89
American McGee\'s Grimm
  • Qwerty4
    #89
    Nem tudjátok véletlenül honnan is lehet letölteni a 3. évad utolsó két epiódját?
    Nem mintha olyan szívem csücske játék lenne, de ezen a 2 részen múlik a gyűjtemény teljessége. :)

    Ezekről van szó:
    "The Adventures of Thumbling"
    "Snow White"
  • Qwerty4
    #88
    Innen szedjétek:

    Első szezon:http://btjunkie.org/torrent/American-McGee/37960c57514f83a52c8aac4825d80a5c42a5332de5b1

    Második szezon:http://thepiratebay.org/torrent/4610557/American_McGee_s_Grimm__Volume_2_[Episodes_1-8]

    Harmadik szezon:COMING SOON.
  • Qwerty4
    #87
    Na asszem ma nekikezdek az első évadnak.
  • dronkZero
    #86
    Én sem tudom, de valamit viszont igazán csinálhatnának másképp, mert ez a 32-bitre korlátozás nagyon nem fasza.
  • Gerbill
    #85
    Nem tudom mit csinálnak a fejlesztők másképp, de az utóbbi két rész mindig elrontja a kontrollerem kalibrálását.
  • Cyberdevil
    #84
    Ez a játék nem is arra lett kitalálva h napokig lekössön, hanem hogy szerezzem pár kellemes percet. 200 megától ne várjon az ember egetrengető csodát...
  • PunkZoli
    #83
    uncsi :\
  • NEOreg3
    #82
    lehet szedni az új részt
  • balee4
    #81
    jól van végigvittem... nah :D (kivittem és a szabadban játszottam végig xD)
  • PunkZoli
    #80
    és kivitted! de hova?!:D
  • balee4
    #79
    akarom mondani jó, nem hó. :D
  • balee4
    #78
    Délután sikerült kivinnem, még épp időben, 4 óra után már nem lehetett elindítani. Szvsz hó volt ez a rész is. Sőt talán még az első epizódnál is jobban tetszett. A pálya a farkas gyomrában... :D
  • bon
    #77
    Úgy látom a grimm részrek kimaradnak az életemből, mert a játék kedvéért nem fogok visszatérni 32bit-re.
  • balee4
    #76
    Na ha feltöltöd a telepítőt várom, mert ez gagyi megoldás szvsz.
  • mama2
    #75
    Töltöm:D
  • bon
    #74
    Valaki feltölthetné valahová a telepítőt. Ha már ilyen gagyi a gametap és helyettem dönti el, hogy megy e a játék vagy nem.
  • PunkZoli
    #73
    én már végig is játszotta :\, ha a kövi is ilyen lesz én abbahagyom... uncsi
  • bon
    #72
    quest logint válaszd
  • balee4
    #71
    Nekem nem engedi szedni a letöltő progi, kéri, hogy lépjek be (log-in) vagy valamilyen TapID-ot csináljak, de ezt az USA-n és Kanada-n kívül nem engedi, most akkor hogy lehet elkezdeni szedni?
    Szerk: megvan szedem én is.
  • bon
    #70
    még mindig nem bírom szedni, mert nem szeretia 64bit-es oprendszerem.
  • PunkZoli
    #69
    nem is kell, nekem fennt van a kliens és guest ként szedi
  • ATi0021
    #68
    Nem kell regisztráció.
  • bon
    #67
    Linket tudsz adni? Nem szeretnék regisztrálni a gametap-ra.
  • PunkZoli
    #66
    game tapon fenntvan
    és ingyenes valóban O.o
  • bon
    #65
    Nekem még nem sikerült
  • ATi0021
    #64
    Végre lehet szedni az új részt. :D
  • mama2
    #63
    Szóval nem lehet leszedni ingyenesen?
  • bon
    #62
    De jó lenne leszedni az új részt.
  • ATi0021
    #61
    GameTapen kint van már az új rész, de csak Goldal engedi leszedni. A főoldalon meg azt írja, hogy 24 órán át ingyenes. Akkor most mi van?
  • PunkZoli
    #60
    sztem az előző résznél volt csak ez :(
  • balee4
    #59
    Na elvileg nemsokára jönnie kell az új résznek. Gyorsan 24 órán belül le kell húzni, addig még ingyenes.
  • balee4
    #58
    Ha sima egy magos a proci sztem meg se érdemes próbálni, annak ellenére hogy elég puritán a látványvilág nagy a gépigénye. Előfordult nálam is a 40-50 közötti FPS 1280-ban.
  • Gerbill
    #57
    Próbáld meg frissíteni a drivereket.
  • Ember 123
    #56
    hát nincs vmi jo gépem de azt irja hogy futnia kéne alatta:
    512 mb ram, 2,13 GHz
  • Gerbill
    #55
    Milyen géped van?
  • Ember 123
    #54
    Nekem vmi nemjo amikor elinditom a gamet akkor mindig ujraindul a gép..:(
    nem értem mi lehet a probléma.. elvileg mennie kéne:(
  • mama2
    #53
    Nekem is bejött, én mindenhova bementem és megfertőztem ahova/amit csak lehetett:D. Jó fél óra volt, tetszett. Nekem 8/10.
  • R3TR0
    #52
    reinstal mgoldotta faxa kis gém volt a kövi is tuti ilyen kis 1szerü lesz kell ilyen is nmrossz ez nekem 7/10
  • R3TR0
    #51
    igen és utána ugyanoda rak visszaa zombifaterhoz nah eza bajom
  • Szeszmester
    #50
    Érdekes.
    Elvileg amint átváltoztatod a fatert és a gyereket, egy cut-scene kvöetkezik.