9
  • smv
    #9
    Nálam most: Noti + iPhone + Asztali gép

    14 évesen a következők voltak:

    1. walkmann
    2. magnó
    3. kis feketefehér tv
    4. számítógép
    5. mobiltelefon
    6. tetris
    7. diszkmen
    8. digitális óra
    9. tamagocsi :D:D
    11. videójáték (valami sega klón)
  • torcipepe
    #8
    walkman-t az elmúlt 10 évben még képen sem láttam, pedig nekem is volt.

    Off: miért nincs fejhallgatós szmájli??
  • redfish
    #7
    - walkman
    - discman
    - 2 db mp3/mp4 player (1db 1 GB-os, 1 db bővíthető 16GB-os)
    - 1 db mp3 player (2 GB-os)
    - asztali számítógép
    - TV
    - DVD-lejátszó
    - 2 db mobiltelefon
    - digitális fényképezőgép
    - rádiós ébresztőóra
    - számtalan elektronikus játék (többjátékos, téglapotyogtatós, sudoku, sakk, interaktív állatgondozós, stb.)
    - walkie-talkie

    Csak gyorsan összeszedve, de ennél biztosan több ketyere is van a fiókjaikban...
    Jóllehet a gyerekeim már 17 és 18 évesek, de ezek már megvoltak nekik 14 éves korukban is (talán 1 mobil és 1 mp3/mp4 lejátszón kívül, ezeket azóta szerezték)

    Ja, és (csak pontosításképpen) mindkét gyereknek saját, külön számítógépe van, és minden cucca külön a sajátja!!!

    Szerintem a magyar gyerekek sincsenek rosszabbul eleresztve, mint az amcsik.
  • TeDDyRuSh
    #6
    Ha van egy benzines, 1,5 lovad generátorom a szobámba, az kütyünek számít?
  • torcipepe
    #5
    az mennyinek számít hogy a szobám úgy néz ki, mint egy számítógép szerviz kombinálva egy bontóval és jópár számítógépre való alkatrész fekszik mindenhol??
  • Molnibalage
    #4
    Nekem van 1 telefon, 1 mp3 player, az asztali gép azt csókolom. Ahhoz annyi, hogy van joy és fejmozgásérzékelő. (Digitális fgép kettő is van itthon, de egyik sem az enyém.)
  • bippo
    #3
    mondjuk: tévé, 1 vagy 2 konzol, 1v.2 kézikonzol, 1v.2 mobil, ipod, otthoni sztereó, sz.gép, noti, pda, fényképezőgép.
    De bakker, ebből egy 4-14 éves gyereknél a fele fölösleges.
  • bippo
    #2
    Tekintve, hogy a tévé is annak számított, akkor gondolom az ilyen nagyobbak is kütyünek számítanak (gadget).
    Vagy nagyon pazarolnak vagy minden kiegészítő külön elemnek számít, nekem is nehezemre esik 11-et felsorolni, és ez csak az átlag.
  • Molnibalage
    #1
    És fel sem tudok sorolni 11-et. Mi a fene lehet az a sok vacak? Vagy egyből több is van? Mi számít kütyünek? Pl. a számítógép az egy kütyü minden hozzávalóval? Vagy pl. a joystick és fejmozgásérzékelő az már +?