19
  • Barakukk
    #19
    Rated R for sci-fi violence and brief sexual content.

    Túl sokat verekednek benne, ölnek meg minden és ez negatív hatással van a gyerekre.

    Amúgy a címben felvetett "nincs jobb", helyett tanácsosabb lenne a "nincs sikeresebb" kifejezést választani, hiszen a jobb, a minőséget jelöli, pedig bevételi adatokról beszélünk. Népszerűség és minőség között pedig nagy különbség van. Amúgy az imdb 170. legjobb filmjének van megszavazva, de nálam is csak egy kellemes 6-7 pont. Bizonyos szempontból csalódás volt nekem, nem röhögtem rajta túl sokat.
  • zorrobomber
    #18
    A második fele gyenge?? Az király mert én az első felén is halálra untam magam :DD Nekem utóbbi idők etalon vígjátéka a Strange Wilderness...
  • diablo1336
    #17
    Nem bazze! ha direkt tetetted a hülyét akkor az jol sikerült.
  • AZTA
    #16
    Én meg azt mondom hogy Tom Hanks legénybucsuja a 80as? években sokkal jobb volt mint ez, ez se rossz csak itt mintha félidő felé a készítők se nagyon tudták volna hogy merre kéne továbbhaladni és tényleg gyengécske a film második fele :D
  • 123sawyer456
    #15
    ebbe a filmbe azér az h jol néznek ki nem igazán igaz a dagat szakálas vagy az a ránézésre gyík fogorvos nagyon távol áll attol az meg h van pénzük itt sztem nem nagy baj mer mégis jobban nézki h egy luxus lakosztályt vertek szét mintha egy lerobbant szutyok utszéli motelt zuztak volna le..:D
  • schrank
    #14
    milyen helyzetbe kerültél ? loptál rendőrkocsit ? nyertél vegaszban 80000$-t ? baszott már pofán tyson ?
    az a baj az amerikai filmekkel hogy a 99%-uk ügyvéd meg orvos meg politikus családokról szól , televannak zsével, mindenki jól néz ki , a sok gyökér meg benyeli hogy az usába kolbászból van a kerítés , minden nő csárliz teron és minden csávó kedilekkel jaszkarizik ...
  • Etinger
    #12
    A Matrix miért R kategóriás?
  • diablo1336
    #11
    statoil-al egyet értek. AZ a torrente életem egyik legszarabb filmje volt, tegyük hozzá ha csaka 2. részt láttam,de akkor is. Abban is van igazság h aki került már ilyen helkyzetben annak sokkal jobban tetszett én is ilyen vagyok:).
  • statoil
    #9
    "elméletileg ez torrente kategória akar lenni de ahhoz olyan gyenge...." Hát ha most a spanyol Torrentére gondolsz, amiben az a hájas, undorító nyomozó van akkor ne haragudj meg, hogy ezt mondom de az hatalmas nagy sz@r... Egyetértek veled hogy a Másnaposokat nem említeném egy lapra vele, mert a Torrente ezerszer rosszabb, idegesítőbb, és gusztustalanabb...
  • marcee
    #8
    Én is így vagyok vele és nem értem a nagy hype-ot?!
  • statoil
    #7
    Tényleg nagyon jó volt, nekem is nagyon bejött, DE azért nem a Beverly Hills-i Zsaruhoz kellene hasonlítani. Jó, tudom, hogy egy korhatárra vannak beosztva és ez sokat számít a jegypénztáraknál, de akkor is, ez egy 25 éves film! Úgy állítják be, hogy a Másnaposok lemosta, utána meg leírják, hogyha nézzünk az inflációt akkor azért még messze van... Inkább a rendező előző filmjeihez hasonlítsák, na azoknál tényleg ezerszer jobb a Másnaposok.
  • schrank
    #6
    a pláza ásza az nem vígjáték mert akkora lúzer benne az a dagadt hogy 20 perc után nekem égett a pofám , csak ezzel az a baj hogy nem viccesre lett csinálva a film hanem szánalmasra ...
    ez a másnapos film a sok amerikai sablon szarhoz képest kiemelkedő de a 80-as évek vígjáték szintjét éri el max. annyi poén lehetőség volt benne amit nem használtak ki hogy félig késznek tekinthető , a tyson-os vonalra én sokkal jobban rágyúrtam volna mint "főellenség" elméletileg ez torrente kategória akar lenni de ahhoz olyan gyenge , hogy nem is merem vele egy lapon említeni max.10/5 , de akkor a pláza ásza 10/2 ...
  • Szemjuel
    #5
    valószínűleg akinek tetszett azér tetszett, mert ő is került hasonlóan kellemetlen szituációkba egy jól sikerült estén :D nekem legalábbis rengeteg élményt hozott felszínre :P 2szer néztem meg, egyedül, meg haverommal, és második alkalommal még nagyobbakat nevettem! :)
  • blitzy
    #4
    Nézhető film, de nem egy nagy durranás!!!! Nekem kb. ott helyezkedik el, ahol a Cool-túra vagy a Hé, haver, hol a kocsim? (Utóbbi film alapsztorija erősen hasonlít ehhez.) Valóban jó kis kikapcsolódást ígér, de semmi többet. Tegnap láttam pl. A pláza ásza c. filmet, és az is volt ennyire jó.
  • Herds
    #3
    faja film, már rég láttam jó vígjátékot, ez az volt ;)
  • pepe792
    #2
    Ebben az évben eddig ez volt a legjobb film amit láttam.
  • Mister
    #1
    jó volt, bejött :)