11
Cozombolis zenekar
  • Bulykin
    #11

  • Pipör
    #10
  • zdlr
    #9
    szörnyű ez a hozzászólás!
    vagy ásd bele magad a műfajba kicsit jobban, vagy ne mondd, hogy szereted a stílust.
    attól, hogy mást nem ismersz, még nem Copy a legjobb, sőt. sőt..
  • szjuca
    #8
    Egy ált. suliba jártam Cozival anno. A másik neve Péter asszem.
  • Bulykin
    #7
    FS:A

    amúgy a csávó nagyon nagy arc, volt szerencsém pár szót váltani vele, rendes pali és vicces nagyon:D
  • LasDen #6
    nem rossz, már amennyire a felvételen átjön.......de először azt hittem, hogy ez egy betegség neve :D
  • Bulykin
    #5
    tetszik a stílus, igaz nem minden száma jön be, de azért szoktam hallgatni néha:)
    már koncerten is voltm:D
    +fav
  • RAZOR27
    #4
    Voltam tavaly koncertjükön zp-ben.Ott nemvolt nagyon kapható rá a nép, de nekem kifejezetten tetszett, egész jók.
  • Palinko
    #3
    nekem is tetszik ez a stílus és az ő zenéjük is de hasonló műfajban még mindég copycon áll nállam az első helyen :)
  • tigeroo
    #2



    amúgy őkis szolnokiak, és copyconnal léptek fel még anno a reggae rodeon
  • tigeroo
    #1
    Sziasztok!

    Szerintem sok ember ismeri ezt a zenekart, biztos már hallotta pár slágerüket a rádióban. Kíváncsi vagyok arra hogy ki hallgatja még a fórumon rajtam kívül:D


    Zenéje mediterrán hatásokat tükröző dallamos pop-reggae-rock, szövegei pedig igen sajátosak: szinte minden dala pozitív életérzést sugároz.
    A zenekart megelőzően a frontember (Cozombolis Leonidász Péter, azaz Kozi) egyébként basszusgitározott ska/punk csapatban (NCW), gitározott stoner-hc-rockot (Tenkes Kapitánya), szintizett indusztriális metalt (Rémkoppantók)

    Szerintem nagyon jó zenét játszanak a srácok, tehetségesek, hegyalján is megnéztem a produkciójukat, igaz csak egy darabig, de utána kezdtem keresni a dalaikat, és azóta nagy kedvencek!