26
Biciklis, autós, gyalogos közti v(iszony)
  • BenceYCE
    #26
    Ez általánosítás. kb 25.000 db szuzukát és 19.000 Fospelt adnak el évente. Nagy számok törvénye.
  • Vlala #25
    Na, ez az, ami nem autófüggő. Láttam már igény4esebb, drága sportkocsit is lépésben haladni, meg olyan Ladát is, amit nem lehetett utolérni.
  • Sanyix
    #24
    énnekem ezek a hülye hátul kockalámpás, elöl csíklámpás fospel fasztrák tűnnek fel mostanában(olyanok mint amik a rendőröknek voltak). hétvégén 2x kellett az autót igénybe vennem, és 2x találkoztam ilyen kocsival a 70-es úton 50 egész sort felrató emberkével. Tudom hogy szar kocsi, de azért ennyire ne már.
  • Vlala #23
    Kamion nem jön, a többi nem ellenfél? :/

  • MerlinW
    #22
    Terepjáróval járok. Van rajta vérelvezető...
  • BenceYCE
    #21
    Már a cím is az általánosításról szól. Most jól körüljárjuk a közlekedési morál helyzetét. Szerintem nincs. Attól nem lesz senkiből nagyobb paraszt, mert volán mögé ül. Fordítva is ugyan ez a helyzet. Bicajjal, autóval és busszal közlekedek a városban. Ez utóbbit néha közlekedésre is, de legfőképp melózok vele. Eltérő mindenkinél, hogy a gyakorlatlanság a bátorsággal milyen viszonyban van, de ez még mindig nem ok az általánosításra. Párom esküszik rá, hogy a kalapos vezetők tesze-toszák. Részemről mindegy ki kerül a busz elé, átmegyek rajta
  • cargame
    #20
    Engem suliba autoval visznek. Hazafele gyalog jovok olyankor tesztelem az autosokat h az atjaron h engednek at meg ilyenek :) Kozben nagy bringas is vagyok ilyen utcai..szoval par elmeny alapjan az autosk nagyon bunkok is tudnak lenni...1 honapja jott nekem egy no az autoval h nem adott nekem elsobseget a bicikliuton...mikor felkeltem azt se mondta h felkalap es elhuzott...szerencsere semmi bajom nem lett...
  • Alexease
    #19
    Azert van a holt ter, hogy belenezzel;)
  • desigo
    #18
    Tényleg sok idióta full leszarja és átmegy a piroson :/
    durván büntetném...
  • Alexease
    #17
    Meg jo par autos, motoros, gyalogos...
  • Apus
    #16
    Főképp gyaloglok, de szinte gyakori, hogy az autók pirosat kapnak, mennék át a zebrán, de valami okos elmerül a telefonbeszélgetésbe, jó esetben csak 50el átmegy, énmeg ugorhatok félre. Ha nem volna nehéz, tartanék pár darab féltéglát a zsebemben ilyen alkalmakra:)
    Kiemelt félreugrós helyek: Budaörsi út a Petőfi laktanyánál, illetve a Krisztina körút, ahol a Moszkvásra lehet bemenni.
  • autoszimulator
    #15
    Nem tartom jó ötletnek, hogy a robogósok elénk mászkáljanak, mert bizony sok nem tart 50-et, és akkor meg megint visszaelőzni, a következő piroskor eléd megy...

    Főúton én is mindig lehúzódok és próbálom elengedni a motorost, aki jön, mert úgy is el fog menni, akkor meg minek szívassuk... Na mondjuk aki egyszer a semmiből megjelent és a kétsávos főúton !!jobbról!! elszáguldott mellettem, annak innen üzenem, kapja be, mert megijedtem :DD
  • R0zs0máK
    #14
    Ma pl. majdnem elbasztam egy bringást, margit körúton biciklizett a külső sávban a holt teremben, már indexeltem és mentem át akkor vettem észre a szemem sarkában hogy valami mozog a kocsi mellett...és még ő volt felháborodva...-.-
  • desigo
    #13
    Az új kresz-ben benne lesz,hogy a motorosok a piros lámpánál előremehetnek a kocsik között...
  • bardocz
    #12
    És mégtöbb autós.
  • somdav95
    #11
    Mit mondtál? Tudtommal a baglyoknak még vezetői engedélyt se lehet adni
  • Lammer
    #10
    hat a motoros tarsaink tanulhatnanak nemi modort meg viselkedestant :]
    soxor kellett mar reflexbol korrigalnom, mert onekibazdmegelorekellvagtatniaesmost alapon -.-

  • ChuckyHUN
    #9
    "én mint autós pl még a nyomi motorosokat is figyelem és szépen félrehúzódok,hogy hagy menjenek" ez a helyes gondolkodás.
    RESPECT
  • desigo
    #8
    Nem igaz
    én mint autós pl még a nyomi motorosokat is figyelem és szépen félrehúzódok,hogy hagy menjenek

    Egy-két öngyilkosjelölt gyalogossal nem nagyon lehet mit kezdeni.Hiába piros nekik a zebránál a lámpa simán átmennek.
    Bringásokkal nem jellemző,hogy gondom lenne (leszámítva egy esetet amikor örökzöld mögül leszállás nélkül egy néni elém hajtott.Azt telibe...)
    Vonatokat meg elengedem
  • Darukezelő
    #7
    Összefoglaló jelleggel írhatjuk azt, hogy szivat mindenki mindenkit. :)
  • desigo
    #6
    Meg mégtöbb motoros köcsög...
    A chopperesek akik talán korrektül közlekednek.
    A többi az autók között cikázik persze full gyorsabban a megengedettnél.
    Nem figyelnek senkire.
    Szépen hullanak is mint a legyek.

    Tisztelet a kivételnek!
  • w77d
    #5
    van jópár köcsög bringás....
  • REPS0L
    #4
    autósok: gtfo.
  • milk41
    #3

    ha már topikot kezdesz akkor te is kezdhetnéd
  • kocsisgabor9999
    #2
    gyalog szeretek menni mindenhova
  • cargame
    #1
    Lehet véleményezni.