23
  • hottold
    #23
  • hottold
    #22
    Letöltöd az uTorrent 1.8.1-es vagy későbbi verziót innen, majd letöltöd a Vidaliát és a tort egy csomagban innen... Feltelepíted mindkét szoftvert és a Vidaliát elindítod. Majd az uTorrentet is elndítod, megnyitod az Options>Preferences menüt majd bemész a Connections-be !

    Proxy server > Type > lenyitod szépöcsém és izomból átállítod a SOCKS5-re
    Proxynak bírod: 127.0.0.1 és Portnak pedig hogy : 9050
    Ezután beteszed a pipát még a Use proxy server for peer-to-peer connections-be és ha ultraparás vagy akkor még a felette lévő Resolve hostnames through proxy-ba is...


    Ha mindez megvan akkor kész vagyunk! Gratulálok !
  • gettoharcos2
    #21
    ki , de nem maguktól, egy kicsit rá kell segíteni
  • szily3
    #20
    Az ilyenek ki fognak halni
    Élükön a Rockefellerékkel
  • hottold
    #19
    El.
  • gz8
    #18
    a bitcomet réges rég nem pálya...
  • Vorpal
    #17
    Nem tudtam elolvasni - tördelj már légyszíves - és elmagyaráznád nekünk mi is az a TOR.DD
  • sokadikgab
    #16
    En is ezt hasznalom mar egy ideje, de kb. 1 honapja elkezdett akadozni.
    Bitcomet aktualis verzioit hasznalom, per.pill. 1.09.
    Legtobbszor ezeket a trackereket ajanlja fel, de valahogy mar egyik se megy:
    vip.***.thepiratebay.org/announce
    tpb.***.thepiratebay.org/announce

    2 fajta hibat szokott kiirni:
    Tracker connection error: 2,http response invalid
    Tracker response decoding failed

    Mit csinalok rosszul?
  • gettoharcos2
    #15
    miért nem fogják már fel végre, hogy nem kíváncsi rájuk senki és pont rájuk NEM kíváncsi senki , se a BREIN-re se a weiszre se az ACTA-ra meg a gyúrcsányra se menjenek szépen el végre dógozni és akkor nem esik semmi bántódásuk

    a piratebay.org is letett valamit az asztalra a mininova.org is, a filmet/szoftverek/zenék készítői is letettek valamit az asztalra,

    ha nem is mindenki de SOKAN szeretik ezeket... de ők ? igen ők MIT TETTEK LE AZ ASZTALRA ??? hogy szeressék őket az emberek ???
  • gettoharcos2
    #14
    itt nem egyszerűen csak a piratebay.org-ról és a filemegoszosztásokról van szó, csak meg kell nézni ki perel , és kik vannak a piratebay mögött (és főleg hányan ) itt pontosan arról van szó hogy a vágott angyalbögyörőjű "kiválasztott" kisebbség akarja (már megint ) terrorizálni a többséget... elég a cikk címét megnézni, és egyből látszik, hogy még maga a cikk írója is mélyen hisz abban hogy idézem: a fájlcserélés kiirthatatlan
    mert adhatta volna a Mininova kontra BREIN vagy bármi más címet
  • hottold
    #13
    "...Az Alexa.com a szolgáltatást a világ száz legnépszerűbb honlapja között tartja számon..."

    mondták ezt már vagy ezer másik torrentoldalra is ... nem gond, minden szentnek maga fele hajlik a keze ráadásul amíg ilyen sok torrent-oldal/ torrentkereső van (és egyre több!) addig minden egyes létrejövő torrentkeresővel egy újabb hatalmas pofont kapnak az ilyen sz*rrágó ACTAkukacok és ASVÁs ganéjtúró , csúszómászók
  • hottold
    #12
  • B0nFire
    #11
    Szeretem a minit. Jó seed mutatók vannak rajta - és többnyire igazak is, nem hasraütve kitalált számok vannak odaírva, mint mondjuk a monován -, a cuccok igen nagy hányadát onnan töltöttem.

    highpoint: TOR
  • dez
    #10
    1. Milyen "tárhelyeken"?
    2. Attól, hogy máshonnan származó .torrent file-okat maguk is tárolják, még nem válnak trackerré.
  • balee66
    #9
    Mininova FAQ:
    "Mininova is the biggest torrent search engine and directory on the net."
    Én is azt hittem tracker is egyben...
  • highpoint
    #8
    De előbb azt is elmondhatná valaki, mi az a TOR
  • TeDDyRuSh
    #7
    Valaki homályosítson fel pls! Én mindig azt hittem hogy mininova egy tracker!

    "Erik Dubbelboer, a Mininova nevű torrent-kereső cég elnöke elmondta, hogy a vállalat nem kínál úgynevezett saját trackereket a letöltések koordinálására, azonban ezekre mutató hivatkozásokat közzétesz..."

    Vagyis nem a saját oldalukon tárolják a torrenteket, hanem tárhelyeken? Mer amit itt most leírt Erik, arról nekem a torrentz.com jön be, ami tényleg csak torrentekhez közvetít, ami rendszeresen eljuttat a mininovához is.

    Nem értem a rendszert most így hirtelen. Ha beírok a mininova keresésébe, akkor bead egy rakat torrentet, le és feltöltési arányokkal, de hogy ezek a torrent fájlok honnan vannak, azt nem. Talán joggal lehet azt így hinni, hogy a mininova is egy tracker..nem?
  • Vorpal
    #6
    nna ki fogja megmondani hogy kell TORt használni? .DDD
  • balee66
    #5
    Ahogy mondják ;)
  • kisb92
    #4
  • drucski
    #3
    Bizony!
  • Nikolaosz
    #2
    Jól beszélnek. A fájlcserélés örök!
  • torcipepe
    #1
    szeressem a mininova-t