a kapitány és katonának folytatást készíteni.

    egyáltalán miért kell minden filmek folytatás?? főleg úgy, hogy nagyrészt esik a szinvonal. persze tisztelet a kivételnek.
  • marcee
    #4
    Nemrég volt hír, hogy a Kapitány és Katonának lesz folytatása, annak ellenére, hogy anyagilag nem volt siker. Nekem is tetszett, én is várom a folytatást.
  • jefferson83
    #3
    Jobb címet találni sem lehetett volna a cikknek. Azt kérdezném, mint a betelefonálós műsorok többségénél, hogy a 375 hogyan is jött ki?
  • tyuklepes
    #2
    Hát, ahogy én gondolom, nem ez lenne az egyetlen film, ami 'elbírna' folytatást, mégsem lesz új rész .... régóta várom (nyilván hiába) a S.W.A.T. folytatását, és a 'Kapitány és katona' új részére is vártam eleget ...
  • pixx
    #1
    Azt bírom ezekben az emberekben, nem elég, hogy valami nagyon nyereséges az USA-ban, és külföldön, és többszörösen visszahozza a film árát(amit mondjuk egy Shrekhez nem lehet mérni) megy a sajnálkozás, miért csak ennyit, miért nem 2x ennyit hozott? Szánalmas, én ebből a film semmit se néztem ki, azt meg végkép nem, hogy közel 400 milliót összekalapoz...