643
Command and Conquer 4.
  • grebber
    #643
    "A Command & Conquer Remastered Collection megjelenésével párhuzamosan kedves ajándékot kap a közösség játékfejlesztéssel kacérkodó része, ugyanis az EA a Command and Conquer és a Red Alert forráskódját is közzéteszi Minden akadály elhárult a modok és a rajongói térképek elől"
  • grebber
    #642
    Command & Conquer™ Remastered Collection 19,99€ Steam. Coming 5 June

    Includes: Command & Conquer, Red Alert 1, and all expansions
  • Spardas
    #641
    Elkészült a http://cncbase.hu/ lehet jelentkezni Stream Listára és sok más egyéb érdekességgel rendelkezik oldalunk.
    Még van mit rajta alakítani de ha gondolod regisztrálj, vagy állj be közösségünkbe és építsük együtt a magyar Esportot az uj C&C ben.
  • OzI20
    #640
    yeah
  • Origo21
    #639
    Sziasztok ,ismerkedek a játékkal és olyan kérdésem lenne hogy lehet egy pályán egyidejüleg több ilyen főépületem, és ha igen hogyan!
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • AnarchoiD
    #638
    teged atvagtak, mert annyit sem er meg .. valami szegyen ez a gamma, anno betaztam, irkaltam a beta forumba de le se szartak minket azert csak kiadtak... megis latszik...
  • YMan
    #637
    mert majdnem megvan az egész sorozat.. :)
  • lee56
    #636
    Minek vetted meg, kb te leszel az egyetlen ha multizni akarsz vele, így nem sok értelme van, akármilyen olcsó is :)
  • YMan
    #635
    Most megvettem a tescoban leárazva 1395 forintért, TALÁN ANNYIT MEGÉR !:) Majd beírom a benyomásom róla.
  • YMan
    #634
    esetleg a google-t miért nem próbáljátok meg ilyenkor a hibaüzenettel?

    http://forums.commandandconquer.com/jforum/posts/list/38707.page
  • grebber
    #633
    Nekem is ez van: Command & Conquer 4 Unexpectedly Disconnected From Online Services :(

    Nem enged be :(
    Aki talált megoldást kérem írja le!
  • YMan
    #632
    reklamáljatok a supportnál vagy keressetek rá angolul a problémára a google-al
  • wolf8911
    #631
    Én is megvettem, nekem is ezt írja ki, pedig futott mellette az EA Download Manager, még van EA Account-om is és nem indul el, disconnected írja a játék
    Mi a szart csináljak, ezért vettem meg eredetibe
  • grebber
    #630
    Haverom megvette eredetibe.Feltette és amikor indítaná az az üzenet fogadja hogy nincs internetkapcsolata ,pedig van!

    Erre valakinek valami ötlet?
  • wolf8911
    #629
    Hát én is ki szeretném próbálni, már csak a történet miatt is, dehát ennyi lesúlytó vélemény alapján, nemtudom, hogy érdemes-e megvennem, letöltöttem előbb kipróbálás miatt, de nem tudom elindítani, nem jó a crack vagy nemtom.
    Pedig erős gépem van, ha lenne vmi jó ötletetek, hogy hogy indítsam el írjátok meg, asszem nem tud vmi szerverhez csatlakozni vagy ilyesmi.
  • ronnydown
    #628
    Ja, a játék eredeti Steam-es.
  • ronnydown
    #627
    Van ehhez a játékhoz valami működő trainer? Szét vet az ideg, mikor ad 50 commandponot (ebből vehetek 4-5 erős járművet), de egyszerre 3 helyen kéne irtani az ellent.

    Köszi
  • grebber
    #626
    Mi a titka a warez felrakásának? Sehogy sem indul el :(
    Mindig azt a hosszú ablakos hibaüzit dobja ki:(
  • maniac001
    #625
    "BÁRKI BÁRMIT MONDJON EZ A JÁTÉK A TERVEZŐKKEL EGYÜTT LEÉGET!!!!!"

    Ahogy a te helyesírás skilled is koma :)

    no offense
  • MEdievil
    #624
    //Multira keresek embereket "A Tiberium Wars sokkal jobb mint ez" jeligére //

    :))

    Amúgy tényleg még is mennyire lett népszerű online? Kb mint a topik néha arra téved pár "őrült" megnézni a nagy név hamvait?
  • Majesty
    #623
    Sziasztok!

    Multira keresek embereket.Akit erdekel kuldjon privat uzenetett.A Tiberium Wars sokkal jobb mint ez.
  • kafa
    #622
    Helló emberek,ne tolerályátok de ezt se vettem meg,kipróbáltam-háááát-a GDI küldetéseken végigmentem,eddeig az összegzés:Sztem valamit itt nagyon nem jól csináltak,mert a 3 as rész volt a legjobb-szerintem nem vagyok egyedül ezzel,mert valajuk be.pályakezdéskor válaszhatunk 3 úgymond harcmodor között,és ennyi,mert hogy csak aztokat az egységeket gyárthatju amik abban a épületben lehet gyértani!!ez ratyli!!!!és a legrosszabb hogy az egységekért nem is kell fizetnünk,mert ott van a limithatár,mitgondoltak a tervezők-hogy talán semmijen anyag nem kell a gépek gyártásához??????BÁRKI BÁRMIT MONDJON EZ A JÁTÉK A TERVEZŐKKEL EGYÜTT LEÉGET!!!!!
  • YMan
    #621
    ez azért durva áresés... én is meg szoktam venni a játékokat de ilyen mértékű már elgondolkodtat hogy a 2000 forintot megéri-e..?:)
    MédiaMarktban lehet kapni szintén annyiért.
  • HerrKiss
    #620
    Köszi. Akkor fizetés után irány az (internetes) bolt :)
    Mondjuk eléggé érthetetlen, hogy ha így áll a helyzet, akkor a dobozon miért nem ugyanaz a minimum gépigény????
    Az off-line patch működéséről nem tudsz esetleg valamit? Megveszem a játékot, az tiszta sor, de a folyamatos internet-kapcsolat nem lesz meg hozzá, az tuti, legalábbis egyelőre nem...
  • TBTPumpa
    #619
    Ha a Red Alert 3 élvezhetően futott akkor ez is simán menni fog! Lévén teljesen ugyanarra a motorra épül a C&C 4 is!
    1990Ft-ért pedig simán megéri a játék szerintem, hisz ez még nem az EA Classic féle Light-os kiadás, hanem még az eredeti márciusi verzió, ami tuti meg van spékelve némi extra tartalommal - anno a Red Alert 3 meg volt, abból indulok ki!
  • HerrKiss
    #618
    Sziasztok!
    Most tervezem a játék megvásárlását (bár a sok negatív kritika, és maga a tény, hogy 5 hónap alatt lement a teljes árú játékból a budget kategóriába (1990 Ft) némileg elijesztene, ugyanakkor az összes többi C and C játék megvan eredetiben, ez az egy ne lógjon már ki a sorból :)
    Viszont két kérdésem is van:
    A minimum gépigényt mennyire veszi szigorúan a játék? 128 MB-os 6600 GT videokártyám van, a minimum 256 MB-os 6800, de emiatt annyira nem is aggódnék, mivel a RA3-nál is ugyanez volt, és az tűrhető sebességgel futott. A dual-core processzor miatt jobban aggódok: egy 3.2 GHz-es Northwood magos P4-em van, vajon elmegy az egy magos procival is, vagy azt mondja, hogy dobjam ki ezt az ócskavasat és vegyek másikat???
    ... és mellé állandó netem sincs, de már jóelőre lementettem a nem hivatalos off-line patch-et; ezt próbálta valaki, működik?
  • maniac001
    #617
    serial kódot*
  • maniac001
    #616
    Nem találok hozzá serila kódot csak ilyen regisztrálós fizetős oldalon. Ha valaki ír egy jót, nem kap akt képet Kertész Magdi anyusról. Jól gondoljátok meg :)

    Előre is köszönöm.
  • davis98
    #615
    Hello !

    Ki cserélne velem egy Command and Conquer 4 béta kulcsot, egy Medal of Honor béta kulcsra ?

    Előre is Kösz .
  • MEdievil
    #614
    Jaj most a lelkedbe gázolt itt mindenki és személyes sérelem ért.. Elég sokat játszottam a multi bétával így azért tudom milyen és nem, egyáltalán nem ilyennek kellene lennie egy CNC-nek. Ha más néven jött volna ki akkor senkinek egy szava nem lenne csak egy átlagos közepes szintű stratégia és a kutyát nem érdekelné. Így viszont hogy az egyik kedvencünket ölik meg huszadjára majd ássák ki és gyalázzák meg a hulláját! Had ne kelljen már oda lenni a boldogságtól. Amúgy meg keresd vissza az én kritikáimat nem csak fikázásról volt szó. A multiban meg marhára nincs annyi lehetőség mint aminek beállítod és tényleg folyamatosan végig harcolod a játékot ami arra vezethető vissza hogy az összes makró pár kristály arrébb cipeléséből áll!
  • Narxis
    #613
    Na, egy megmondóember...bázisépítés nélkül nem Command and Conquer. Innentől kezdve nincs miről beszélni.

    De egyébként nagyon pörög a topik, úgy látszik rengetegen játszanak vele.
  • A4tech
    #612
    Hát srácok, GZ mindenkinek hogy le tudta szedni a kalóz verziót, aztán 20 perc single játék után ideböfög valami hülyeséget. Igen, a single rész nincs a toppon, de a multija nagyon király lett. A változtatások is jól sikerültek, nem tudom miért jobb egy olyan stratégia játék, ahol 20 perc bázisépítés után 10 másodperc alatt lehullik a sereged ha valami nem frankó -> game over. A grafika okés, multiban az első perctől az utolsóig harcolsz folyamatosan, van egy halom taktikai-szívatásos lehetőség.. nem értem mi itt a probélma.
    azért még 20an írják be, hogy 'ne vedd meg omgmogomg ez szarabb mint a dune2' stb
  • Prince23
    #611
    Szégyen érte szerintem őket :)
    No comment részükről
  • Rage47
    #610
    vannak egyébként eladási adatok?:D
  • deicide
    #609
    THX..
  • grebber
    #608
    Gamakapocs teszt 68%
  • wesker24
    #607
    Ha a 3-dik tutorial mapról van szó akkor az még könnyü !

    Ha az a map amikor support base-t kell csinálni ott asszem elöször el kell vinni a bázist a kijelölt pontra aztán megjavitani a védelmi fegyvereket miután ez megvolt utána legyártani 3 javitó egységet és segiteni a többieket vagy lebombázni a Nod Tunneleket ! Utána legyártani 3 Orca repülö egységet aztán kinyirni a megmaradt NOD egységeket utána legyártani egy pár Mérnök egységet és oda kell velül menni ahova kijelöli a map miután odamentek a mérnökök egy idő után elfoglalják az épületet ahova majd a Defense bázis kell ehhez le ell rombolni a jelenlegi bázist kijelölöd a bázisod nyomsz egy delete billt megvárod mig felrobban a bázisod miutána megvolt lerakod a Defense Class bázist oda ahova a mérnökök vannak miután ez is megvolt gyártasz 3 bunkert a kijelölt helyre !

    És Mission Comepleted ! Habár még csak ezután jön a neheze ! Mert az első 3 tutorial map Kis Miska volt a késöbbi pályákhoz képest !
  • deicide
    #606
    602 erre van valakinek valami ötlete?
  • gabber a hun
    #605
    Sajnos "ez lett a c&c sorozatból", hiába a westwood-al sirba szált a játék filingje is

    Nekem volt csak olyan érzésem, hogy a videok krvára nem passzolnak össze a játék grafikájával :D ?
  • Narxis
    #604
    Vicc az a GameSzar. :)