300
Lockpicking avagy a zárak hackelése :)
  • Feco8888
    #300
    Helló
  • nevada12
    #299
    Heló mindenki! Először köszönet azoknak akik segítettek ide találni !!!!!! Nagyon jó a hely! Lockpick szettet akarok vásárolni. Miszámít jónak,hány darabosat érdemes venni,én egy southord 74db-ból álót szemeltem ki. De honnan tudom hogy az európai szintenek meg felel e. Mármint az európai tendernél vékonyabb a csatorna mint sz amerikainál. Olyan helyet nem tudtok ahol személyesen lehet nézelődni pl Németország vagy Bécs. Csak rendelős oldalakat láttam de bankártyával számlaszámmal nem rendelkezem és csak ezért nem szeretnék létre hozni. Hogyan és holtudnék szerezni,vagy mik azok az oldalak ahonnan már rendeltetek? Én ezt szemeltem ki: https://shop.multipick.com/de/picksets . Köszönöm
  • fogadas007
    #298
    Sziasztok!

    Lock Pick készleteket árulok megfelelő áron!
    Egyedi lock pickeket is tudok szolgáltatni!
    Több mind 30 fajta van!
    Az elektromos Lock picket is és olcsó nálam!
    Manual-is Lock pickek is kaphatoak!
    Ha írsz azonnal válaszolok!
    Amit keresel nálam megtalálod!
    Árakat üzenetben leírom!

    Elérhetőségem: [email protected]

    Keresenek bizzalomal!
  • fogadas007
    #297
    Sziasztok!

    Lock Pick készleteket árulok megfelelő áron!
    Egyedi lock pickeket is tudok szolgáltatni!
    Több mind 30 fajta van!
    Az elektromos Lock picket is és olcsó nálam!
    Manual-is Lock pickek is kaphatoak!
    Ha írsz azonnal válaszolok!
    Amit keresel nálam megtalálod!
    Árakat üzenetben leírom!

    Elérhetőségem: [email protected]

    Keresenek bizzalomal!
  • fogadas007
    #296
    Sziasztok, Helló
    Lock Pick készletekben tudok segíteni,rendelni lock pickeket
    Egyedi lock pickeket is tudok beszerezni csináltatni !
    Elérhetőségem: [email protected]
    Már egy pár ember rendelt tőlem legalább már 20 ember megtudom adni az elérhetőségüket aki már tőlem rendelt
  • lockpick04
    #295
    Sziasztok!

    Lock Pick készleteket árulok megfelelő áron!
    Egyedi lock pickeket is tudok szolgáltatni!
    Több mind 30 fajta van!
    Az elektromos Lock picket is és olcsó nálam!
    Manual-is Lock pickek is kaphatoak!
    Ha írsz azonnal válaszolok!
    Amit keresel nálam megtalálod!
    Árakat üzenetben leírom!

    Elérhetőségem: [email protected]

    Keresenek bizzalomal!
  • tippmix1997
    #294
    Sziasztok, Helló
    Lock Pick készletekben tudok segíteni,rendelni lock pickeket
    Egyedi lock pickeket is tudok beszerezni csináltatni !
    Elérhetőségem: [email protected]
    Már egy pár ember rendelt tőlem legalább már 20 ember megtudom adni az elérhetőségüket aki már tőlem rendelt
  • tippmix1997
    #293
    Helló! Van eladó Auto Jigglerem akit érdekel az írjon a [email protected] de vannak másfajta lock pickem kb 18 fajta van!
  • Broafka
    #292
    hát ez alap hogy ilyen dolgokat nem rendelünk tengeren túlról
  • Palinko
    #291
    ezeknél nem lehet tudni, kínából még olcsóbb de ott tuti hogy megy a nyitogatás mert EUn kívüli.
  • Broafka
    #290
    én nem merek rendelni arról a német oldalról. Félek, hogy lekapcsolnak :D
    bár elméletileg ilyen csomagszállító cégeket mint pl UPS nem szokták ellenőrizni, de ki tudja
  • Palinko
    #289
    eléggé lehalt a topic :D semmi eredmény? :D én még az elején próbálkoztam, de nem sikerült videók alapján se. pedig hasznos lenne.
  • Broafka
    #288
    valakinek sikerült már rendelnie valamelyik oldalról?
  • Broafka
    #287
    azért az kemény volt ahogy kinyitotta a bilincset, 2 másodperc se volt, 3 a magyarázattal együtt :D

    Egyébként tud valaki egy megbízható oldalt ahonnan lehet rendelni ilyen szettet (egy kisebbet mondjuk)?
  • Herold
    #286
    http://www.origo.hu/techbazis/20110917-kulcs-helyett-sorosdobozt-hasznalnak-a-zarnyitok.html
  • lockpicker
    #285
    Ha 2-8 évet bevállalsz, bármelyik.

    Unión kívülről ne rendelj, sajnos haditechnikai eszköz importjának számít, és a vámosok fenékbebillentenek és koboznak.
    Ez csak az unión kívülről rendelésre vonatkozik!

    Unión belülről viszont rendelhetsz, lévén nincs vámvizsgálat, illetve teljesen más jogszbály fog rá vonatkozni ( közbiztonságra különösen veszélyes eszköz, amit otthon szabadon tarthatsz, viszont ha valahová viszed az már szabálysértés, kivéve ha lakatos vagy és munkaeszköz, de ebbe nem mennék most bele!)

    Ahonnan ajánlott rendelni:
    www.ukbumpkeys.co.uk
    www.multipick-service.com

    Üdv:
    Lockpickfan
  • Metalmilitiakid
    #284
    Ha valaki van még itt, akkor szerintetek ezek közül melyik éri meg a legjobban?
    link1
    link2
    link3
    Előre is köszi a válaszokat.
  • lockpicker
    #283
    Külföldről szett:
    Olcsón Klom szett vagy Southord euro sim line.

    Az egyik olcsó de használható, a másik drága de tulajdonképpen egy 22 részes pick szettel minden megvan ami kellhet.
    A köztes szettekkel nem igazán fogalkoznék, igazából ennél csak úgy jársz jobban ha saját magad állítasz össze egy szettet.

    Használati utasítást nem fognak adni hozzá, ne is várd.
    Oktatást ha kimész németországba, kérhetsz az ottani gyártóktól.
    1000 euró / 1 nap ;)
  • Matthew Baker
    #282
    ehhez adnak valami használatit?
  • exxit92
    #281
    Sziasztok,
    valaki rendelt már lockpick szettet külföldről? Ha igen és jó minőségű cuccott kapott, viszonylag jó áron, elküldené priviben a webshop címét?
    Köszi előre is.
  • Trubica #280
    Én is a rendőrségtől félek. Itt magyarországon azárt bevisznek a sittre mert nálad volt a készlet. Aztán fognak egy betörést a megyéből, és rádbizonyítják. Házkutatás, amiről nem tudsz számlát mutatni azt loptad. És már ülsz is a hűvösön. Aztán a további életedben ott liheg mögötted a priuszod.
  • Szoki333
    #279
    Ahha.. Gondolom magyar rendőr ilyet még életében nem is látott :D
  • Thanatos
    #278
    nyílt közterületen ez csak egy marék görbe fémdarab :) kicsit túldramatizálod a kérdést szvsz..., maga a zártörés meg valszeg simán betörésnek számít vagy hasonlónak...
  • Szoki333
    #277
    Helló!
    Az lenne a kérdésem, hogy milyen jogszabály vonatkozik a zártörésre, illetve a készlet közterületen való hordására??
  • Szoki333
    #276
    Ha valaki készít lock picket vagy tension wreck-et, azt megkérnem, hogy írjon egy privát üzenetet, mert vennék tőle jó pénzért!!!!
  • Mr_no_NaMe
    #275
    Rendelt már valaki a Dealextremetől? Elvileg küldenek egy levelet ha feladják, de már 3 napja megrendeltem, és eddig semmi.
  • tigeroo
    #274
    jah én úgy nyitotam ki 2x is az ajtómat :Ddd

    hegesztőpálcából hajlítottam ki, elég jó cucc :)
  • Macintosh
    #273
    torrenteken fennt van.
  • Herold
    #272
    Nincs feltöltve sehova, kéne neki egy tárhely.
  • SrAta
    #271
    linkelheted:) vagy ha nem publikus akk privibe jöhet
  • KILLER2
    #270
    Elzett 757 zár pinjeiről tud valaki valamit? Elzett 751es záramat lazán nyitom, de ezzel egyszerűen nem bírok mit kezdeni.
  • Broafka
    #269
    innen rendelt már valaki?
    megbízható?
  • Herold
    #268
    CIA Lockpicking Manual érdekel valakit?
  • Macintosh
    #267
    http://www.force-ten.com/makethumb.php?pic=images/jsl.jpg&w=150&sq=Y

    ez a típus,a régebbi autókhoz való.Konkrétat nemtudok, próbálgatni kell.
  • F1re
    #266
    mien kocsihoz van ?
  • Macintosh
    #265
    ELADÓ JIGGLER KEY SET!
    érd.: email/msn: [email protected]
  • SrAta
    #264
    légyszi legyél msnen ha van paypalod, mert nem engedtek pénzt rakni rá a gecik szal általad szeretnék rendelni írtad h lehet
    kössz
  • SrAta
    #263
    nemkell már kiderítettem kapsz egy netes bankszámlaszámot bemész az uni***dit (nem reklámozok) bankba odadod a nőcibnek a pénzt meg a számlaszámot és rárakja:)
    énis így csinálom holnap már kivan nyomtatva az adatlap amin rajtvannak a szükséges dolgok:)
    lehet nyomtatni profiloldalról
    bankkártya csak a pénzlevételhez kell:D
  • F1re
    #262
    felmész erre a linkre meg nyomod h Sign up. és értelem szerüen válaszolsz a dolgokra :) de ehez kell h legyen bank kártyád
  • SrAta
    #261
    paypalt hogykell csinálni?