23
  • nirriti
    #23
    Nem mondok semmit a játékról, mert nem ismerem se az elődjét se ezt, de olvasgatva a hozzászólogatásokat az jött le, hogy sokalljátok az árát meg, hogy nem adják hozzá a régit mint a HL csinálta.

    Nos 1. probléma megoldva:
    The Chronicles Of Riddick: Assault On Dark Athena (includes Escape From Butcher Bay) | PC Games
    from £29.48 Free Delivery

    In stock at PlayTrade | New £29.48

    Szóval régi játék mellékelve van ezzel.
    Még jó fél év és akár olcsó is lehet :)

  • cateran
    #22
    Ugyan bokj mar ra,hol irtam EN, hogy tizenezer,a cikkiro meg nem szamit..:D
    Ha pedig a jatek arahoz hozzadodik a postakoltseg is,akkor bizony azt is illik beleszamolni az araba,leven azt is ki kell fizetned....(gyengebbek kedveert:hiaba 7990 a jatek onmagaban,ha meg hozzajon 990 postakoltsegre...igy lesz 8980 ami -kerekitve- 9k..es mit ad isten ezt irtam en is..)
  • marcee
    #21
    Helyesen "royalty".
  • marcee
    #20
    Talán a royality miatt drágább konzolra.

    Érdekes, ez az alacsony darabszám, főleg, hogy tudtommal még nem törték meg. Ebben az esetben nem a warez az ok tehát.
  • Throme
    #19
    Valszeg az x360 és a ps3 verziók kerülnek "tizenezer" HUF-ba.
    A PC verzió mindig is olcsóbb - csak tudnám miért - mint a konzolos kiadás...

    Engem meg nem érdekel egyik CoR sem. A film viszont tetszett!
  • Tinman #18
    Postaköltséggel is csak 8980 Ft... ami még így is messze van a "tizenezertől"!
    Mellesleg még soha nem rendeltem tőlük úgy, hogy még vagy 4 másik játék ne lett volna mellette. Az az 990 Ft futárdíj máris 248 Ft/db-ra oszlik el.

  • LackoMester
    #17
    nekem sem jött be a gane,csalódás volt...
  • Skyline
    #16
    Na két észlény:D
    Az hogy hol laktok annak köze nincs ahhoz hogy mennyibe kerül a játék,márpedig a játék 8.000 Ft ha postaköltséget veszem akkor sem lesz 10ezer csak 9600 (szóval ezt nem nézTEM be) ha már ennyir fontosak vagytok:D
    Bárhogy csűritek csavarjátok 8.000 Ft a játék ára.:)
    Csak tudnám érv warezidiótákkal minek vitatkozok:D
  • cateran
    #15
    Mi van? Neked Budapestből áll a világ? Földrajzból hányas vagy? Mert logikából 1-es az tuti....
  • Narxxis
    #14
    Aha-aha, besétálok Pestre mikor még csak nem is Pest megyében lakom, hogyne...
    A szállítási költség mindenképpen játszik, szóval ezt benézTED....
  • Tinman #13
    Pfff...

    Galaxisnet
  • grebber
    #12
    Én megvettem a Wheelmant nem bántam meg.Remélem később azért valami miatt megugrik ez a 100ezeres szám.Dead Space-el is ez volt alig akarta elérni a 100 ezres eladást néhány hónappal később már 1 millió eladott példánnyal büszkélkedhetett.
    Itt is ebben bizom meg nagyon szeretnék egy valós 2. részt ami nem 5-6 órás.
  • sidocious
    #11
    Kedves Tibor,
    Te olyan szinten butaságot írsz, hogy az már fájdalmas... gondolom a videóból, meg 2 másik cikkből összehoztad a véleményt...
    Nyilván még életedben nem vettél játékot premier után, és ugyan áruld már el melyik premier játék olcsó? :O
    Nem kell válaszolnod...
  • Skyline
    #10
    cateran,Narxxis
    http://cdgalaxis.hu/PC/16501/chronicles-of-riddick-assault-on-dark-athena.html
    7990Ft BOLTI EREDETI BONTATLAN...
    Megrendeled online és besétálsz érte--> 0 házhozszállítási költség..

    Ezt benéztéTEK...
  • JaSoN HuNTeR #9
    annyira nem rossz játék. :) Igy videóról tetszik.
  • cateran
    #8
    Ne értsd félre,egyetértek veled a játékvásárlásokkal kapcsolatban,de van amikor 1xüen nem éri meg..ez tipikusan 1 ilyen eset:) az életben ki nem adnék 1 játékért 38 fontot,még 34-et se nagyon, max ha nagyon vártam már (hmm van ilyen?:S)
  • Narxxis
    #7
    hahahahaha ezt benézted
  • cateran
    #6
    Hááát...usákiában 40-34 dodo,angliában 32-38 font....érdekes,hogy ott 8k lenne...ja hogy 9k és a netes rendelés akciósan 8k? Ja és a csomagküldés még 1 ezres? Tehát 9k igy is,úgy is?:)
  • Tinman #5
    "tizenezer"

    Na persze... persze, hogy nem!

    8k a játék!
  • Rage47
    #4
    Hát a Dark Athena tényleg gyengébb lett. Plusz ott van még a másolásvédelem is. minden összejött nekik...
  • PAtr0n
    #3
    Mennyire lehetette ezt előre látni.... sajnos hülyén csinálták a készítők és a kiadó. Valahogy nem vevők az emberek arra, ha ugyanazt a játékot kapják meg, csak újabb grafikával. Itt még az sem segített, hogy megspékelték egy kis plusz játékidővel.
    Maga a játék szuper, csak aki kijátszotta, nem fogja tizenezrekért szinte ugyanazt újra megvenni.
    Ezt kb. úgy kellett volna csinálni, ahogyan a Valve csinálta a HL2-vel a collectors editionban. Egy új játék mellé megkapod a HL1 source-t is. Nekik is csinálni kellet volna egy full új játékot, és adták volna mellé a Butcher bay-t felújítva.

    Ejnye-ejnye. Rossz marketing.
  • TSunny
    #2
    Azért a sz@r másolásvédelmet se feledjük. Az is igen sok embert eltántoríthat a megvásárlástól. Pl engem.
  • koschwarz
    #1
    na ez az amiért én sem veszem meg (most). megvan a korábbi kiadás, és amiket olvastam a dark athenáról, amiatt nem érdemes kidobni érte ennyi pénzt. majd ha 2000-be kerül.

    én arra is számítottam, hogy max 4-5k lesz...