779
forradalmi RTS
  • grebber
    #779
    Fura okból nem lehet többé megvenni a R.U.S.E.-t

    Csak tudnám mi benne a fura:D
    Ezer éves cucc nyilván már nem fognak eladni belőle több 10 ezer db-ot a licenszek meg gondolom nem 3$-ba kerülnek. Szóval teljesen ok az egész. Ez van.
  • Alienator
    #778
    Senki nem tudja?
  • Alienator
    #777
    hogyan lehet replay-t menteni? egyszer sikerült de most volt egy 2 órás meccsem, a vége előtt van mentésem, visszatöltöm, megnyerem de sehol a save replay gomb.
  • Alienator
    #776
    Helló

    Én "kis" lemaradással most vettem meg a játékot, és azt kell mondjam, az utóbbi 10 évben nem tetszett stratégiai game ennyire. Valami félelmetesen jó a hangultata. Még csak a single-t tolom.
    Szoktak még multizni ezzel a népek?
  • hemmis
    #775
    ezzel egyszerre hányan lehet játszani multiban?
  • Botond #774
    Ha szereted az rts-eket, és nyitott vagy a nem sablonos játékokra, plusz elég jól értesz ahhoz angolul, hogy a story videókat követni tudd, akkor még a dupláját is.
  • Armisael
    #773
    Aki játszott a játékkal attól kérdem, hogy megéri kiadni 3000HUF-t rá?
  • Ryleh
    #772
    Van hasonlo game mint ez?nem baj ha mas era,stb...
    engem nagyon megfogott ez:)
  • Peakman
    #771
    Erre jön még ez az über bunker, amit csak arty v bombázás szed ki, de hogy levegőben is erősebbek? Nesze neked imba nemzet ...
  • donatus13
    #770
    Hát érdekes egységek , angolt levegőben szarrá veri :) és a repülők jóval hamarabb kijönnek.
  • Peakman
    #769
    Szal ez is úgy imba mint a francia nemzet a játékban. Beleraktak minden szart, még azt is amit soha fel nem vázoltak egy zsebkendő hátuljára se, csak hogy benne legyen. Ez kellett a balancenak. :/
  • donatus13
    #768
    105 mm anti tank bunker ami még durva és lángszorós , rakátás ágyus heavy proto tank.
  • donatus13
    #767
    Most jött föl 1 percel ezelőtt egész eddig elérhetetlen volt :) japán erős 5 armoros anti tank és brutál bombázó.
  • Peakman
    #766
    Nincs 3 dlc? Mi a fene? Mit tudsz jobban mint én?
  • donatus13
    #765
    Azt írták készül és elérhető, és egyenlőre sehol sem kapható:) steamen meg szóba se hozták.
  • donatus13
    #764
    Ja és nem hogy japán nemzet nincs a játékban , még csak 3 dlc sincs.
  • donatus13
    #763
    Nincs is japán...
  • Peakman
    #762
    Japán nemzetet. Én kérek elnézést ... :(
  • Peakman
    #761
    Csupán annyi, hogy a megjelenést követő kb 3 hónapban jóformán "basztak" kijavítani a bugokat. Mikor végre valahára sikerült ímmel-ámmal, akkor jött a kérés a közösségtől, hogy jófejek lennének ha kiadnának vmi balance patch-et. Erre azóta is várunk, ahogy a beígért sok-sok pályára.

    Helyette kaptunk 3 dlc-t, amiből kettő fizetős. 2 "map pack" és a japán frakciót hozzáadták vele. Valamint a két fizetős dlc-ért elkérnek kb 20 eurót (kb 5500Ft), ami majdnem kiteszi az alap játék 8000Ft körüli árát megjelenéskor.

    Mindehhez hozzájön, hogy az alap multi pályák nem valami startégia gazdagak, valamint az új ingyenes pályák közül is csak 3 használható úgymond.

    Szóval ha most megvenném a dlc-ket, akkor kb meglopnám saját magam. Viszont nagyon kár, hogy hagyta az Ubi elkallódni a játékot, pedig a Starcraft 2, Civilization 5 mellé simán beállhatott volna a sorba, ha javítják meg bővítik a multi részét.
  • nikopeti
    #760
    ? valami gond van a játékkal? Nemjátszottam vele mostanában,de nagyon szeretem.
  • Jeffjohnson
    #759
    Kár ezért a játékért. Asszem több Ubisoftos játékot nem veszek.....
  • Peakman
    #758
    Jönnek a japánok mindenkit meglopni. Szééééép ....
  • Porta
    #757
    Na megjelent az új DLC. Nekem nagyon bejön főleg a nuclear mód. Teljesen új taktikák kellenek és ha jól vettem észre akkor ha több nuclear ágyút van egyhelyen és úgy sikerül kilőni őket akkor összeadódik a robbanás ereje. Maga a robbanás csodálatos ennél szebb nem is lehetne szerintem. Az, hogy nincs admin meg külön öröm igy sokkal nyiltabb a játék.

    Ja és nemtudom mi van de sikerült zsinórban játszani 5-6 4v4 et ami lagg és kick mentes volt, pedig a vége felé már kb 250 repülő volt a pályán és mindenhol atom robbanás:D

    A másik új mód is finom, főleg hogy 10. percenkénti fejlődéssel megkapjuk a kifejlesztendő cuccokat is(brittek autómatice lancastert pl.)


    Szóval valahogy igy kellett volna kiadni a játékot eleve.
  • Barrett 50 Cal
    #756
    Gondoltam rá,csak tovább nem is jutottam el:)Pedig azt hittem a nagy hekkerek megoldják:)
  • Peakman
    #755
    Nem, tessék megvenni. :)
  • Barrett 50 Cal
    #754
    Warez verzióval lehet multizni?
  • Jeffjohnson
    #753
    Manhattan Project pack érkezik decemberben a játékhoz részletek Peak oldalán
    LINK -katt rá
  • KingPunisher
    #752
    No mind1 remélem azért lesz támogatás és életben marad ez a jo kis játék.
    DLC-k kiegészítők patchek hada kéne.. Meg esetleg valami akcio hátha egy 50%-ba sokan megvennék rákapnának.
  • donatus13
    #751
    Mostanában megint elkezdte csinálni a játék, hogy belépünk egy szobába ha még haverhoz is random kiírja a kicket és kidob:S közbe senki nem is kickelt, nem értem mitől lehet, fórumon is olvastam róla de normál magyarázatot még senki nem talált, másnál szokott ilyen lenni?
  • donatus13
    #750
    Nagyon jók a total war játékok de annak a multija sehol nincs a ruse é hoz képest, nem is nagyon lehetne jó total war multit csinálni azaz igazság.
  • KingPunisher
    #749
    Értem.. :( hát sajnos eléggé megcsappant a játékosok száma, már hivatalos forumon is eléggé temetik a cuccot .. :(
    Pedig egyik legjobb RTS amivel toltam most kezdenék rákapni , de sajnos délelött van , hogy pár száz ember van csak fent és alig talál ellenfelet..
    Itt is eléggé pang a forum.
    Sejtettem hogy ez lesz, azért remélem marad egy kis közösség akivel lehet majd játszogatni..
    Aztán Shogun 2-be van nagy bizodalmam :P
  • Peakman
    #748
    http://rusehun.co.cc
    Aztán majd eldől ...
  • KingPunisher
    #747
    Srácok lesz ujabb magyar bajnokság ?
    Szívesen játszanék, remélem lesz rá lehetőség.
  • Tomy Lee
    #746
    Ok köszi,elkérem tőle mert utánanéztem és nem lehet felhasználni több account-ra így ahogy leírtad jah.
    Kis könyv meg nála maradt azt már írta nekem szal meglesz ez:P
  • Jeffjohnson
    #745
    Ha dobozos a cucc akkor ha elolvasod a hátlapját vagy egy kicsit utánaolvasol a jellemzésének steamen akkor látni fogod ,hogy "Multiplayer battles up to 8 players" Én dobozosan vettem és a serial a hozzá kapott kis könyv tetején volt egy kis vékony szürke lekaparható réteg alatt ha már játszott haverod vele akkor értelem szerűen már le van kaparva. Abban viszont nem vagyok biztos ,hogy ezt a kulcsot korlátlanul lehet regisztrálni mivel steam accounthoz kötődik magyarán csak akkor tudsz játszani vele ha haverod megadja a steam accát.
  • KingPunisher
    #744

  • Tomy Lee
    #743
    Jesszus akkor miről beszélt ez a gyerek lol:D
    Na mindegy elég durva a játék jól megcsinálták
  • Jeffjohnson
    #742
    nincs....
  • Tomy Lee
    #741
    Hali!
    Haver kölcsön adta az eredeti játékot és azt mondta,hogy korlátlanul be lehet regisztrálni a kulcsot ami hozzá van és mehet a multiplayer de kulcsot sehol nem találom.
    Van egyáltalán multi game része?
  • KingPunisher
    #740
    http://en.wikipedia.org/wiki/Elo_rating_system
    Ez lenne az ? Nha ehhez én hülye vok :P
    Performance rating = [(Total of opponents' ratings + 400 * (Wins - Losses)) / Gms].

    Vagyis annyira nem bonyolult ha játszok két 1500-as emberrel 1-et nyerek 1-et vesztek akkor én is 1500 leszek :P
    Ha nyerem mind2-t akkor 1900-as .. Ha jol értem..
    Nha mind1... bár kérdés hogy az össze meccset számolja-e vagy csak az utolsó X-et..
    Na ennyire azért nem érdekel :) köszi az infot megnéztem a srácot XP-be 17. volt de ezen az ELO-n csak 227. igy azért már érthető hogy tudtam nyerni.
    Bár azért az sem rossz :)