10
  • phoenix1
    #10
    Két napja valami szörnyen idegesítő dolgot művel a google, és most még ráadásul a google webmester eszközökben is.
    Hozzáadtam a weblapomt, igazoltam, hogy én vagyok a webhely tulajdonosa erre amikor beakarom állítani az előnyben részesített domaint, kivágja, hogy ellenőrzési hiba. Vissza megyek a webhely ellenőrzés lapra, ott meg azt írja, hogy "Nem található más igazolt tulajdonos az Ön webhelyéhez. Jelenleg Ön az egyetlen igazolt tulajdonos."
    Mi a fene baja lehet. Ezenkívül már két napja majdnem mindegyik keresésnél kiírja, hogy vírusos a gépem meg spam, már az agyamra megy.
    Nagyon idegesít, ráadásul tudnám miért a fenéért csinálja. Mi van pl. a mézfesztiválon olyan spam meg vírusos dolog?
    Már évek óta googlezek, de ha így csinálják, akkor inkább yahoo ... remélem abba hagyja a google.
  • Tetsuo
    #9
    meg kulonbenis, angolok.. a faxom tele mar a sok angol cikk forditasabol.
  • Myron
    #8
    az komoly, na meg a kockák nem mennek ki az utcára hanem otthon ülnek a gép előtt szal azért se tudnák az utca emberei h mi az a google :D
  • Gerygrey
    #7
    Ha az utca emberét kérdezik, pláne Magyarországon, valószínűleg több mint a fele azt se tudja mi a Google.

    (saját tapasztalat: Google adsense csekkemet akartam beváltani az OTP-ben, és a pultos csaj, miután még sosem látott ilyet és tanácstalan volt hogy mit kellene tenni: "És mi ez a Google egyáltalán, valami pénzügyi cég?" LOL)
  • metaljesus
    #6
    engem az érdekelne hogy honnan veszik ezt a 2200-as számot. mert hogy pont a belinkelt oldalon erről szó sincs. a másik meg hogy 2200 "felhasználó"? ma már minden ember felhasználó? vagy ha tényleg felhasználókat kérdeztek, nem volt ez egy kicsit előre lejátszva? ha az utca emberét kérdezik esélyes hogy más eredmény született volna...
  • Sanyix
    #5
    mérkell ilyen semmitmondó unalmaas híreket?
    Semmi flém, semmi érdekesség...
  • hodobaj
    #4
    LOL 2200 felhasználó nem viszik túlzásba.
  • roliika
    #3
    Google mosópor, fogkrém, dezodor,póló, autó,laptop...
  • RecoPhile
    #2
    Ezek szerint nem xD
  • Myron
    #1
    és az óvszermárkák nem is fontosak? XD