221
Tuti módszerek fogyásra? Segítsetek!
  • damien1989
    #221
    ELADÓ!


    GYÓGYSZERIPARBAN HASZNÁL HATÁSOS ÉS GYORS FOGYASZTÓSZEREK!


    HA GYORSAN,BIZTOSAN,CSALÓDÁSMENTESEN SZERETNÉL FOGYNI!!!


    ÉRDEKLŐDNI HONLAPUNKON!


    www.monthlyweightgainer.5mp.eu

    VAGY E-MAILEN!

    [email protected]


  • bizgentyű
    #220
    igen, elég sok helyen találkoztam már vele, meg megtaláltam már az oldalát is. olvastam, hogy nem engedi, hogy a szervezeted lebontsa a zsírt vagy valami ilyesmi, pont ez aggaszt, hogy ez ugyan hogy néz ki a gyakorlatban, mennyi kellemetlenséggel jár. az a baj, hogy ezek a csodaszerek mindent ígérgetnek össze-vissza..
  • Fluoridal
    #219
    Csácsá!
    Képzeld mindenhol az alli nevű tablettáról olvastam, hogy eléggé elterjedt már külföldön, és most bejött nemrég Mo.-ra is, és annak ellenére, hogy én utálom a mesterséges dolgokat, egy nagy levegő után kipróbáltam. Hát kb hihetetlen, de 3 hét alatt lement 5,5 kg, és nagyon jól érzem magam! úgyhogy innentől mostmár nem leszek annyira ellenálló...
    nagyon jól érzem magam^^
  • bizgentyű
    #218
    sziasztok! én is úgy gondolom, hogy a nyár a legjobb időszak, ha fogyókúrázni kezdesz. nekem még az is nagyon beválik, ha valaki elkezd iszonyúan tetszeni, mert olyankor egyáltalán nincs étvágyam és sokkal motiváltabb vagyok mozgás/fogyás terén : ))
    most sajnos semmi ilyen nincs a láthatáron, így magamnak kell megoldani a dolgot, fogyasztótablettán gondolkozom, persze edzés mellett, mert azért nem várok csodát... kinek mi erről a véleménye?
  • Fabio Capello
    #217
    uccsó mondattal abszolút egyetértek, nekem a kedvem is sokkal derűsebb a szép időben mint egész télen bármikor is volt :) vírusoshoz pedig mielőbbi jobbulást, bár egyszer még a régi szép időben a divat az a bélféreggel való fogyás volt... :D

    Én tartom a magam 80-85 kilóját, amivel nincs semmi gond, mindössze egy kis izmot fel kéne varázsolni a fürdőgatya-szezonra :D
  • Sir Quno Jedi
    #216
    Áhh, én kivételesen fogytam. Mondjuk ebben szerepe lehet ennek a vírusos gyomor/bél gyulladásos influenzaszerű, de mégsem okosságnak. Egy hete fosok, mint a liba, pedig marékszám kapom a gyógyszart, meg enni sem igazán tudok... :D

    Végülis ez javasolt fogyistratégia! :D

    Jah, meg nekiálltam dzsakuzzizni, mivel itt a nyár! Újra összeraktam a kertidzsakut és napi fél-egy órát belegyűrök. Kutyákkal is többet játszom, mert nem fagyok szét. A nyár alapvetően önmagában is fogyaszt.
  • Fabio Capello
    #215
    te kezded :D
  • Sir Quno Jedi
    #214
    Nnna, ki mennyit hízott a múlt héten?!

    Bevallások következnek!
  • minigirl
    #213
    Tesóm próbált párat, neki a káposzta kapszula vagy mi a fene jött be. De sok embertől hallom, hogy az bejövős. :)
  • Kancsalka
    #212
    Valaki próbált már tabletták által testsúlyt csökkenteni ?
  • kujbli
    #211
    Hát ha kiszámolod, én is 4kiló/hóval számoltam :).. Lehet az 5 is belefér még, de a 6 már öngyi...
    Sir Quno Jedi, tetszik az irodád :D.. Cuki a fitballod!
  • Sir Quno Jedi
    #210
    Nekem azt mondták az Endokrinológián a tudósemberkék, hogy 6 kiló/hó a max., afelett csak önpusztítás (persze csak miután lement a víz).
  • kujbli
    #209
    Sziasztok!

    Az egészséges fogyás alatt heti maximum fél-1 kilót szabad leadni, és itt csak a zsírra értem. Legalábbis hogy ne legyen megterhelve a szervezet..
    Lefogyhatsz gyorsabban is, de tönkremehet a májad, léped, epéd, bőrszöveted(az amúgy sem lesz már az igazi soha - elhízás mértékétől függ mennyire tud visszafeszülni) és még sorolhatnám.. De a szívelégtelenségek is dominálnak főleg a bevitt táplálék minőségétől! Ugyanis fogyásnál-életmódváltozásnál a táplálékon nagyon sok múlik..
    Remélem segíthettem.. és kívánom, hogy eszerint sikerüljön mindenkinek a fogyás.
  • Montanosz
    #208
    Böjt+mozgás
    akár rendszeres séta is jó
  • dronkZero
    #207
    Naja. Én tavaly nyár elején 89 kiló voltam, soknak találtam (180cm). Napi rendszerességgel elkezdtem kézi súlyzókat emelgetni, fekvőtámasz, felülés, húzódzkodás. Minden nap. Úgy hetente-kéthetente tudtam emelni a sorozatok számát. Aztán azt vettem észre, hogy fogytam 10 kilót. Olyan 2 hónap alatt. Annak úgy megörültem, és abbahagytam a dolgot. Csinálgattam, de voltak hetek, amikor kimaradtak, sőt, télre teljesen leálltam. Aztán most megint belekezdtem, meg elkezdtem falat mászni. Na meg sokat sétálok is, mondjuk ez itt Pesten nem biztos, hogy olyan jó ötlet... Most vagyok 77 kiló. Kezdem magam jól érezni, de még van rajtam zsír. Meg ruhatárat kell frissítenem, leesnek rólam a gatyáim. A közérzetem összehasonlíthatatlanul jobb tavaly áprilishoz képest. Egyébként nem először csinálom, olyan 8 éve ledobtam 18 kilót kb fél év alatt, ugyanezzel a módszerrel. (Itt jön az, hogy az alkoholtól el lehet hízni :P Nem véletlen lettem 89 kiló megint... :P Egyébként az a lélektani határ nálam.)

    Szóval nem lehetetlen hatékonyan és maradandóan lefogyni. De tenni kell érte. Minden nap.

    Ja, van egy ismerősöm, ő... háááát asszem... kevesebb mint egy év alatt 30 kilót fogyott. Minden hétvégén péntek-szombat parti, meg partidrogok, pörgés. Mondjuk én azt a módszert nem ajánlom, bár kétségkívül hatásos az is...
  • Flammius
    #206
    "én egy-két hét alatt tudok fogyni 10-15 kilót, mert az még inkább csak a víz, gyorsan megy. (még mozgolódni sem kell hozzá)"

    Ha valaki nyilvános helyen ilyen kijelentéseket tesz, ne csodálkozzon rajta, ha mások leütik azt a bizonyos labdát.
  • karajjj
    #205
    :DDDDD
    ez van, ha az ember híres lesz...
  • Sir Quno Jedi
    #204
    Látom itt is gyűlnek a rajongók, de ma nincs kedvem autogramot osztogatni.
  • Davidus
    #203
    epik ték:D
  • Flammius
    #202
    De 15 kilót se fogy le senki 7 nap alatt 0 sportolás mellett (azzal se nagyon, legfeljebb, ha valami gyógyszert is szed, de talán úgy se).
  • predator0
    #201
    Aha... ez most olyan, mint amikor valaki egy powerpointos szarban mindenféle nyers adatokkal akarja bizonygatni, hogy nem létezik a Mikulás... Franc se hiszi el :D
  • Flammius
    #200
    "Naja, én egy-két hét alatt tudok fogyni 10-15 kilót, mert az még inkább csak a víz, gyorsan megy. (még mozgolódni sem kell hozzá) :D" +


    Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én nem próbálnám ki SirQunoJedi fogyókúrás tanácsait. Az egy dolog, hogy hm, hogy is mondjam, nem atletikus, de mindennek tetejébe azt állítja, hogy 7 nap alatt fogy 15 kilót. Mit is jelent ez? 1 kiló zsír kb. 36000kJ energia, 15 kiló 540000kJ, mozgás (sportolás, kemény fizikai munka) nélkül az emberi test maximum 8000kJ energiát éget el naponta, és akkor még sokat mondtam. Egy hét alatt ez 56000kJ-nyi zsírt jelent, ha ténylegesen egy falatot sem eszik 7 napon át, 484000kJ-nyi sötét energia volt tehát Jedi szervezetében, mert ez minden ok nélkül szublimált...

    Ha pedig felteszem, hogy ez víz volt, és nem sötét enrgia, akkor 484000kJ-nyi zsír, azaz 13kiló víz tűnt el Jedi szervezetéből. Tegyük fel, hogy Jedi 130kiló, mert akkor pont a testsúlyának 10%-át veszítette el vízben, nos 5% már halálos, tehát Jedi vagy sötét energiát alakított zsírrá, vagy vígan elél kétszeres határérték fölött is. Akárhogy is álljon a dolog Jedi nem emberi lény.
  • minigirl
    #199
    Márminthogy szívprobléma miatt nem tud mozogni...
  • minigirl
    #198
    A bátyám is ilyesmivel küzd, ráadásul ő szavprobléma miatt nem mozoghat.
    Ő olyan diétát csinál, hogy mindenből eszik, viszont nagyon keveset, és délután 5kor eszik utoljára. :) Próbáld ki, ő 4 hónap alatt ledobott 20kgt. :)
  • Phat Smoker
    #197
    előző nap este csinálj magadnak szendvicseket másnapra! ;)
  • tigeroo
    #196
    ennek is nagy a valószínüsége
  • Zealot
    #195
    Sok futás vagy biciklizés, de inkább biciklizés az elején, mert a futás eléggé megterheli a térdet.
    Továbbá enni KELL! Tévhit az hogy koplalással lehet fogyni. Én egy táplálkozással kapcsolatos könyvet ajánlanék olvasni.
  • Sadist
    #194
    Akkor talán rendszeresen kellene fogat mosni, és akkor megdöglenének a szádban a baktériumok?
  • karajjj
    #193
    hát pl mikor reggel hatkor indulni kell, hogy nyolcra beérjek az egyetemre, aztán este hatig óra van, 8-ra hazaérek és egésznap annyi időm nincs, hogy sorbaálljak egy szenyáért a büfébe... :D
  • theone91
    #192
    LoL... Hirtelen mennyi Schobert Norbi lett, azzakurva...
  • Davidus
    #191
    nincs időd enni?
  • karajjj
    #190
    én ha nem eszek egy napig, mert nincs időm, akkor estére 2-3 kilóval simán kevesebb vagyok
  • karribi
    #189
    Hahahaha! Nem szem annyit, képzeld.. Valamint reggeliztem, ebédeltem, vacsoráztam szóval biztosan nem erről van szó. De igazatok van, holnap el is megyek kivizsgálásra! Hátha leledzik bennem valami csúnyaság.
  • karajjj
    #188
    az 2-3 kiló lehet, hogy csak a tegnap esti vacsora, meg most a reggeli hiánya :D
  • karribi
    #187
    Ezen én is elgondolkodtam már, lehet valami belsőszervi búm/bajom van.
    Voltam kivizsgáláson fél éve, akkor nem volt semmi bajom, és mostanában sem éreztem magam legyengülve/betegen. Pusztán az elhízás miatti mozgás korlátozottság volt jellemző rám...
  • DanielT
    #186
    Valami akkor nem stimmel.
  • predator0
    #185
    Most komolyan. Ha ez tényleg így van, akkor még csak el sem gondolkoztál azon, hogy elmenj egy alaposabb orvosi kivizsgálásra? Ne hagyatkozz szerintem a te "nyelvbaktériumos, tutibiztos mer utánaolvastam" tudásodra.
  • deep
    #184
    "Soha nem ettem egészségtelen eledelt, mindig zöldség/gyümölcs párti voltam"

    Igen, ez pont a súlyptoblémákkal küzdők étrendjének leírása:D
  • karribi
    #183
    Kajával? Soha nem ettem egészségtelen eledelt, mindig zöldség/gyümölcs párti voltam, enni azt tudtam, nem mennyiségre értem, hanem minőségre...
    Predátor kedves, hallgattam/olvastam tanácsaitokat, csak el voltam a saját érzéseimmel.. De mindegyikből tanultam valamit...
  • DanielT
    #182
    "Mától kezdve többet fogok mozogni, úgy érzem fittebb vagyok."

    És még? Mi lesz a kajával? Meg van a terved, hogyan fogsz étkezni életed hátralévő részében?