17
  • blitzy
    #17
    Ez a két utolsó rész nagyon ott volt, végre hangulatában is. Bár kissé unalmasan nyitott, de a vége egész pörgős lett.
    SPOILER
    A zongorás rész nekem is tetszett, én leginkább arra lennék kíváncsi, mi a helyzet Starbuck múltjával, ki is ő valójában. Boomer újbóli árulása viszont kétféle érzést keltett bennem, hiszen tudom, mit érez az emberek iránt (az öreg elleni támadás reagálására gondolok), de azért ott volt az a másik érzés a "most már" cylon Galennel kapcsolatban.
  • Reg5
    #16
    Ízlések. Nekem a 4x17-ben látott zongorás jelenet sokkal jobban tesztett(visszahozta a BSG életérzést), mint a pár résszel azelőtti lázadás.
  • bmw
    #15
    Hat a BSG utolso reszei egyre gyengebbek szerintem...
  • bitbandita
    #14
    Akit érdekel a BSG, annak ajánlom Freevo BSG blogját, már ha valaki nem ismerné. Ott is olvashattok az új mozifilmről.
  • bitbandita
    #13
    Na és hogy tetszett? Ez a rész k.rva jó volt, sokkal jobb -na nem mintha az rossz lett volna- mint az előző 4.16., és az a zongora, az a zene... teljesen kész voltam tőle.
  • torcipepe
    #12
    nekem az utolsó bekezdés alapján az jött le, hogy az a film ugyanarról fog szólni, mint az új sorozat. vagy csak viktor akar félrevezetni.
  • Victor1103
    #11
    Galacticából sosem elég szal nyugodtan jöhet felőlem bármilyen formába.
  • winnie
    #10
    " Én értem, hogy franchise, meg addig üsd a vasat amíg meleg,"

    ha a sorozatot ismerőknek szólna, akkor nem sok vasat lehetne ütni azzal a 2 millió emberrel, velük a költségvetés sem jönne vissza - direkt el akarnak szerintem vonatkoztatni, hogy új nézőt is beszállhasson és ne gondoljon arra, hogy "ú, ezelőtt volt egy sorozat is".
  • MrBlowfish
    #9
    Ha ti tudtok valamit amit mi nem akkor osszátok már meg velünk. Insider infotok van, hogy szar lesz? Vagy miért fikázzátok már a bejelentést is?!

    Én várom a filmet, ami ha jó lessz akkor hozzáad a BSG univerzumhoz, viszont ha szar akkor nem vesz el belőle. Ennyi.
  • Flyinghair
    #8
    Nem xido! jól értelmezted. Tényleg ez a hír... Csak tudnám minek, csinálják ezt? Én értem, hogy franchise, meg addig üsd a vasat amíg meleg, de hogy más szereplőgárdával? Én nem tudom, hogy csak a cím elégséges lesz-e, beráncigálni a nézőt a moziba
  • xido
    #7
    Lehet rosszul értelmeztem a cikket,nekem az jött le,hogy figyelmen kívül hagyva a BSG sorozatot,ismét feldolgozzák a régi első filmet teljesen új gárdával...a BSG-t természetesen elismerem,mint jól sikerült scifi sorozatot
  • Flyinghair
    #6
    A BSG a legjobb sci-fi sorozat, amit valaha láttam. Nagyon komoly. Az évadok lassan megjelennek Magyarországon, aki nem akarja megvenni, annak viszont ajánlom, az AXN sci-fi-t. Ők tavasztól adják az egész sorozatot. Először, a régi sorozatot, aztán pedig a 2003-as minisorozattal kezdve ezt az új BSG-t. Én mindenkinek csak ajánlani tudom. Meghatározó sorozat élmény volt (és még van 3 rész).
  • winnie
    #5
    unalmas nézni őket? pedig a bsg jó feldolgozás. azt mondják.
  • xido
    #4
    Ne fárasszon már hollywood ezzel a feldolgozásaival..már kezdem unni...
  • Reg5
    #3
    Ráadásul március végén(24 és 26) megjelenik itthon a Penge(razor) és a 3. évad.

    A régvi BSG-re meg kiváncsi lennék...
  • blitzy
    #2
    Úgy tudom, hogy bár a TV2 nem adta le a 2. évadot, de azt hiszem, DVD-n megjelent. Épp ebben a percben fejeztem be a 4. évad 17. részét. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    A teljes (felújított) BSG-sorozat DVD-n mikor jön ki egyben?
    Eddig akárhol találtam, csak mutatóban volt az 1. évad. [3x láttam, angolul]
    Ugyanakkor, mióta nem tudok sorozatokat követni "ingyen", látom, hogy megvásárolni őket szinte lehetetlen.