17
  • Italo4ever
    #17
    Ki a szart érdekel a környezetvédelem?


  • Rexhawk
    #16
    és ki a szart érdekel, hogy mi a véleményed? A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki se kiváncsi rá.

    Reaperr,El Brujo:
    igen olvassátok el, és majd meglátjátok mekkora hülyeséget írtatok le
  • Adam II
    #15
    Ki a szart érdekel a környezetvédelem?
  • Duddits
    #14
    Valószínüleg ha valaki egy kis szünetre vágyik, ne cigizni menjen, hanem csocsózni...
  • torcipepe
    #13
    mint mondották előbb, nem mindenhol lehetséges. a te szakmád valószínűleg pont ilyen :)

    apropó, mit keres az utolsó képen egy csocsó-asztal??
  • Reaperr
    #12
    Én személy szerint imádom az irodámat, nekem nem kéne ilyen rendszer. A saját irodám az én saját kis birodalmam az asztalommal együtt. Elég rossz lenne minden nap dobozba pakolna a családi képeket és a holmikat az asztalomon, hogy aztán más nap máshova hordjam őket a tervrajz tömegekről már nem is szólva. Én nem kérek az Orwell-i világból, megvagyok nélküle is.
  • Duddits
    #11
    A Pannon már nem igazán Magyar tulajdon.......
    Remélem emlékeztek, hogy megvették.......
  • TeDDyRuSh
    #10
    Szerintem is jó ötlet a dolog, persze Mo-n az se baj, ha van legalább havonta egy teljesítmény értékelés ilyen környezetben. Valaki nem feltétlen bírja a nagy szabadságot.
  • Midas
    #9
    Akkor dolgozz egy barlangban. Ha a magyarorszagot elaraszto kulfoldi termekekkel lennenek ilyen csokonyosek az emberek elorebb tartana az orszag.
  • El Brujo
    #8
    1984
  • primo
    #7
    Minden nap mások által telefingott székbe kell ülni és mások bacilusai/dzsuvái vannak mindenen. Tisztára mint a tömegközlekedés. Kösz, de kösz nem.
  • Adamul
    #6
    Hmm képzelem hogy működhet ez az open office rendszer ha vki betelefonál "kapcsolom a józsit, jóóóóózsi ma hol ülsz?" :D:D oké h mobilokkal ki lehet védeni ezt is, de vicces lehetett volna a hagyományos rendszerben, valamint ha vkihez személyesen érkezik vki szintén nézheti át az egész helyet...
  • CybeRick
    #5
    Ezt miért kellett? "amerikai szabványok szerint a 4-es skálán a 3-as és 4-es közé lett besorolva az új létesítmény" Hol érdekel itt bárkit is az amerikai szabvány... Európa szívében.
    Környezettudatosságból pedig ne vegyük alapul az USA-t ami a világ egyik legkevésbé "zöld" országa. Az viszont példaértékű, hogy valamit ténylegesen tesznek is a környezetvédelemért. Az open office nem rossz elgondolás. Még egy 20 év, és elterjedhet nagyobb léptékben is. Csak ehhez a papírmunkák 90%-át kellene elektronikusra cserélni. Mert ugye open office alapfeltétele a mobilitás.
  • Ps1ch0
    #4
    Open office nem baromsag. MErt reggel beersz mnkaba nem az az elso dolgod hogy leulsz es dolgozol hanem elmesz kavera, reggelire elolvasod az ujsagot aztan ulsz le. Az elozo dolgokat nem magad csinalod elbeszelgetsz valakivel es ott maradsz dolgozni is. En multinal dolgozom es nekem ez a rendszer bejon. Termeszetesen vannak munkak ahol ez nem mukodhet peldaul HR(human resources) ok a fizeteseddel es adataiddal dolgoznak nekik nem lehet open office. Amugy meg ha a magasabb managerek is oszevisza ulnek rajosz hogy azok is emberek.
    Legalabbis mifelenk nemtudom magyarorszagon mi a helyzet oda csak borokat venni jarok :)
  • mad mind
    #3
    Open office baromság, ha valaki minden nap hamarabb érkezik mint a többiek, akkor mindig ugyanannál az asztalnál fog ülni, ráadásul az emberek nagy része szintén az eddig megszokott asztalhoz fog ülni, mert a beérkezési szokások általában nem változnak.
  • Mcsiv
    #2
    "1. az "open office" rendszer nem egy világmegváltó csoda ..."
    Nekem annó bejött ez a módszer és tagadhatatlanúl megvannak az előnyei.
    "2. ez mind-mind a pannonosok pénzéből épült ... "
    Komolyan? Na neeee. Mert milyen más pénzből épülhetett volna?:)
  • concrete
    #1
    1. az "open office" rendszer nem egy világmegváltó csoda ...
    2. ez mind-mind a pannonosok pénzéből épült ...